Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

Martinka s Petruškou sedí před hospodou15.7.2002

Vzhledem ke svému pobytu doma sám, píšu částečně ze "záznamu", ale v pátek odpoledne se opět všichni setkáme, pojedu za holkama k babičce.
Ráno jsem volal Daně a prý se cítí o něco lépe. Martinku s Petruškou hlídá prababička a již v 10hodin toho má dost. Holky ji neposlouchají, prababička za nimi neustále běhá, není divu že je z nich unavená. To víte, prababička je jako moje máma, snaží se za každou cenu Martinku k ničemu nepustit, aby si prý neublížila. Martince se tento postup vůbec nelíbí a připadá si velice omezovaná ve svém objevování okolního světa a nových věcí.
Jak mi říkala Dana, musela Martinku komplet převléknout. Jistě jste zvědaví proč. Byla jednoduše celá mokrá. Martinka je šikovná a velice rychle přišla na to, jak pustit vodu u babičky na zahrádce. Žádný problém, když děda namontoval kulové ventily s páčkou do výšky asi 50-ti centimetrů. To potom stačí otočit a je to. Zavřít tekoucí ventil je samozřejmě těžší.
Pouštět vodu jsem naučil Martinku včera já. Měla umazanou pusinku od jogurtu a tak jsme se myli pod kohoutkem. Přitom Marťa bedlivě sledovala, ajk se s takovám kohoutkem zachází :-)
Během telefonování slyším v povzdálí Petru jak povídá,"Víš teto já jsem čůrala a to čůrání mi vytlačilo i kakání a mám trochu špinavý ponožky!" Jak je vidět, Dana i přesto, že musí ležet se s holkama vůbec nenudí :-)
Jako dnešní fotku jsem vybral jednu z pátku. Šli jsme s babičkou a dědou sednout si před hospodu, trochu se osvěžit v panujícím horku. Martinka si nejdříve hrála sama a za chvíli přijela neteřinka Petruška. Martinka Petru neustále provokovala a chtěla, aby za ní Péťa šla dovnitř. Nakonec se holky usadily na vyhřáté schody a škádlily se.
P.S.: Právě jsem hovořil s Danou, je jí opět o něco hůř. Martinku půjde za chvíli babička koupat, ale včerejší koupání prý bylo s velkým křikem a Martinka nechtě být ve vaně. Asi je na koupání se mnou moc zvyklá ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

15.7.2002   20:40:03   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Prohlédněte si ve fotoalbu nové fotografie z minulého týdne :-)


Martinka se svým kočárkem16.7.2002

V sobotu jsme u babičky oslavili Martinčin svátek. Oslava proběhla společně se svátkem prababičky. Pro Martinku to byly co se množství dárků týče už třetí vánoce :-)
Není divu, Martinka má babičky, prababičky, dědu a dohromady je dárků spousta. A co všechno dostala? Překrásný červený kočárek pro panenky, knížky s obrázky a říkankami, dřevěné kostky s obrázky, kreslící tabulku(Psal jsem o ní v článku Jsme to ale rodičové), nějaké oblečení a hlavně odstrkovadlo zvané roloped. Martinka rozbalovala dárečky a z každého měla obrovskou radost. Samozřejmě největší z kočárku, ihned si do něho uložila medvídka a vozila ho po obyváku. Jenom doposud nepochopila systém nazvednutí kočárku při přejezdu přes práh. Chvíli se bezúspěšně snaží, později kočárek uchopí a jednoduše přenese. Umí si poradit :-)
Dnes odpoledne se tu přehnal pěkný přívalový déšť s bouřkou. Začalo pršet při mé cestě domů z Ústí. Pršet je velice slabé slovo. Jízda rychlostí 40km/h byla nepřiměřenou a stěrače nestíhaly. Během deseti minut se zvedla voda v potoce o 1,5m a raději jsem mostek k nám ani nepřejížděl, voda se valila vrchem. Chtěl jsem zavolat Daně, ale blesk bouchl do vysílače Eurotelu a vyřadil ho na hodinu z provozu. Konečně měl mobil signál a já mohl volat.
Dana povídala, že u babičky také pěkně pršelo. Nejlepší je zpráva o zlepšujícím se Danině stavu, hlavně už konečně nemá teploty :-) Martinka běhala dopoledne opět venku, jenom musel být uzavřen centrální přívod vody na zahradu. To víte, baví jí pouštět vodu, občas i na sebe.
Využívám nepřítomnosti holek k rozsáhlejším pracem. Jednou z nich je výměna radiátoru v ložnice za větší. Firma dělající topení ho nějak neodhadla a v zimě není v ložnici nejtepleji. Už je tam nový a původní použiji do koupelny, kde je malá jednodeska, také nevyhovující. Dá se říci Škatulata hejbejte se :-). Ten původní z koupelny přijde po natření na černo k sudu na zahrádku pro posílení solárního ohřevu. A je to. Trochu to připomíná pohádku O slepičkovi a kohoutce, nebo ne? :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

17.7.2002   12:22:24   Alena - teta
   
Teda Radku, ty jsi vybral nádhernou fotku. Dnes se jedu podívat na tvoje holky. Alena

17.7.2002   12:49:52   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
To víš, v neděli jsem jich nafotil asi 110, jenom aby bylo celý týden z čeho vybírat ;-)


Danielka ve vaničce:-)17.7.2002

Právě jsem dotelefonoval s Danou, abych se dověděl nějaké novinky a hlavně jak se holkám u babičky daří. Už se nemůžu dočkat pátečního setkání, přece jenom je tu doma strašné ticho a stýská se mi :-)
Dana se cítí lépe, je bez teplot i když občas kašle. Antibiotika konečně zabrala. Je stále hodně unavená, dnes strávila dopoledne a část odpoledne venku a to jejímu stavu také nepřidalo. Martinka řádila před obědem s Petruškou a nechala se Petrou bez problémů svést k tropení různých vylomenin. Péťa běží přes záhonek a Martinka za ní. Snaží se ji napodobovat ve všem.
Odpoledne si Martinka ošklivě strhla nehtíček na prostředníčku. Sice jenom třetinu, ale křičela pořádně. Dana byla v tu chvíli doma, když Marťa spadla při běhu na beton. Slyší křik, běží ven a spatří Martinku s tvářičkou a prstíčkem od krve. V takové chvíli je těžké určit o jaké se jedná zranění. O to větší je následná úleva :-)
Babička přestala Martinku sprchovat ve sprchovém koutě. Pokaždé křičela a zjevně se jí sprchování nelíbilo. Zkusíme to doma, přece jenom je u babičky tmavý sprchový kout s dlažbou, může to být tím. Doma máme bílou sprchovou vaničku, Martinka se bude moci posadit a po zašpuntování i částečně vykoupat. Vyzkoušíme, uvidíme ;-)
Dlouho jsem rozmýšlel, jakou Vám dnes nabídnu fotografii. Volím jednu koupací, aby jste nezapomněli, jak vypadá pětiměsíční miminko ve vaničce. Pro neteřinku Danielku je vanička akorát, Martinka by ji měla pouze na sezení :-) Ještě si vaničky užijeme, ale Martinka se v ní rozhodně koupat nebude. Snad sestřička nebo bratříček, nechme se překvapit :o)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka si trhá mrkvičku u babičky :-)18.7.2002

Vzhledem k našemu odloučení jsme si s Danou opět telefonovali. To víte, potřebuji se dozvědět od svého zpravodaje nějaké informace. Když Dana hovoří, Martinka žadoní o mobilní telefon. Dana jí ho podá, já povídám,"Martinko, jak se máš, je tam maminka? Tady je táta!" Marťa s telefonem na oušku poslouchá, co jí povídám a přitom nevydá ani hlásku. Tváří se přitom asi tak jako já, když mi tuhle volal kolega Flavio z Itálie, nějak se zapomněl a začal bleskově hovořit italsky namísto anglicky. Asi po minutě mu vše došlo, neboť já na druhém konci také zarytě mlčel :-) Jinak pokud Dana telefonuje , Martinka hovoří až moc.
Včera odpoledne měla Martinka návštěvu(To mi můj zpravodaj včera zatajil ;-) ), přijela teta Jitka s malým Zbyňďou. Je o dva a půl měsíce mladší než Martinka(Zbyňďa, samozřejmě!)a moc toho nenamluví. Zato je málem o hlavu větší a o dost těžší.
Po Zbyňďovi se navečer přijela na holky podívat teta Alenka(S jejími častými komentáři jste se jistě na stránkách setkali díky;-) ). Všichni se šli osvěžit do hospody, Martinka přišla s babičkou zpět na večeři a koupání. Babička nechala holkám každé mističku rajčatového salátu s paprikou, sýrem a majonézou(Samozřejmě je tam toho víc). Martinka snědla svoji mističku až se jí dělaly boule za ouškama. Jelikož chtěla ještě, babička jí dala i mističku původně určenou pro neteřinku Petrušku. Sdlábla ji také jako malinu. Mňam, také bych si dal. Já si vařím jiné dobroty.
Martinka dostala k svátku od tety Alenky šaška na stěnu, zatáhne-li se za provázek hračka se houpe a vydává zvuky, které by se daly srovnat s klapáním. Však také Martinka během telefonování vběhla na chodbu, kam ji Petra pustila a hlasitě volala,"Klap klap klap!" Nevím co viděla, možná toho šaška, právě se pohybuji ve sféře domněnek. Bohužel, mobilní videotelefon zatím nevlastníme :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

18.7.2002   20:01:14   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Ahoj Martino, dnes jsem se konečně dostal k prohlídce tvých fotek z dovolené se Stevem z potápění na Hawaii. Moc hezké, to nemá chybu :-)

19.7.2002   6:50:44   Alena
   
Jenom upřesňuji - to co ode mne dostala je klaun (ne šašek). Martinka krásně říká "plaun a že dělá "plap, plap". Najdi doma příhodně místo na zavěšení, aby k němu pěkně mohla. Moje děti měly něco podobného, když byly malé a máme to doma dodnes pověšené v dětském pokoji. Jinak vám musím napsat, že Martince by moc chutnalo pivo - strašně se na mě sápala a strkala mi ručičku do půllitru. Jednou se ji to povedlo dokonce tak, že mi ji tam strčila celou a pak si ji honem olizovala a pěkně při tom pomlaskávala. Tak pozor na ni, chicht.


Martinka s Danielkou19.7.2002

Konečně mohu zhodnotit situaci na místě, jsem totiž už hodinu u babičky. To byl příjezd. Vylézám z auta a slyším ze dvorka,"Martinko běž se podívat k brance, přijelo auto!" Martinka běží, v jedné ruce koblihu. Jenom mě spatří, tvářička se jí rozzáří širokým úsměvem a přitom radostí piští. Ta má radost, že mě po týdnu opět vidí :-) Jenom se mnou přivítá, táta jí přestává zajímat a už je u druhého auta, kam teta Iva vyložila Danielku v autosedačce. Sedačka leží na trávě, Martinka se na Dani culí a hladí ji po tvářičce. Táta jí v tu chvíli nezajímá, má lepší objekt zájmu.
Dana zrovna nejlépe nevypadá, stále je unavená a hodně kašle. Ven chodí jenom vyjímečně, spíše leží nebo sedí na gauči a čte si.
Martinka měla včera poprvé klíště, chytla ho asi někde na zahrádce. Dana na něj přišla po odpoledním probuzení a ihned ho vytáhla. Na Martinku se vůbec chytá různá havěť. V týdnu ji tu pokousali komáři a ovádi. Zato na neteřinku Petrušku nejde nic. Martinka je po mě, já také přitahuji komáry, na rozdíl od švagra i nevadí.
Ve středu večer se Martinka opět svlékla v postýlce před usnutím. Z ložnice, kam Marťu uložili do postýlky se ozývá křik. Babička s Danou otevírají dveře a co nevidí. Martinka sedí v postýlce, pyžamko svléknuté. Oblékla si ho pro změnu tak, že si do nohaviček strčila ručičky a celkově se znehybnila jako ve svěrací kazajce. Proto ten křik. Kromě toho si svlékla plínku a navíc i vyčůrala do postýlky. Martinka ukazuje prstíčkem na matraci a povídá,"Tůr tůr tůr!" :-)
Podruhé se vyčůrala včera babičce, utekla jí před koupáním do spíže a po návratu povídá,"Tam tam tůr tůr!" Skutečně, na zemi ve spíži byla louže. Kdyby tak si chtěla říct a vyčůrala se na nočník, ale to ona ne :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka na houpačce20.7.2002

Dana vypadá opět o něco lépe, uvidíme v pondělí ráno jde k doktorce na kontrolu. Martinku zanecháme do středy tady u babičky. Babičká má totiž dovolenou a tak si chce Martinku také trochu užít. Teď to není žádný problém, Martinka se vlastně během Daniny nemoci odstavila. Ve středu si pro Marťu zajedeme a ve čtvrtek se chystá strategická porada se známými o naší společné dovolené. Musíme se pokusit dohodnout alespoň místo, kam pojedeme.
Dnes ráno vstávala Martinka s babičkou a společně s dědou se nasnídali. My s Danou zatím spokojeně vychrupávali. Martinka se po snídani sápe na dveřní kliku a chce jít za námi. Babička jí povídá,"Martinko, tatínek s maminkou ještě spí, nemůžeš tam chodit!" Jenomže neteřinka Petruška jí dveře otevírá a Martinka pádí do místnosti. Jenom mě zahlédne radostně křičí,"Tatí tatí!" Přibíhá k posteli, přes Danu přeleze ke mě. Ihned se se mnou začíná muchlovat. Poté chce zpátky na zem a to se Dana brání, nenechá si přece zmordovat obličej Martinčinýma bačkůrkama. Vstává z postele a uvolněné místo bleskurychle okupuje Martinka. Povídá mi,"Martíí hajíí!", ulehává vedle mě, chytí peřinu a přitáhne si ji až pod bradičku. Se šibalským úsměvem se poté otáčí na mě. Jak je vidět, nejraději by spinkala se mnou místo maminky. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem jí přece jenom za ten týden chyběl :-)
Před chvílí navečer jsme šli všichni kromě Dany ke známým, mají vyrobenou novou houpačku. Jsou to takové dvě lavice proti sobě s podlážkou a skvěle se na tom houpá. Martinka během houpání zhamala celou broskev a jednu meruňku, můžete ji vidět společně s Petruškou sedící na houpačce. My si mezitím dali pivo, hned vedle je totiž hospoda. Už při cestě tam, Martinka sedící mi za krkem křičela,"Píívo, pííívo!" :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka spravuje pračku21.7.2002

Ráno jsme šli s Martinkou zkontrolovat k rybníčku kachnu s káčaty. Žije tam už delší dobu sama a najednou se u ní objevila čtyři maličkatá káčátka. Dnes jsou už trochu větší, ale máma je brání otevřeným zobákem a výhružným syčením. Martinka se o tom sama přesvědčila, když si chtěla malou kačenku pohladit.
Při chůzi k rybníčku a zpět mi Martinka seděla za krkem na koníčku. Jdeme, Marťa rajtuje v sedle a křičí,"Hyjé hyjó!" :-) Snaží se mě donutit k poklusu, má ráda rychlou jízdu. Jenom při průchodu brankou musím kontrolovat výšku a skrčit se, nad průchodem se totiž tyčí kovový oblouk s kytičkama.
Dnes se konečně po delší době udělal krásný slunečný letní den. Babička svlékla Marťu do naha a namazala mastí na opalování s vysokým ochranným faktorem. I přesto je Martinka krásně opálená. Moc se jí líbí běhat bez plínky. Našla si místečko kam si dřepne a vyčůrá se podle potřeby. Jenom dnes navíc udělala bobeček do uličky mezi ostružinovými keři. Zatím si stále tak nějak nechce říkat, aby šla na nočník. Ne že by nevěděla k čemu nočníček slouží, prostě nechce.
Včera odpoledne mi Martinka pomáhala opravit prababičce pračku. Má prorezavělou vanu, ale dobrý motor. Druhá podobná u dědy v garáži byla dobrá se spáleným motorem. To se hodilo a tak jsme s Martinkou vymontovali motor(Martinka říká,"Moto, vrrrrr!" :-) ), přivařili na něj úchyty a bylo to. Martinka, vybavena šroubovákem a kladívkem mezitím opravovala tu druhou pračku určenou do šrotu. Nejraději má kladívko a dělá,"Bum bum bác!" :-)
Při montáži povídám,"Martinko, mám to blbý!" Martinka ihned opakovala,"Blbý blbý!", takže umí opět nové slovo ;-)
Tak jsme konečně doma i když bez Martinky, s ní se setkáme až ve středu odpoledne. Já už jsem po týdnu zvyklý, ale Dana se s ní takto odloučila poprvé.
Novinka po příjezdu: v 1700 se tu přehnala silná bouřka s větrnou smrští, mnoho stromů je polámaných a cestou bylo vidět i několik poškozených střech :-( Mimo jiné už 3,5 hodiny nejde elektřina, doufáme že to brzo spraví. Můžu Vám napsat pouze díky akumulátorům v notebooku a telefonní ústředně.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka s dudlíkem22.7.2002

Dnes se Martinka ráno poprvé probudila bez maminky. My s Danou se totiž nacházíme doma a Marťa u babičky. Podle babiččiných slov se probuzení neobešlo bez křiku.
Dana jela ráno k doktorce na kontrolu. Má vysokou sedimentaci a pravděpodobně ještě nějaký zánět. Není divu, ten kašel není jen tak z ničeho. Strávila celé dopolene běháním po různých vyšetřeních a všechno je v pořádku. Má si dát klid v posteli a uvidí se :-)
Babička si užívá s Martinkou a Petruškou zatímco nám se doma stýská. Je tu bez Martinky moc místa a ticho. Naštěstí už ve středu jedeme pro Martinku a přivezeme si ji domů. Musíme jet ve čtvrtek ke známým domluvit místo dovolené. Už je to snad jisté kam, dívali jsme na Internet.
Martinka šla ráno s babičkou na nákup do samoosluhy, povedlo se jí zakopnout a spadnout hlavičkou přímo na beton. Až na chvíli křiku a velkou bouli na čele se jí nic nestalo. Jinak Marťa nechce snídat a odpoledne svačit. Zato při obědě a večeři si vše vynahradí. Budeme ji muset doma trochu srovnat, nechá-li se. Vždyť já jí včera dával k svačince jogurt a snědla jenom asi třetinu. Před týdnem mi zhamala bez problémů celý a ještě se divila že,"Není!"
Představte si, včera si k obědu dala polívčičku a navrch tři knedlíky s omáčkou. A to nám někteří známí povídají, že ji nedáme najíst a je proto tak hubená. Prý to má po mě, já si také dám občas k obědu 10 knedlíků.
Na včerejší fotografii je Martinka coby miminko. Dostala od hradecké babičky k svátku vaničku s příslušenstvím na koupání miminka. Byla z vaničky nadšená a strkala si dudlík pro miminko sama do pusinky. Když byla sama mimi, dudlík tvrdě odmítala, nikdy ho nechtěla a teď by se na něho naučila? To jsou věci ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

23.7.2002   9:14:24   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Podívejte se na nový článek Večer bez elektřiny v rubrice doma :-)

23.7.2002   13:35:06   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Přidal jsem novou sadu fotek z víkendu :-)


Martinka ve stanu23.7.2002

Ještě jednou se vyspíme a přijde setkání s Martinkou. Už se nám po těch dvou dnech stýská. Samozřejmě, že jsme telefonovali babičce a tak se s Vámi mohu podělit o pár novinek.
Babička se snaží dávat Martinku při každé příležitosti na nočníček. Martinka sedí a dnes se pokaždé vyčůrala. To je paráda, už je načase aby se snažila sama chodit na nočník. Musíme ji doma trénovat.
Včera večer byla Marťa velice unavená, babička ji uložila do postýlky v osm a ve čtvrt na devět Martinka tvrdě spinkala. Není divu, je unavená z neteřinky Petrušky, tahá ji neustále doslova jako kotě. Nebo si s ní hraje jako s věkově rovnou. Pak není vyjímkou, že hru maličko přežene a Martinka s sebou o něco praští.
Ráno se probudila v sedm hodin a už nesnula. Brzké vstávání se musí někde projevit a skutečně před polednem Marťa málem usnula na houpačce. Proto ji babička dala honem oběd a hupky dupky do postýlky. Aby jí neusnula jako tenkrát mně před obědem na kole a v postýlce nešla uspat.
Dnes Vám nabízím méně aktuální fotografii z víkendové neděle. Neaktuální myslím hlavně kvůli počasí. V Česku není léto právě ideální a momentálně ukazuje teploměr necelých 16oC a celý den zataženo. Hlavně doufáme ve zlepšení, toto není žádná super teplota na dovolenou ve stanu. Na fotce je Martinka v indiánském stanu, hrající si se mnou oblíbenou hru na Bubububu - kuk! :-) V tom stanu si hrála Dana když byla malá a dnes ho má u babičky Martinka.
Zítra mi začíná dovolená, do práce jdu až v pondělí rozjet výrobu po celozávodní dovolené. Daně je viditelně lépe a tak si zbytek týdne s Martinkou náležitě užijeme :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka u babičky24.7.2002

Konečně jsme opět spolu a doma. V osm hodin jsme si přivezli Martinku domů. U babičky se navečeřela a v půli cesty autem usnula. Jak povídala Dana,"To bude skvělé, teď si schrupne a v postýlce odmítne spinkat!" Její předpověď se naštěstí nepotvrdila, je právě 2103 a Marťa spinká :-)
Po příjezdu šla Dana napřed domů a já s Martinkou mezitím vjel s autem na dvůr. Po zastavení se Martinka probouzí, chvíli mžourá očičkama a zkoumá, kde se to vlastně nalézá. Vytahuji ji z autosedačky a předávám Daně. Martinka se zahledí směrem k elektrickému rozvaděči na němž leží šroubovák a její první slovo po příjezdu zní,"Šoubo tam!" :-)
Jinak ráno jsme s Danou odjížděli v deset hodin a stavovali se v Intersparu na nákupu, poté přejeli hlouběji do Hradce na oběd. Po obědě zbývalo vyškrábat se na Staré náměstí do podnikové prodejny Litex, podívat se po nových plavkách na dovolenou. Dana si jedny moc hezké vybrala a já mám také nové, s úplně stejným vzorem a barvou. Budeme se vzájemně pěkně doplňovat. Tím má Dana prý vyčerpaný limit letního nakupování(Velice nerada nakupuje, normálně dělám nákupy já mimo jiné i proto, že jezdím do práce autem :-) ). Ten dnešek by ji zmohl úplně zdravou, natož teď, když se ještě necítí zcela v pořádku.
Myslím, že se Marťa tak nějak v lecčems rozhodila, projevuje se to hlavně při koupání. ale o tom se zmíním v samostatném článku.
Vzhledem ke skutečnosti, že už k babičce nepojedeme, jsme si přivezli s sebou skládací postýlku pro případ jistě zamluvené chatky na dovolené(To by jsme samozřejmě nevezli stan). Dále skládací golfky, velký kočárek necháme z prostorových důvodů doma. Více se domluvíme zítra na strategické předdovolenkové poradě u známých ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (7961) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7194) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6219) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41346) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist