Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  

Martince je již 16 měsíců :-)16.10.2002

Na úvod mám dvě zprávy, jednu dobrou a druhou špatnou. Tou první je fakt, že Martince ustupuje rýma a jistě jste zvědaví na tu špatnou. Martinka začíná chraptět, kašle a před koupáním měla zvýšenou teplotu 37,5oC. Když to je těžké, o víkendu byla neustále v těsném kontaktu s kašlající neteřinkou Petruškou. Děti si ty bacily mezi s sebou prostě předávají. Zrovna zítra má jít Martinka s Danou na setkání malých dětí do školky. Uvidíme ráno, jak se bude Marťa cítit :-(
Odpoledne mi volala Dana, abych se nezapomněl stavit u jednoho zemědělce pro krouhané zelí, aby ho naložila a Martinka měla co hamat v zimě. Zelí prostě zbožňuje :-) Telefonujeme spolu a Martinka se sápe po mobilu. Většinou jí ho Dana půjčí, Martinka mě střídavě poslouchá a střídavě šklebí na telefon, přitom nevydá ani hlásku. Myslím, že by se jí líbil telefon s přenosem obrazu.
Dnes Martinka pečlivě poslouchala co jí říkám,"Martinko, ahoj, copak děláš?" Martinka odpověděla,"Maluju, pastelkama!" Takhle jsme spolu přes telefon komunikovali poprvé ;-)
Odpoledne Dana původně nechtěla jít s Martinkou ven, ale počasí bylo celkem slušné a mimo to je vylákala sousedka. U sousedů moštovali jablíčka, Dana vzala nějaká naše a zpět přinesly s Martinkou čtyři lahve moštu. Martinka ho ráda bumbá ze skleničky.
Při mém příjezdu z práce jsme se akorát potkali a Dana mi otevřela vrata na dvoreček. Řeknu Vám, perfektní dálkové ovládání, vůbec nemusíte vystrčit nos z auta ;-) Martinka hopsala mezitím na náspu a křičela na celé kolo ochraptělým hláskem,"Ahóój ahóój tatíínku!" Sotva jsem zastavil, její zrak padl na pytel krouhaného zelí umístěný vzadu v autě. Ukázala prstíčkem,"Co to je?" Vysvětluji jí,"Martinko, to je zelí!" Martinka radostně skáče,"Zelí zelí zelí-čko k obedu k obedu!" :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka ochutnává pomazánku z robotu :-)17.10.2002

Včera večer před usnutím vypadala Martinka celkem dobře, měla jenom zvýšenou teplotu. Ovšem v noci jí Dana musela dávat asi v jednu hodinu čípek Paralenu, neboť rtuť teploměru(Co to plácám, vždyť teploměr je digitální :-) ) se zastavila na téměř 39oC. Zatímco Martinka ležela rozbalená vedle mně na postýlce, já klidně chrupal. Dana položila Marťu do její postýlky a po chvíli se odtamtud ozývalo,"Chrr pší, chrrr pší, tatínek!" ;-)
Asi ve tři hodiny najednou Martinka začala kuckat, pravděpodobněji jí zaskočily hleny a než jsem stihl donést kbelík pro nějž mě Dana poslala, stihla se Marťa vyblinkat do postýlky. Po převléknutí jsme si lehli do velké postele a Dana šla mezitím vymáchat poblinkané prostěradlo. Než došlo k Martinčinýmu transportu zpět do její postýlky, málem vedle mně usnula.
Po ránu Dana zavolala paní doktorce a ta se chtěla na Martinku preventivně podívat. Jeli jsme tedy do Ústí. V čekárně Marťa objevila houpací kohouty, bleskurychle se v nich usadila a houpala se. Pohodička až do chvíle, než se otevřely dveře ordinace. K doktorce projevovala značnou nedůvěru, dokud jí nezačala jezdit po tělíčku stetoskopem. Kupodivu se Martinka uklidnila a ihned ukazovala figurky položené na okně,"Tam kočička, pasátko, koníček, labuť!" ;-)
Na průduškách nic není, Martinka dostala kapky do nosánku Pamycon a na vykašlávání sirup Ambrobene. Snad jí bude chutnat, ona nechce nic na lžičku :-)
Z odpolední návštěvy školky sešlo, Dana si jela alespoň navečer zaplavat. Martinka komentovala,"Maminka jela koupat, autíškem!" Opravuji jí,"Martinko, maminka jela autobusem!" Martinka povídala,"Jela, busem!" Podvečer trávíme s Martinkou sami a před chvílí jsme "vařili" večeři. Umíchali jsme na robotu tvaroh s rybičkama. Za chvíli půjdeme hamat. Martinka celou dobu vykřikovala,"Hamat budu mazánku!" ;-) To se ještě uvidí, takových řečí jsme již slyšeli ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka právě dohamala svačinku :-)18.10.2002

Martinka dnes vypadá poněkud lépe, zato mně se spustila rýma. Dana má také nějaké příznaky v krku a děda prý na tom není o mnoho lépe. Asi jsme při poslední návštěvě u babičky chytili nějakého bacila.
V noci začala Martinka opět hodně kašlat a Dana na základě zkušeností získaných předešlé noci přinesla preventivně k postýlce kbelík. To proto aby Martinka příliš nepoblinkala postýlku. Kbelík naštěstí zůstal prázdný. Ráno Dana vytahovala Marťu z postýlky a Martinka přitom ukázovala prstíčkem na kbelík se slovy,"Martinka blinkala?" :-)
Při odpolední svačince popíjíme s Danou kávu a já jí povídám,"V práci jsem ta data musel přenášet z notebooku po síti, neboť náš dílenský počítač nemá cédé mechaniku!" Martinka bleskurychle reagovala,"Cédé-čko, cédé-čko, cédé cédé kočka pede!" Martinka ví co je to cédéčko, vždy když ho vkládám do přehrávače nebo do počítače, neopomene to okomentovat. Mě odpoledne více zaujala ta Martinčina asociace cédéčka s dětskou říkankou. Je vidět, že se zdokonaluje.
Po svačince jsem vyjímečně nešel nic dělat ven. Preventivně, abych se trochu dostal z té rýmy. Pro změnu buším do klávesnice počítače. Databáze jsou již převedeny, zbývá přepsat skripty všech stránek a maličko je vylepšit. Práce je moc a Vy se s ní na eMartince budete moci brzy seznámit.
Martinka mě chvíli pozorovala a posléze, stejně jako včera povídá,"Ponožky ponožky!" Přitom se natahuje směrem k okenímu parapetu. Asi jí špatně rozumím a ptám se,"Martinko, já žádné ponožky nevidím!" V tu chvíli udeří blesk a mě se v hlavě rozsvítí! Martinka chce přece podložky, tedy pěnové puzzle. Moc ráda ho skládá. Když slovo podložky a podložky zní skoro stejně ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka sedí ve svém úkrytu :-)19.10.2002

Odpoledne po vyspinkání Martinka seděla na nočníčku a já ji natahoval jednu ponožku. Mezitím se snažila přetáhnout si přes hlavičku mikinku. Povídám,"Martinko, nejdříve si vezmi košilku!" Martinka okamžitě vymění mikinu za košilku a vstává z nočníku se slovy,"Sama sama!" Martinku samozřejmě častěji obléká Dana a tak spolu mají zažité svoje vlastní postupy. A Martinka si v poslední době chce oblékat košilku sama.
Konečně má košilku přetaženou přes hlavičku a hledá kudy prostrčit ručičky. Jednu už má venku, ale bohužel je košilka obráceně. Dana k ní přistupuje, aby jí košilku narovnala. Martinka okamžitě reaguje,"Nechcu nechcu, sama sama!" a přitom Danu odstrkuje. Po několika minutách si nechá konečně pomoci s oblékáním. Hodně věcí chce Martinka dělat sama :-)
Po svačince jsem Martinku odnášel od stolu na chodbu umýt. Raději ji nosím, aby moc neupatlala dveře. Při průchodu kolem dřezu najednou Martinka vykřikla,"Tam sítko, sejeme!" Po chvíli pokračovala,"Maminka seje rej-žičku!" Je Vám to jasné? Dana při vaření rýže vytáhne varný pytlík a položí ho na cedníček a nechá rýži okapat. Martince samozřejmě nic neunikne ;-)
Dopoledne pomáhala Martinka mamince vařit. Dělá to tak, že si přitlačí ke kuchyňské lince židli od stolu a vyleze na ni. Díky tomu má náležitý přehled. Dana omývala oloupané brambory ve dřezu a Martinka jí přitom asistovala. Až najednou okusila syrovou bramboru a kousek jí snědla. Dalo by se říci že zhamala větší kousek syrové než uvařené.
S jídlem je to vůbec problém. Martinka má velkou rýmu a kromě toho se jí s největší pravděpodobností klubou zoubky trojky. Vypadá to že všechny čtyři najednou. Asi i proto zhamala jenom část pribináčka ke svačince a následně odpovídala na otázky,"Martinko, chceš pomeranč, kiwi, kolečko, tyčinku?", jedním slovem,"Nechcu!" :-)
Opět jsme před chvílí měli pěknou honičku. Martinka je zahleněná a má pořádnou rýmu. Stejně jako včera, po uložení do postýlky začne vykašlávat až z toho blinká. Všechno co do ní pracně dostanete je rázem venku. Dnes to odneslo prostěradlo, koberec, polštářek, židle klekačka a samozřejmě Martinčino pyžamko. Však to všechno Dana před chviličkou vymáchala a preventivně dala vyprat :-(

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka sleduje Teletubbies :-)20.10.2002

Martinčin stav se příliš nelepší. Je pořádně zahleněná a i díky tomu nechce vůbec nic k jídlu. K snídani se mi do ní povedlo dostat(O víkendu snídame spolu, abychom se trochu užili) několik malých kousků chleba se sýrem a kolečko šunky. Se vším je velice rychle hotová a povídá,"Nechcu nechcu!" Nejhorší je, že vy do ní pracně nějaké jídlo dostanete a ona ho pak jako včera večer vyblinká. Za celý den moc nekašle, ale jakmile se zklidní a uloží do postýlky, kašel ji začne trápit. Stačí aby se přitom začala dávit a jídlo je venku :-(
Při obědě celkem hamala, dala si téměř celý knedlík s rajskou omáčkou. Tak jsme si říkali že se konečně po delší době pořádně najedla. Dana ji uložila do postýlky a uspala. Martinka totiž usne jedině když houpete maličko postýlkou ;-) Jenomže po chvíli spánku se od vedle ozval pořádný kašel a než jsme stihli přiběhnout, Martinka už blinkala. Dana ji donesla ke dřezu a tam Marťa vyklopila zbytek. Nezbývalo nic jiného než ji převléknout a uložit zpátky do postýlky.
Následující usínání nebylo vůbec jednoduché. Dana houpala s Martinkou čtvrt hodiny a sotva se zdálo, že usnula, odešla Dana z ložnice. Netrvalo ani půl minuty a Martinka se ozvala. Tak to pokračovalo ještě dvakrát. Dana povídala,"Prosím Tě Radku běž ji uspat teď ty!" Jenom jsem vkročil do ložnice, Martinka začala brečet a křičela,"Maminku maminkůůůů!" Nakonec tam s ní Dana strávila pěkně dlouhou dobu a Marťa stejně neusnula. Není divu že teď večer zabrala ani ne po deseti minutách.
Dnešní fotografie pochází z dopoledne, Martinka právě po snídani bumbá Sunar z lahvičky a přitom sleduje v televizi Teletubbies. Samozřejmě z videa, neboť v neděli je v TV nedávají. Já jsem se díval s ní i přesto, že dnešní díl jsem viděl asi třikrát :-)
Dopoledne měla Martinka pěknou hlášku - povídala,"Maminko tatínku, pustíme kocoura!" ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka jde od paní doktorky :-)21.10.2002

Po osmé jsem se uvolnil z práce a zajeli jsme s Martinkou k paní doktorce na kontrolu. Já byl objednaný k zubařce, takže jsme vše zvládli najednou. Dana vystoupila s Marťou na parkovišti a zatímco se mi šťourali v zubech, šly spolu k dětské doktorce. Cestou Dana zakoupila Martince rohlík a než došly do vestibulu, měla ho Martinka půlku v sobě. Druhou dostala v čekárně a chutnal jí, dokud sestřička nevystrčila hlavu ze dveří. Následovala Martinčina spontánní reakce. Se slovy,"Domů dem!" si oblékala svetřík :-) Sestřička ji naštěstí přemluvila na obrázek. V ordinaci potom obdivovala, jak Martinka krásně mluví. Paní doktorka ji vyšetřila a Martinka dostala preventivně antibiotika Augmentin DUO, aby se prý moc netrápila s hleny a rýmou.
S holkama jsem se setkal v čekárně, právě vyšly ven z ordinace. My jsme se s Marťou vydali hledat auto, tedy spíše Martinka. Můžete ji vidět na fotce, jak šupajdí k vozu. V ručičce si drží několik obrázků od doktorky. Dana mezitím vyzvedla léky a my na ni počkali před lékárnou.
Před chviličkou při koupání udělala Martinka velký objev. Opláchl jsem ji ve vaně a jen tak jsme si povídali. Najednou Martinka ukázala na můj nos se slovy,"Tatínek nose chjupy má!" Po chvíli ukázala na druhou dírku a pokračovala,"Tady chup kouká!" Hned mi o něj také brnkla prstíčkem ;-)
O čem že jsme si spolu povídali? Už odpoledne Martinka zkoumala kolosedačku položenou v kotelně na zemi. Vysvětloval jsem jí,"Martinko, na kole pojedeme až napadne sníh a roztaje!" Na to mi Dana povídala,"To je podobné, jako by jsi jí říkal Až naprší a uschne!"
Při koupání mi Marťa vysvětlovala,"Matinka koupat bude bazénu!" a přitom si pod zadeček štelovala malý nafukovací bazének. Povídám jí,"Martinko, až roztaje sníh a bude svítit sluníčko, budeme se koupat venku ve velkém bazénu!" Na to Martinka spustila,"Taje níh, koupat budu bazénu velkým, tatínek, maminka bude Daneček, jůůů!" Když se rozpovídá, tak to opravdu stojí za to ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka pokládá pyžamko na radiátor v koupelně :-)22.10.2002

Při mém příchodu z práce seděla Martinka právě na nočníčku. Moc do něho čůrat nechce, maličko si ucvrkne, vstává a hlásí,"Matinka čůůala trošku!" Dana se jí hned ptala,"Martinko, řekni tatínkovi, jak si řekneš na nočník!" Martinka pohotově odpověděla,"Maminko čůůrat!" Hlavně že to zvládá teoreticky, prakticky si říkat nechce. Když jí Dana poví,Martinko, jdeme na nočník!", jediné co Marťa prohlásí,"Nechcu nechcu!" a zdrhá pryč ;-)
Dana dopoledne uklízela spížovou skříňku v kuchyni. Samozřejmě k Martinčině veliké radosti. Marťa vyklízela ven sklenice se slovy,"Martinka rabovat rabovat!" a snažila se je pokládat nahoru na pracovní plochu. Dana jí to samozřejmě zatrhla a tak se Marťa spokojila s pouhým ukládáním na zem a stavěním komínků :-)
Při kontrole skříňky Dana nalezla mimo jiné dva pytlíky pravých italských Tortellini. Na zadní straně pytlíku je psáno že neobsahují glutaman sodný, Dana je tedy připravila k večeři a Martinka si s námi mohla dát také. Vynikající Tortellini s masovou a sýrovou náplní Martince evidentně zachutnaly. Chvíli napichovala vidličkou, chvílemi si je brala z talířku ručičkou a neustále opakovala,"Kolínka dobrý!" No, moc jsme jí nerozmlouvali, že se o kolínka nejedná ;-)
To, že Martinka pěkně hamala je jedna věc. Ještě tak kdyby večer neblinkala. Chviličku po položení do postýlky dobumbala lahvičku čaje a začala kňourat,"Jetě jetě bumbu bumbu!" Dana jí dala ještě jednu lahvičku a dost. Jenomže Marťa neměla stále dost, brečela až se začala dávit a už to bylo venku :-(
Dnešní fotografie pochází z koupelny, Marťa právě pokládá svoje pyžamko na radiátor.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka otevírá jogurt :-)23.10.2002

Martince se daří lépe, jenom rýma stále přetrvává. Neustále jí vykapáváme nosánek a odsávačkou vytahujeme nudle z nosu. Při aplikaci kapek Martinka většinou odevzdaně leží na zádíčkách a povídá,"Rýmo bež, panenku teš, nechceme tě rýmo!" To má od Dany, povídala jí,"Rýmo, rýmo, běž, nechceme tě tady!" Martinka si říkání upravila po svém a zakomponovala do něho i říkanku z jedné knížky,"Běž, panenko, běž, veverušku těš!" :-)
Martinka kýchá již méně, po pořádném kýchnutí neopomněla prohlásit,"Hepčík!" Většinou jí přitom vyletěla i nudle z nosu. Po jednom takovém kýchanci se jí Dana zeptala,"Martinko, máš nudli?" Martinka pohotově odpověděla,"Jenom hepčík!" ;-)
O půl páte jela Dana s kamarádkama do posilovny a my se s Martinkou hlídali. Nejdříve přišla na řadu svačinka. Na fotografii se Martinka právě bezvýsledně snaží otevřít jogurtek. Po chvíli mi ho podala se slovy,"Tatínek otevžít!" Alespoň, že ho téměř zhamala. Při obědě s Danou překvapivě pěkně jedla, na závěr si dala brambory a přitom povídala,"Brambory dobrý!" :-)
Sotva Dana v sedm hodin přijela, nestačila se divit. Martinka totiž v zápalu hry se mnou vytahala ze skříňky téměř všechny svoje hračky. Za dopoledne nevyndala téměř nic, jenom neustále lezla Daně na klín s knížkou a slovy,"Maminko číst!" Martinka má moc v oblibě právě Martínkovu čítanku
Na koupání si Martinka bere na nožičky pejsky. Jedná se o fialové bačkůrky s hlavičkama ušatých pejsků. Martinka je z nich unešená, má je na nožičkách při cestě do koupelny i zpět. Poslední dny neopomene poznamenat,"Matinka, dala prasátka, Danince!" Na vysvětlenou, ta prasátka jsou podobné botičky a ve skutečnosti se nejedná o žádná prasátka, nýbrž o hrochy. Nevíme proč si Martinka bačkůrky takto pojmenovala. Je s nimi vyfocená již někdy před rokem, to jí byly velké. Teď z nich vyrostla a tak je bude pravděpodobně nosit neteřinka Danielka ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Hrajeme si s Martinkou na indiány :-)24.10.2002

Martince je dnes o poznání lépe i když rýma nechce stále ustoupit. Dopoledne panovalo venku nádherné počasí, i přesto Martinka prozatím nemůže jít ven.
Před koupáním většinou přehrávám nové fotografie do notebooku, abych nějakou vybral na titulní stránku. Jakmile mě zmerčí Martinka, beží ke stolu s nataženýma ručičkama,"Tatínku, nahoru, dívat!" Včera mi Martinka seděla pěkně na klíně, pozorovala fotky a najednou jsem uzavřel prohlížeč. Místo něho naběhl textový editor. Martinku evidentně nezaujal, natáhla se, popadla display a chtěla víko uzavřít se slovy,"Zavíráme krám!" Tak a mám to zpátky. Před nedávnem jsem jí tuto průpovídku naučil při zavírání hraček do skříňky a najednou zavírá Martinka moji hračku ;-)
O tom, že Martinka pomáhá Daně při vaření stáním na židli vedle kuchyňské linky jste si mohli přečíst již dříve. Zprvu Martince přistavovala židli vedle kuchyňské Dana, aby jí usnadnila výhled. Jenomže postupem času přišla Marťa na způsob, jakým může sama dostat židli od stolu. Jednoduše jednu popadne (Většinou tu nejvzdálenější a nejnepřístupnější) a počne ji tlačit před sebou směrem k lince. Cestou sem tam do něčeho narazí, ale postupem času se neustále zlepšuje. Navíc máme dvě pracovní plochy proti sobě a tak když Dana změní místo práce, Martinka sleze a okamžitě operativně přizpůsobuje polohu židle aby měla náležitý přehled. ;-)
Dnes je na fotografii zachycena Martinka společně se mnou, právě spolu blbneme. Maličko se mi povedlo Martinku rozjet. Martinka mi přinesla šátek a povídala,"Tatínku, babičku!" Prý si jako mám dát na hlavu šátek a dělat starého vlka převlečeného za babičku :-) Jenomže jsem si místo toho uvázal šátek kolem hlavy, nastrkal za něj kousky pěnového puzzle a hráli jsme si na indiány. Martinka skvěle umí bojový pokřik ;-)
P.S.: usilovně pracuji na rekonstrukci stránek, dolaďuji skripty a doufám, že by se mohl příští týden uskutečnit přechod na nové databáze. Je to jeden z důvodů proč nemám moc času napsat něco více do ostatních rubrik, nebo i případně doplnit fotoalbum. Hlavně že mi to doma na serveru začíná pěkně fungovat :-D

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Dana vysává Martince rýmu z nosánku :-)25.10.2002

Nedá mi to a musím Vám napsat, jak v poslední době Martinka terorizuje Danu. Například včera před spinkáním. Martinka si vzala prášky na zoubky a Dana ji šoupla do postýlky. Samozřejmě s nezbytnou lahvičkou čaje. Martinka vybumbala čajíček a začala kňourat,"Maminko, novej, další, tošku!" Dana ji přinese novou lahvičku, Martinka ji přiloží k ústům a je to tu nanovo,"Maminko, ohžáát, ohžáát!" Dana Martinku chvíli přemlová,"Martinko,čajíček je teplý, před cvhílí jsem ho ohřívala v mikrovlnce!" Martinka jako by neslyšela si vede svou,"Ohžáát, ohžáát!" a začíná natahovat. V takové chvíli má naprostou převahu, neboť jakmile se pořádně rozčílí, zakucká se a vyblinká večeři. Ach jo :-( Však nám paní doktorka při vylíčení našich problémů povídala,"To se nedá nic dělat, jenom vám v takovém případě nezávidím výchovu!"
Abych se vrátil ke včerejšku - Martinka usnula až když s ní Dana chvíli v ložnici pobyla. Pokud chci Danu vystřídat já, Martinka začne brečet a volá,"Maminku, maminku, maminkóó!" Prostě, maminka je v takové chvíli žádanější ;-)
Po včerejších problémech s usínáním spinkala Martinka překvapivě tvrdě celou noc. Po ránu ji Dana musela probudit ve čtvrt na devět za účelem podání antibiotik. Martinka je musí užívat po dvanácti hodinách. Po oblíznutí lžičky ihned vytuhla a znovu se probrala až v devět hodin. To je pohodářka, viďte?
Martinka má stále rýmu a musíme jí neustále odsávat nosánek, jak můžete vidět na fotografii. Dana právě používá odsávačku a Martinka je mezitím zabraná do prohlížení počítačové diskety ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (7961) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7194) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6219) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41346) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist