Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  

15.02.2002

Martinka nechtěla k večeři hamat krupicovou kašičku. Snědla pár lžiček a dále byla jen pusa na zámek. Tak jí Dana dala půl rohlíku a ten si dala bez váhání. Budeme muset vymyslet něco jiného k večeři, když už Martinka nechce kašičku. V posledních dnech při večeři postupně stagnovala a dnes to bylo nejhorší.
Včera jsem poslal článek na eMIMINO.cz, tak si ho dnes zveřejněný můžete přečíst, stačí kliknout na odkaz.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


16.02.2002

Dnes jsme tu měli odpoledne návštěvu, přijela teta se strejdou a malým Zbyňďou, který je mladší než Martinka. Více si můžete přečíst zítra v Deníčku, nejdříve to musím sepsat.
Opatrnost po posledním pádu ze schodu do koupelny Martinku ráno opustila. Spadla tam opět, tentokrát Martinka nepřistála hlavičkou na rohožku, ale na dlažbu. Nic se jí nestalo, byla to jen chvíle křiku. Když jsem ji přebaloval po obědě vyšlo najevo, že má dole na holeni pořádnou modřinu a trochu odřenou kůži. Musela nožičkou spadnout na hranu schodu. Nedá se nic dělat, snad si z toho vezme ponaučení, nebo se naučí opatrně slézt ze schodu.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


17.02.2002

Martinka po včerejším ponocování spala do tři čtvrtě na devět, kdy ji Dana musela vzbudit. Nemůžeme ji nechávat spát déle, v jedenáct jsme Martinku potřebovali uložit ke spánku znovu a tak by nemusela usnout. Odpoledne byla domluvená návštěva u tety ve Vojenicích. Je tam na návštěvě prababička z Hradce a Dana naplánovala výlet.
Jak říkala, musíme někam zajet, rozptýlit se, když do Pohřebačky za babičkou a dědou pojedeme asi až za tři týdny. Babička je totiž u malé Danielky na výpomoc. Stejně jako byla loni na týden u nás, když Martinka přišla s maminkou z porodnice.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


18.02.2002

Martinka právě sleduje v televizi Zpívánky. Nejzajímavější částí jsou titulky na začátku a na konci. Poskakuje a piští na kočičku v televizi. Předtím se dívala na Kouzelnou školku. Nevím kde, ale našla si sama ovladač a zapnula televizi.
Po mém příjezdu z práce, odjela Dana do Ústí plavat a řešit nějaké pracovní problémy, my s Martinkou jeli na projížďku, aby Marťa v kočárku usnula. Pokud spí v poledne málo, musíme spánek dohánět odpoledne.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


19.2.2002

Vytvořil jsem ikonku s odkazem na naše stránky. Je umístěna na této stránce v levé liště. Pokud si ji chcete umístit na vlastní stránky, stáhněte si HTML kód, já na oplátku rád umístím vaši ikonku na naše stránky.
Uf, málem jsem se zamotal do slovíček naše,vaše. Máme po koupání a skoro abych si převlékl oblečení. Sedím si vedle vany a pozoruji Martinku, jak se cachtá a najednou, Martinka popadla nafukovací bazének plný vody a vyhodila ho ven přímo na mě. Pro příští koupání by to chtělo mít také připravený mop na stírání podlahy. V podlaze je sice kanálek, ale dlažba není moc spádovaná k němu. Zabudoval jsem ho při výstavbě hlavně kvůli pračce, co kdyby přetekla.
Podle posledních zpráv je nedávno narozená neteřinka Danielka moc hodná a spinká v noci v kuse i 7 hodin. To je něco, viďte? :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


20.2.2002

Martinka mi před chvilkou při koupání "zapadla" do vodičky obličejem napřed. To víte, je neposeda a neustále musí ve vaně blbnout, pochodovat, vyhazovat hračky přes okraj ven, sedat si a lehat. Není divu, že občas uklouzne. Minule spadla do vody a asi se trochu napila. Za chvilku si sama klekla a opatrně ponořila pusinku do vody a než jsem jí v tom mohl zabránit, napila se. Výborná vodička, plná spláchnutého heřmánkového mýdla a čůrání. Dobrou chuť :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


21.2.2002

Martinka a Dana při odpolední procházce řádně profoukly. Za krátkou chvilku se ochladilo a začíná mrznout.
Martinka se zlobí pro každou maličkost a nechce pít čajíček z lahvičky. Máme podezření, že se jí klube ven zoubek levá dolní dvojka. Je načase, poslední zoubek vykoukl někdy v lednu. Více se dozvíte na stránce Moje první....
Potřebuji pro jednu firmu přeprogramovat výrobní technologii a tak jsme s Martinkou stěhovali počítač z chodby. Tam byl od vánoc, aby nepřekážel. Martinka nejdříve tahala stolek za sebou a v kuchyni se jí zalíbilo ho tlačit. Tlačila tak silně, že jsem se málem přerazil o práh do obyváku. Po zapnutí bedny ji stačila za pár vteřin zresetovat, tak jsem přes všechny tlačítka nalepil papírovou samolepku. Pomohlo to, už si počítače nevšímá.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


22.2.2002

Odpoledne začalo sněžit a sníh padá a padá. Pokud se nemýlím, nějaký centimetr venku již leží. Tím je ohrožen nedělní výlet za neteřinkou Danielkou a ostatními ze Žacléře. Dana nerada jezdí na sněhu a ještě k tomu na hory.
I přes velké pracovní vytížení jsem neodolal a v Deníčku je napsaný nový článek. Martinka si hrála v obyváku na celé ploše a náhodný divák by se divil, zdali v místnosti nedošlo k výbuchu :o)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


23.2.2002

Martinka vzorně hamala u oběda. Dala si naběračku bramborové polévky, koprovou omáčku a brambory (umí říct "brambory" asi takhle,"brmbram" :-) ). Po obědě se ptám,"Martinko, máš plné bříško?" Odpověď zněla,"Mám!"
Odpoledne přestalo sněžit a pršet, vyrazili jsme tedy na procházku. Na horním konci vesnice Dana konstatuje,"Nevzali jsme s sebou pláštěnku na kočárek!" Během okamžiku se zatáhla obloha, začalo hustě sněžit a foukat silný vítr. Já neměl rukavice a tak po chvíli musela převzít tlačení kočárku Dana. Kočárek sušíme a rozmrzali jsme skoro hodinu (já určitě). Jediným, komu počasí nevadilo, byla Martinka.
Zítra máme domluvenou návštěvu u malé Danielky, ráno po svačince odjíždíme. Doufám, že nebude moc sněžit, Dana by si mohla výlet rozmyslet.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


24.2.2002

Dopoledne jsme se jeli podívat na neteřinku Danielku, které je 14 dní. Žacléř, kde všichni bydlí je v Krkonoších a tak cesta nebyla zcela jednoduchá kvůli sněhu. I z toho důvodu jsme přijeli domů po sedmé hodině a nestíhám napsat článek o výletě. Budete si ho moci přečíst hned zítra.
Ráno po kojení se Martinka vyblinkala. Podle zvuku, jak z ní vše vyletělo jsem si myslel, že budu postýlku převlékat celou. Nakonec jenom prostěradlo a i Martinka byla suchá. Dana s ní běžela ihned do kuchyně nad dřez a tak vše dobře dopadlo. Marťa se asi nalokala vzduchu a odříhla si i s mlíčkem.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (7961) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7195) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6219) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41346) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist