Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

15.3.2002

0940 - Před chvílí byl obnoven chod našeho serveru, došlo k nějaké chybě po které marně pátrám. Doufám že se situace již nebude opakovat a Vy se na naše stránky bez problémů vždy dostanete.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


15.3.2002

Martinka před koupáním historicky podruhé čůrala do nočníčku. Asi na tři týdny jsme zrušili trénink, aby se Martinka trochu zklidnila a nekřičela už při posazení na nočník.
Martinku jsem svlékl, rozbalil plínku a konstatoval, že je asi delší dobu pokakaná. Nikdo jsme si ani nevzdechl ji zkontrolovat. Martinka má potom začervenalý zadeček a pomůže ho namazat kalciovou mastí.
Beru nočník, posadím Marťu, ona se ani nevzpírá a vzápětí je slyšet čůrání. Martinka radostně vykřikne a vstává. Chválím jí jak se dá jen ať to příště zopakuje stejně. Už by mohla sama alespoň naznačit, že potřebuje na nočník.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


16.3.2002

Před chvílí jsem byl odvézt hradeckou babičku na vlak. Byla tu celé odpoledne aby si Martinku alespoň trochu užila. Martinka spala přes den jenom hodinu a tak není divu, že byla při koupání moc unavená.
Ráno jsme se nuceně probudili v 8 hodin. Kdo bydlí ve městě asi nic takového nezná. Zemědělské družstvo práškuje někde kolem pole a tak nám v 8 hodin ráno přímo těsně nad domem 2x přeletělo nízko letící letadlo Čmelák. Je to pěkný rachot, až zadrnčí sklo v oknech. Všichni jsme po takovém "náletu" vyskočili z postýlek.
Večeře dnes byla pravým opakem včerejška, jak píšu v Deníčku. Martinka zhamala všechnu kaši a ještě si dala po lžičkách asi 15ml Hamilonu. Uvidíme, co dál.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


17.3.2002

Včera se konal v místním kulturním stánku(hospodě) dětský karneval. Martinka letos ještě nebyla, ale sousedovic Péťa tam vyhrál dětskou sadu hrníčků a věcí na vaření. Jako staršímu klukovi se mu to moc nehodilo a tak vše daroval dnes dopoledne Martince. Martinka byla děsně nadšená, přes hodinu seděla na zemi, míchala, vařila, přelévala do hrníčků a dávala nám ochutnat.
Úplně neskutečně dnes pije a hamá. Je jako vyměněná, jenom mám obavy, že jí to dlouho nevydrží.
Připravuji pro vás pár článků o vytváření html stránek. Za ten rok už mám nějaké zkušenosti, rád se s vámi o ně podělím. Sice existují různé příručky, ale obsahují i spousty pro začátečníka zbytečných věcí.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


18.3.2002

Dopoledne jsme byli objednáni u paní doktorky na očkování na lžičku proti obrně. Netušil jsem, že si doktorka objednala všechny děti postupně v jeden den. Čekali jsme frontu a všude kolem plno dětí, maminek a občas i tatínek. Děti většinou ochotně otevíraly pusinky. Když přišla na řadu Martinka, byla pusa na zámek, přece si jen tak nenechá vstrčit něco do pusinky, když nechce!
Nakonec se to povedlo, Dana držela Martince hlavu a ručičky, sestřička jednou rukou otevřela Martince čelisti a druhou vpravila lžičku do pusinky. Ještě, že ji Martinka nekousla, jak má občas ve zvyku.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


19.3.2002

Martinka má velice praktického medvídka do postýlky na spaní. Získala ho jako součást trojitého balení plenek Pampers. Je bledě modrý, na bříšku s nápisem Stay With Me, voní a v sobě má rolničky. Dokud slyšíte z ložnice cinkání rolničky, je jisté, že si Martinka hraje s medvídkem a nespinká. Pokud cinkání ustane, je to pro nás signál jít Martinku zkontrolovat, zdali nespinká jako obvykle odkrytá na peřince.
To, že jste se nemohli občas dostat na naše stránky je způsobené technickými prob lémy na serveru. Na odstranění se usilovně pracuje a asi od 11 hodiny se mi zdá, že vše funguje bez problémů. Uvidíme.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


20.3.2002

Martinku trápí celý den, už od rána zoubek. Jedná se o dolní levou dvojku, která se jí dopoledne prořízla. Pravá asi také útočí, Martinka je celé odpoledne mrzutá a má teplotu. Původně jsme měli v plánu jet odpoledne po svačince do supermarketu a nakonec jsem jel sám. Martinka se totiž moc ráda vozí na vozíku a nakupuje (na co dosáhne :o) ).
Časně ráno, asi ve čtvrt na pět se Martinka probudila s křikem a začala se dávit. Ještě že bříško bylo prázdné a tak neměla co zvracet. Za půl hodiny se vše opakovalo. Zoubek Martinku opravdu potrápil.
Chtěl jsem napsat něco do Deníčku, ale počkejte si na zítra. Po náročném dni už nemám moc sil.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


21.3.2002

Martinka má nový zoubek proříznutý. Dnes už je v pohodě, žádná teplota a rozmrzelost. Je vidět, kdy se jí zoubky v pusince hýbou a rostou. Martinka už má dohromady 7 zoubků, zatím žádnou stoličku. Když vidím, co s ní dělá prořezáváná předních zoubků, máme se na co těšit, až přijde řada na stoličky.
Pomalu, ale jistě připisuji nové články na téma Tvorba WWW. Tak nějak se snažím, aby tam byly podchycené moje zkušenosti s tímto tématem a bylo vám to ku pomoci.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


22.3.2002

Dana ráno posadila Martinku v obyváku na nočník. Martinka sedí, najednou se zvedá a utíká od nočníku pryč. Vzápětí čůrá na koberec. To je skoro jako před koupáním, když čůrá do vany. Dnes seděla před namočením na nočníčku dobrých 5 minut a nic. Alespoň se trénuje v sezení.
V nové várce fotek uvidíte Martinku jak si v poslední době lehá na zádíčka na medvěda. Podařilo se mi ji dnes zvěčnit. Je jedním slovem pohodářka :o)
Udělal jsem další pokrok v ASP, vpravo na této stránce můžete vidět počítání on-line návštěvníků. Stále mi to nechtělo fungovat, přece jenom jsem stále začátečník.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


23.3.2002

Po rozbalení před koupáním jsem dospěl ke zjištění, že je Martinka pokakaná. Nevzal jsem si čistící ubrousky, tak nezbylo nic jiného, než namočit žínku a utřít jí zadeček. Utírám, do dveří nakukuje Dana a ptá se, jak moc Martinka kakala. Jak jí to vysvětluji, mávnu žínkou, kousek kakání přeletí vzduchem a plác, je to na obkládačkách. Dana se celkem baví. Když je Martinka otřená, stíhá drapsnout plínku a přitáhnout si ji. Jen tak tak ji chytám, aby obsah neskončil na zemi. To by ještě tak scházelo.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (7961) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7194) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6219) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41346) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist