Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

Martinka a pejsek :-)15.9.2002

Dnes Martinka oslavila svoje 20-ti měsíční narozeniny. To to letí, za chvíli jí budou 2 roky. Ve všem se viditelně zdokonaluje včetně zlobení a vztekání. Navečer nás překvapila perfektní a dalo by se říci doposud nejkrásnější vlastní větou. To bylo tak - hrajeme si spolu a tak nějak došlo na slovo dárek. Martinka se zamyslela a povídala,"Dárek Petí, Daninka!" Minulý víkend dostala totiž neteřinka Danielka dárky k svátku a rozbalovaly je společně s Petruškou. Já jí to potvrdil,"Ano Martinko, Danielka!" Dana se z kuchyně zeptala,"Martinko, co dostala Danielka?" Z Martinky najednou vypadla celá věta,"Danielka dostala bubínek!" Pěkně čistě a srozumitelně ;-)
Celý den nepěkně pršelo a teplota také nevystoupila nad 13oC. Martinka tedy strávila celé dopoledne doma, já mezitím připravoval bednění pro betonování základu ve stodole. Odpoledne jsme se v pauze mezi dešti vydali na procházku. Asi nás má někdo nahoře rád, celou dobu nás nezastihla žádná vydatnější přeháňka ;-)
Martinka v poslední době na kočárku příliš nejezdí a tak jsem si myslel, že si jízdu užije. Opak je pravdou. Po deseti minutách jízdy Marťa křičí,"Dolů dolů!" a snaží se za jízdy vystoupit. Dana ji sundá, Marťa chvíli tlačí kočárek, vzápětí jí to omrzí, křičí,"Dolů dolů!" a chce zpátky nahoru na kočár. Po pár metrech se vše opakuje a v průběhu procházky proběhne celý cyklus ještě několikrát :-) Na fotografii se Martinka snaží blíže seznámit s pejskem u domu v němž bydlí její malá kamarádka Lucinka.
P.S: Chystám nějaká vylepšení a změny, všechno ovšem závisí na tom, jak se mi povede převést databáze na nový, lepší a rychlejší systém. To je to na čem v současnosti pracuji.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

15.9.2002   21:18:24   Ilona
   
Vase Martinka je asi opravdu genius..., rozeznava barvy, umi "r" a mluvi ve vetach... to nejake deti umi az ve 2 ci 3 letech.... gratulujem!


Martinka mi pomáhá betonovat :-)16.9.2002

Dopoledne se na Martinku a Danu byla podívat Lucinka s maminkou. Sotva se holky uviděly, jásaly radostí a hned si spolu šly hrát. Lucinčina maminka byla překvapená jak Martinka začíná ze slov skládat jednoduché větičky. Možná ještě tento týden půjde Dana a Martinkou oplatit návštěvu k Lucince. To je tam, co jsme se včera dívali na pejska. V souvislosti s dopolední návštěvou jsem zase žasnul já při odpolední svačince. Martinka povídá,"Lucin-ka hamá koláček!", na chvilku se zarazila a opravila,"Hamala koláček!" To je něco, dokonce správně poví i čas. Za chvíli toho bude z gramatiky umět více, než já z angličtiny ;-)
Odpoledne potřebovala Dana pracovat na počítači, má toho moc a tak jsme s Martinkou opět betonovali. Protentokrát základ pro kus zdi a nosný rohový trám ve stodole. Martinka se do práce opřela s velkou vervou a také podle toho za chvíli vypadala. Dana ji málem ani nepoznala. Není divu, když Marťa asi třikrát zakopla o hadici a rozplácla se jak dlouhá tak široká do blátíčka. Přece jenom celý den jde jedna přeháňka za druhou.
Martinka se většinou snaží při práci napodobovat. Na fotografii právě nabírá písek do kolečka, já ho nabíral venku a vozil na dvorek. Po umíchání betonu mě chvíli soustředěně pozorovala, pak si přinesla vlastní lopatku na písek a pomáhala mi nabírat beton. Tímto stylem měla po chvíli zamazané i bábovičky a odstrkovadlo roloped. Prostě, v takovou chvíli ji nezajímají její hračky, musí se pracovní činnosti zůčastnit.
Není divu, že je po takové práci unavená a právě teď o půl deváté prakticky spinká. Vešel jsem do ložnice ji zkontrolovat a Martinka ležela nehnutě ke mě zády. Najednou se na mě usměje, udělá jazýčkem čertíka bll bll bll, otočí se a spí dál ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka si čte knížku na nočníčku :-)17.9.2002

Nejdříve Vám musím vysvětlit, jak že to je s Martinčiným mluvením. Všechno co píšu do Deníčku je pravda, Martinka řekla všechno jak je psáno. Jenom musím reagovat na včerejší Danina slova,"Víš, ty to píšeš, jako by Martinka mluvila stále tak pěkně!" Na vysvětlenou, Dana si čte články a přitom kontroluje abych tam nepsal nějaké bludy. Tou dobou však je již aktuální článek v databázi a vystavený na Webu a tak bych musel změny udělat dodatečně.
Martinka většinou povídá hodně, rychle a nám nesrozumitelně. Napadla mě přitom asociace s televizní reklamou na pivo Starobrno mluvenou v brněnském nářečí. Cituji,"Před těžkýma járama se prafotr Morava vyhópl na Špilas..." Když to slyšíte poprvé, nevíte o čem je řeč, nebýt českých titulků. S Martinkou je to podobné, jenomže titulky nikde, ona se Vám snaží slovo opakovat a nic ;-)
Na dnešní fotografii sedí Martinka na nočníčku a prohlíží si knížku s titulem One green frog(Jedna zelená žába), kterou ji na jaře přivezla teta z ameriky. Knížka je pro nácvik čísel. Na stránkách se nachází postupně jedna zelená žába, dva tukani, tři medůzy a tak bych mohl pokračovat až na konec. Každé zvířátko má v místě očička díru a právě žába na obalu je průhledná z jedné strany obalu na druhou. Píšou tam, že se děti rády dívají dírkou skrz knížku. Martinka ukazovala prtíčkem do dírky a přitom nám vzrušeně povídala jedno slovo. Bohužel ho nedokážu už napodobit, ale opakovala ho mnohokrát a my nic. Prostě jsme jí neporozuměli ;-)
Martinka dnes řekla třikrát slovo,"Ještě!" Považte a při jídle! To u ní není vůbec obvyklé. Poprvé při návštěvě u sousedů chtěla ještě kousnout banánu od Péti, podruhé při ochutnávání pomazánky z rybiček, kterou jsme večeřeli na chlebu a potřetí chtěla ještě rajčátko na závěr večeře. Martince mazánka na chlebíčku moc chutnala :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

20.9.2002   23:15:35   Alice
   frau(zavinac)seznam.cz
Tož bacha! Já gómu Pezzu betálně, ty piskule sem zmerčila pozdějc, páč mám bednu jen jak forhank a furt u teho házím běha. A ještě jednou pro nebrňáky: Tak moment! Já Pechovi rozumím dobře, těch titulků jsem si všimla až o dost později, protože mám televizi jen jako kulisu a pobíhám u toho.


Martinka pracuje se mnou ve stodole :-)18.9.2002

To že Martinka naslouchá pečlivě všemu kolem i když to tak nevypadá, nás přesvědčuje dnes a denně. Už někdy koncem minulého týdne mi Dana povídala,"Radku, neříká Martinka něco jako sedmnáct tři?" Nějak jsem tomu nevěnoval pozornost, dokud jsem ji v neděli neslyšel při práci ve stodole. Martinka si našla na hraní dva svinovací metry, povytahovala je ven, snažila se měřit prkýnko a přitom si brebentila,"Sedmnáct tři sedmnáct tři!" V tu chvíli mi to došlo! Vždyť já před týdnem měřil prkno a k tomu jsem si říkal,"Sedmnáct celých tři centimetrů!" Martinka mě jistě slyšela a teď si to povídá při hraní s metrem. Dana mi potvrdila, že včera šila povlečení, Marťa se zabavila s krejčovským metrem a povídala přesně to samé. ;-)
Druhá příhoda nemá od první daleko. Dana se mě ptá,"Nevíš proč Martinka stále povídá a půl a půl a půl?" Já samozřejmě jsem v obraze, neboť při práci máme puštěné rádio Impuls a tam jde reklama mobilního operátora Oskara. Asi v tomto znění: Skákal pes a půl, přes oves a půl, přes zelenou louku a půl... - padesát procent navíc, to opravdu stojí za to! Martince se zalíbila ta část a půl a neustále ji opakuje :-)
Jak Marťa ještě před nedávnem hamala brambory málem po kilogramech, dnes je tvrdě odmítá. K obědu je nechtěla a vyjedla pouze brokolici. K večeři jsme měli bramborovou kaši s rybími prsty, Marťa milostivě párkrát olízla kaši ze lžičky a chtěla jenom rybičku. Nakonec se dojedla rajčatovým salátem. Ten opravdu může. Ještě raději má však čerstvou okurku.
Odpoledne mi Martinka pomáhala šalovat bednění pro betonování dalšího základu. Zabrala se tak do práce, že jsem za chvíli nemohl najít žádné nářadí a šroubky sbíral z hlíny. Martinka se mnou spolupracuje moc ráda ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

18.9.2002   21:05:24   Marketa
   
To umi Martinka uz opravdu rikat "ř"?

19.9.2002   6:19:00   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Omlouvám se, tady jsem se upsal, Martinka ve skutečnosti povídá "či".

19.9.2002   9:07:02   Lucka
   
Myslím že máte nadprůměrně inteligentní dítě, chtělo by to nějak podchytit. Zajímáte se o to? Na internetu je toho spousta.


Martinka zkoumá zesilovač :-)19.9.2002

Po ránu u nás byl na návštěvě malý Ondra společně s maminkou. Jak říká Dana,"Děti k nám chodí rády, Martinka jim totiž půjčuje hračky!" Opravdu, prakticky vůbec se o ně s jinými dětmi nepere. Ondra je prý pravý opak, strašně se čílí jakmile si od něho Martinka nějakou hračku vypůjčí.
K odpolední svačince si dala Martinka stejně jako včera Pribináčka. Dnes ho hamala o poznání hůř. Mimo jiné i proto, že ji vyrušil sousedovic pejsek Beníček. Seděli jsme na zahrádce a Beník si lehl za Martinku k plotu. Asi měl také chuť na Pribináčka. Stačilo málo, sousedka zapnula sekačku, Marťa se ohlédla, v tu chvíli se jí tvářička rozzářila a vykřikla,"Beníí Beníííí, Beníčku!" Poslední lžičku jsem tedy musel sníst sám ;-) Na fotografii Martinka zkoumá zesilovač, který mi přinesl strejda na opravu. Mám ho připravený abych ho naložil do auta. Doma nemám čas, podívam se na něj o víkendu u babičky a dědy. Martinka si sedla na bobek ohmatávala zesilovač se slovy,"Tady tady počíítač!" Od té doby, co se toto slovo naučila ho používá na pojmenování různých věcí souvisejících s elektřinou. Povídám,"Martinko, to není počítač, to je zesilovač, přes to hraje hudba!" Martinka zasvěceně odpovídá,"Sioovač, hraje!" ;-) Další věcí kterou po chvíli nazývá počítačem je starý elektrický rozvaděč, nacházející se vedle míchačky. Tím jsem se dostal k naší společné odpolední činnosti. Martinka se mnou znovu betonovala. Dana potřebovala programovat zakázku pro nastávající volby a zároveň vařit večeři, tak Martinka trávila podvečer se mnou. Myslím, že se jí pracování moc líbí a je nadšená. Jenom bývá při příchodu domů k nepoznání špinavá :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka sedí a autě s plyšovým losem :-)20.9.2002

Před obědem povídá Dana Martince,"Martinko, budeme vařit k obědu kolínka!" Od té chvíle byla Martinka celá natěšená na kolínka. Neustále povídala,"Kolínka, budu hamat!" Co se týče teorie, zvládá jídlo bravurně. Horší je to s praktickou realizací. Sotva Martinka dostala před sebe polívčičku, neustále opakovala jak bude hamat kolínka. Když už je konečně dostala na talířek, snědla jich jenom pár. A tak je to se vším. Pokud nejde o jídlo, je Martinka neskutečně hodná ;-)
Před chvílí jsme přijeli k babičce a dědovi. Cestou jsme se stavovali pro prababičku a ta se společně s Danou ptala Martinky, co společně děláme. Otázka první,"Martinko, co děláte s tatínkem na dvorečku?" Martinka odpovídá,"Pracujeme!" Dana pokračuje,"Martinko, copak mícháte?" Martinka povídá,"Míchačce, betóón!" Dana zkouší Martinku dále,"Martinko, copak vozí tatínek v kolečku?" Dopoledne jí Marťa odpověděla kamínky. Jenomže v tuto chvíli se Martinka zamyslí a odpoví,"Kolečku vozí bordel!" Hezké slovo, viďte, to jsem Martinku naučil já ;-) Prababička se diví,"Jéžíši, ty toho Martinko už umíš!" Na to Marťa vykřikne,"Jééžííši!" ;-) Už jsme téměř u babičky, míjíme nádraží a Martinka má rázem jiný objekt zájmu. Vykřikuje,"Tam tam koleje, mašinka, hůůůů, hůůůůůů!"
Prababička darovala Martince roztomilého plyšového losa, jak můžete vidět na dnešní fotografii. Přesně takové losy prodávají jako suvenýry všude ve Švédsku. Asi proto, že jich tam hodně běhá po lesích a pláních.
Když už jsme u toho mluvení, Marťa dopoledne překvapila Danu také jedním slovním spojením. Povídala,"Pěknej blbec!" Dana se mě cestou ptá,"To bych ráda věděla, kde to Martinka slyšela!" Myslím, že nemusí chodit daleko, minulý týden při práci povídám,"Martinko, to bych rád věděl kterej blbec tady postavil ten trám!" ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka sbírá vlašské ořechy :-)21.9.2002

Dopoledne jsme Martinku zanechali u babičky a sami se jeli podívat do Hradce shánět nějaké šatní skříně do chodby. Martinka má stále více věcí a tak musíme vytvořit místo, kam je uložit. Skříně jsme nakonec i koupili velice levně a já je odpoledne dovezl domů, když už byly naložené v autě.
Martinka něchtěla po chabém obědě usnout. Dana ji šla uložit v ložnici do postýlky abychom se i my mohli naobědvat. Jenomže Marťa místo spinkání začala povídat pohádku O koblížkovi ve své upravě,"Koblíížku koblíížku mažený, liška zhamala!" ;-) Povídala a povídala, až Daně došla trpělivost a zanechala ji vedle samotnou. Martinka v tu chvíli začala brečet a hrozilo že se zakucká a vyblinká oběd. To nám již několikrát v poslední době předvedla. Aby Dana zahnala tuto hrozbu, šla za Martinkou zpátky, jenomže ona nebyla k utišení. Nakonec ji utěšila babička příkazem,"Martinko, nech nás v klidu nahamat, zatím tady povídej svému medvídkovi pohádku, třeba O řepě!" Skutečně, Marťa přestala křičet a povídala,"Babička, děda, myška táááhli táááhli!" Celý oběd se ozývaly podobné hlášky z ložnice, až tam Dana musela jít po obědě znovu. Martinka se mezitím stihla vykakat do plínky a musela být přebalena. Dana se ji snažila ještě chvíli uspat, až Marťa skutečně usnula. Prakticky po hodině a půl ;-)
Martinka společně s Petruškou sbíraly vlašské ořechy padající k babičce na dvorek. Ořechy samosebou nepadaly jenom tak samy od sebe, sousedi je klátili ze stromu dolů. Martinka oříšky skládala na hromádku, jak můžete sami vidět na fotografii. Posléze položila oříšek na zem a snažila se ho rozlousknout. Bezúspěšně :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka si hraje u babičky na pískovišti :-)22.9.2002

Martinka dopoledne jezdila na svém rolopedu a honila s Petruškou, která pro změnu seděla na kole. Okolo domu se rozrostírají betonové chodníčky a moc pěkně se po nich jezdí. Hlavně rychle, což bylo jednou z příčin Martinčina pádu. Jako další bych mohl uvést nerovnosti a díry v betonu. Martinka pěkně rozfofrovala svoji motorku, v plné rychlosti to nabrala do díry, přeletěla řidítka a čelíčkem se zaryla do betonu. Boule vyskočivší na čele je prozatím rekordní. Ještě ke všemu se po hodince pěkně probarvila. Což o to, Marťa byla celkem v pohodě, pobrečela si a jenom ji maličko odtrnulo, sedla na vozidlo a řádila dál. Jenom jedeme odpoledne do Hradce k babičce a už slyším její slova,"Musíte na Martinku dávat větší pozor a hlídat ji, aby se jí nic nestalo!" Co naděláme, dopoledne spadla Marťa také metr a půl od obou prababiček, když na holky dohlížely ;-)
Minulý týden skončily Martinčiny oblíbené večerníčkovské Krkonošské pohádky. Však po Daniných slovech,"Martinko, honem dohamej večeři, půjdeš se dívat na Večerníček!" Martinka radostně volá,"Totodýl totodýl! Již několikrát jsme jí vysvětlovali, že ve večerníčku je Krakonoš, nikoliv krokodýl, Martinka si to nenechá vymluvit :-)
Odpoledne jsme navštívili babičku v Hradci. S babiččinou reakcí na Martinčinu bouli to nakonec nebylo tak hrozné, jenom povídala,"Martinko, ty máš ale bóóó!" Sama Martinka nám již předtím oznámila že je v pohodě slovy,"Martinka bóóó, nemá!" ;-)
Už jsme doma nahamaní, vykoupaní a Martinka se snaží vedle usnout. Ani moc nepovídá, je pravděpodobně za celý víkend utahaná. Dana pracuje na počítači a já se půjdu podívat na sestavu včera přivezených skříní. Nebude to jednoduché, v balících jsou jenom desky, spousta šroubů a některé části se musí přesně svrtat. Uvidíme, co z toho vzejde. Mohla by i skříň :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka sedí s myšáčkem ve skříni :-)23.9.2002

Dana zkouší od rána Martinku učit chodit bez plínky. Samozřejmě, že si v takovém případě musí Marťa říci na nočník. A to je ten hlavní problém. Dokonce nám připadá, že když nemá plínku vyvádí různé naschvály. Dopoledne se Daně několikrát počůrala do tepláčků, to by nebylo ještě tak hrozné. Martinka se totiž za dopoledne dvakrát vykakala do kalhot. Přitom podruhé to bylo po půl hodině. Potřetí se mi vykakala přímo do vodičky při koupání. To bylo tak - hrajeme si s rybičkama, Martinka sedí na bobečku, najednou se zarazí a bobek je venku ve vodě. Navíc ho při úkroku zpět stihne i rozšlápnout. Během oblékání pyžamka má největší starost kontrolovat bobek plavoucí ve vodě ;-)
Jenom jsme přišli do obyváku, ptám se Martinky,"Martinko, pověz mamince, co jsi udělala!" Následuje rychlá odpověď,"Kakanec do odičky!" Hlavně že si uvědomuje co udělala, ale to si nemůže říct předem?
Martinka si opět rozšířila svoji slovní zásobu co se týče číslovek. Učí se samé složitější. Sedmnáct a či zná už delší dobu. Teď k tomu přidala ještě sedm a jedenáct. Samozřejmě že si význam těch slov neuvědomuje, ale tak nějak podvědomě je řadí do jedné skupiny. Začneme-li říkat nějaké číslovky, Martinka většinou vytáhne i ty svoje :-)
Skládám na chodbě šatní skříně a za odpoledne se mi podařilo dát jednu do kupy za vydatné Martinčiny asistence. Zručně mi bere nářadí pod rukama a přenáší ho na mě neznámá místa. Alespoň se při práci nenudím. Když už byla skříň sestavená, Martinka ji zabrala pro sebe a svého plyšáčka myšáčka. No, musel jsem ji vystěhovat, nic jiného mi nezbývalo ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

24.9.2002   11:39:05   Alena
   
Chce to trpělivost s tím čůráním a kakáním a hlavně hodně chválit. Zdraví Alena


Martinka si maluje pastelkama :-)24.9.2002

Dnes jsem v maličkém časovém skluzu, právě jsem se vrátil z práce, zkolaboval totiž paletizační robot na balírně.
Nebudu Vás dále zatěžovat blbostmi a přikročím rovnou k Martince. Samozřejmě už spinká vedle v postýlce. Na fotografii je zrovna zabraná do malování pastelkami, snaží se mě přesvěčit abych jí něco namaloval červenou barvou. Koupil jsem Martince větší sadu pastelek s (Prý) nelámavými tuhami. Uvidíme jak dlouho vydrží pošlapaní bačkůrkami, když je Marťa rozhází po zemi ;-)
V přímé souvislosti s barvičkama tu mám příhodu z dopoledne. Martinka byla společně s Danou na návštěvě u malé Lucinky. Když míjely hromadu kompostu za jedním domem, Martinka vzrušeně ukazuje na velikou oranžovou dýni a povídá,"Tam meloun!" Dana ji opravuje,"Martinko, to není meloun, to je dýně!" Martinka se na dýni chvíli upřeně dívá a povídá,"Tam meranč!" Myslí tím samozřejmě pomeranč. Z toho vyplývá, že musela správně přiřadit barvu, vždyť pomeranč má prakticky stejnou barvu a až na mírně odlišné rozměry mezi dýní a pomerančem rozdíl není. Jakmile Marťa zahlédne zelenou dýni, pojmenuje ji samozřejmě melounem, ale to jí Dana neopravuje. Meloun je také zelený a tak Martinku nezblbne :-)
Martinka se od víkendu viditelně zlepšila s jídlem. Zato pít chce pouze jednu jedinou značku čaje. Dana jí přesto před večeří na zkoušku uvařila jiný dětský čaj. Zdali na změnu Martinka skočila posuďte sami - Martinka bere lahvičku a ochutnává. Chvíli sleduje lahvičku a ptá se,"Čajíček?" Dana odpovídá,"Ano Martinko, to je čajíček!" Martinka zkouší maminku dál,"Oháátý?" Dana,"Ano Martinko je ohřátý!" Martinka,"S cukšíčkem?" Dana, Ano s cukříčkem!" Martinka přikládá hubičku k pusince, lokne si a tvářička se jí zkřiví ve šklebu. Opravdu budeme muset zůstat u oblíbené značky čaje Baby Leros

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (8070) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7281) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6233) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41471) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist