Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

Martinka jde za mnou při dopolední procházce :-)15.11.2002

Dnes je vyjímečný den. Dana odjela po ránu do práce a tak jsme s Martinkou poprvé celý den doma sami. Danin šéf totiž objednal renomovaného psychologa a chce se prý dozvědět, co si o něm jeho podřízení myslí a jak by se dal zlepšit chod firmy. Jak říkala Dana, strávila při pohovoru mezi čtyřma očima témeř celou hodinu.
Marťa se začala vrtět již v sedm hodin, netrvalo deset minut a už na mě jukala,"Tatínku, du k tatínkovi!" Překvapivě i v tom pološeru poznala kdo v posteli leží. Se mnou pak vydržela ve velké postýlce s knížkami ještě hodinku. Přitom komentovala Daninu nepřítomnost,"Maminka jela domů k babičce, busem!" Vysvětlil jsem jí jak se věci mají,"Martinko, maminka jela do práce a vrátí se až večer!" Od té chvíle si na maminku ani nevzdechla ;-)
Po návštěvě samoobsluhy a snídani jsme s Marťou konečně vyběhli ven. Teploměr ukazoval neuvěřitelných 12oC, ale přesto foukal odporný vítr. Doslova - počasí na draka. Nejzajímavějším objektem se staly dvě mladé paní z geodézie, vyměřující silnici. Martinku zaujala více ta pobíhající s pruhovanou tyčí :-)
Obešli jsme kolečko a nikdo známý venku nebyl. Sice jsme zaslechli kamaráda Ondru, ale pouze přes pootevřené okno. Vzal jsem Marťu v rámci urychlení návratu na koníčka a spěchali jsme připravovat oběd. Doma na nás čekalo ještě prádlo na pověšení, já na něj ráno pozapomněl. Ale za vydatné Martinčiny pomoci nebylo za chvíli co řešit. Stačilo posbírat hromadu kolíčků a mohli jsme jít hamat.
Po obědě jsem po dlouhé době Martinku ukládal k spánku. Normálně jsem buď v práci, nebo chce Martinka výhradně maminku. Dnes se kupodivu nechala snadno přesvědčit a po čtvrt hodince tvrdě spinkala. Vydrželo jí to celé dvě hodiny. Po spánku jsme ještě vyjeli s kočárkem na procházku a Dana se překvapivě navrátila o půl šesté. Celý den jsme si s Martinkou pěkně užili a dalo by se říci, že vůbec nezlobila ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka jede ve sporťáku  :-)16.11.2002

Tak jsme si včera pěkně naplánovali návštěvu (Měl se u nás objevit Danin kolega spolu s rodinou) a dnes ji Dana musela telefonicky odvolat. Jistě jste zvědaví, co se stalo.
Někdy kolem druhé hodiny ráno se Martinka s křikem probudila. Neustále chtěla bumbat čajíček, křičela až se toho poblinkala. V podstatě s ní Dana probděla dvě hodiny a já se vzbudil až při tom blinkání.
Po sedmé Dana konstatovala že je Marťa nějaká teplá. Skutečně, po změření ukázal display teploměru 37,8oC (Při měření teploty Martinka povídá,"Pípat budeme!" Tím myslí pípání při ukončení měření :-) ). Dostala čípek Paralenu a Dana ji strčila zpátky do postýlky. Jenomže po nějaké době chtěla k nám. Lehla si mezi nás a prohlížela knížky. Dana si šla odskočit a Marťa najednou v průběhu prohlížení vytuhla. Tak jsme společně spinkali ještě hodinu. Dokonce ji neprobral ani náš odchod. Martinka se sama probudila až po deváté. Prostě bylo na první pohled jasné, že jí není dobře.
Dopoledne vypadala o něco lépe, s největší pravděpodobností zabral ten Paralen. Nevíme přesně co ji trápí, ale evidentně jí lezou zoubky - levá dolní trojka a pravá horní trojka. Však když ji Dana před chvílí uložila do postýlky, Martinka se nabumbala čaje a povídala,"Maminko trápí!" Dana se zeptala,"Martinko, co tě trápí?" Marťa odpověděla,"Zoubky!" a během pár vteřin usnula úplně zmožená. Nejenom ona je hotová, Dana vedle mě na zemi telefonuje s babičkou a nevypadá o moc lépe. Je zdeptaná z velkého větru jenž lomcuje oknama a hlavně Martinkou. Jak z toho ponocování, tak z neustálého Martinčina kňourání. K tomu všemu má Marťa zácpu a co chvíli nás (Hlavně,"Maminkůů!) tahá na,"Velkej záchod!" Jenomže jednou zatlačí, ono to nejde napoprvé a tak zdrhá pryč. Za chvíli znovu a znovu.
Dnes během dne Marťa hamala v podstatě jenom zeleninu a ovoce. Nic jiného nechtěla. Takže nechápeme z čeho by zácpu měla mít. Jednou z teorií je, že jak teď nenosí plínku, nekaká pravidelně. No, uvidíme zítra :-(
P.S.: Mám téměř hotový přechod na novou databázi. Bohužel, jak se v průběhu práce ukázalo, bylo nutné přeprogramovat spoustu věcí a hlavně je odladit na testovacím serveru. Takže někdy během příštího týdne to přetáhnu na webový server. Po dobu ladění (cca. 2 hodiny) se na stránky nedostanete. Zobrazí se jenom stránka s upozorněním ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Dana měří Martince teplotu :-)17.11.2002

Dnešní počasí se opravdu vyvedlo, celý den svítilo sluníčko. Martinka bohužel nemohla jít ven. Má stále teplotu, takže se během zítřka stavíme u paní doktorky a uvidíme co nám řekne. Stejně si myslíme, že jí lezou zoubky. I přese všechno dnes vypadá lépe.
Včera odpoledne přišla Martinku rozveselit Sylva od sousedů. Přes týden tráví čas na internátě a tak do bližšího kontaktu s Martinkou přišla naposledy někdy během prázdnin. Byla moc překvapená z Martinčinýho slovního projevu. Sice ji prý zpočátku moc nerozuměla, ale po chvíli se vše spravilo. Je potřeba si na Martinku nastavit sluchový filtr :-)
Další překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat. Martince ukáplo čůrání na polštářek ležící na zemi. Martinka totiž čůrá velice zprudka až to stříká kolem nočníku. Sylva se Martinky zeptala,"Martinko, co s tím budeš dělat?" Jelikož Martinka řeší problémy vyčůraně, jednoduše prohlásila,"Otočíme to!" a polštářek otočila suchou stranou nahoru. Přesně podle úsloví - Problém který není vidět, není problémem ;-) To samé prý udělala tuhle po ránu s mým počůraným polštářem po spinkání v naší posteli.
Po snídani bumbala Martinka jako obvykle Sunar z lahvičky s násoskou. K této činnosti jsem jí pustil Teletubbies na videu. Marťa sledovala upřeně děj a kupodivu ji zaujal. Její kamenná tvářička se najednou roztáhla do širokého úsměvu a ozval se srdečný smích. Martinka se smála červené potvůrce Po, která šlápla do louže po dešti. Během smíchu ji komentovala,"Po šápla do vodičky!" :-)
Poslední novinkou jsou opět malé Martinčiny bačkůrky. Abyste věděli, Martinka má momentálně bačkůrky čísla 15 a to jí vydžely asi měsíc. Prý bude mít nožičku po mě, jak povídala Dana. Pro informaci, já disponuji tlapou o velikosti 46 ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka leží na gauči a odpočívá s Danou :-)18.11.2002

Martinka se v noci příliš dobře nevyspinkala a po ránu jí Dana naměřila teplotu přes 38oC. Na základě těchto údajů zatelefonovala paní doktroce a domluvila návštěvu na desátou hodinu.
Samozřejmě že jsem přijel domů z práce až v deset. Dana chodí nerada někam pozdě a tak neměla dobrý pocit, když jsme k doktorce přišli o dvacet minut později. To víte, je občas složité se na skok uvolnit z práce v přesně určenou hodinu.
Doktorka se chvíli vyptávala,"Nebolí Martinku bříško, ouška, nebo něco jiného?" Povídáme,"Myslíme si, že ji bolí zoubky, sama nám to povídala!" Paní doktorka si vzala dřevěnou špachtličku a snažila se Martince škrábat po trojkách nahoře i dole. Poté prohlásila,"Skutečně, vypadá to, že se Martince klubou všechny čtyři trojky najednou. To by mohlo být ono!" Martinka se kupodivu nechala bez většího odporu vyšetřit a dokonce ani doktorku nekousla. Většinou kouše jenom Danu když jí maže zoubky mastičkou proti bolení ;-) Mimo to má doktorka s dětmi větší praxi :-)
Dostali jsme místo doposud užívaného Paralenu Ibuprofen sirup. Prý je silnější a lépe uleví od bolesti. Odvezl jsem holky domů a jel pokračovat do práce.
Po příchodu domů ze zaměstní mě uvítala pobledlá Dana s velice zvadle vypadající Martinkou. Dana mi povídala,"To je hrozné, Martinka má teplotu 39,2oC !" Marťa dostala již předtím sirup a ještě jsme ji navíc obalili mokrým ručníkem kolem tělíčka a zachumlali do deky. Martinka mi seděla na klíně, zvadle pozorovala jedním očkem televizi a druhým TV magazín. Jak ubíhaly minuty, pomalu se rozpovídávala a ožívala. Skutečně, po čtvrt hodince vypadala lépe a spolu jsme napípali teplotu již jenom 37,7oC ! Zábal v součinnosti se sirupem opravdu pomohl :-)
Martinka už leží v postýlce a celý podvečer vypadala celkem v pohodě.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

19.11.2002   14:48:47   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Přechod na nový databázový stroj proběhl úspěšně. Nyní pracují naše stránky s výkonnou databází SQL Server s vyšší přístupovou rychlostí. I přes moji důkladnou kontrolu se někde mohou vyskytovat chyby, pokud na nějakou skrytou narazíte, napište mi prosím :-)


Martinka chce odemykat auto po dopolední návštěvě u doktorky :-)19.11.2002

Dana si včera pročítala můj zápis a komentovala ho,"Hmm, tak to máme opět samou nemoc!" Je to tak, sama je z Martinčiny nemoci úplně hotová. Za prvé, tráví s Martinkou celý den a Marťa si neustále něco vymýšlí co později nechce. Za druhé, Dana se v noci příliš nevyspí, neboť například na dnešek spinkala Martinka v kuse maximálně tři hodiny. Probudí se, chce bumbat, čůrat a já nevím co ještě. Doslova nevím, protože většinou tvrdě spím. Po ránu totiž vstávám ve čtvrt na šest do práce.
Po ránu Dana naměřila Martince teplotu 38,8oC a tak jsme se opět jeli podívat na paní doktorku. Tohle už není samo sebou, Martince se nechte teplota stále snížit. Protentokrát chtěla doktorka vyšetřit i moč.
Doktorka Martinku prohlédla a nic navenek neshledala. Prohmatala i bříško, všechno se zdá v pohodě. Jenom v moči ukázal lakmusový papírek stopy krve. Prý by to mohl být zánět močových cest a tak Martince předepsala antibiotika v sirupu. I přesto musím ještě dvakrát do laboratoře zavézt moč na vyšetření. Tu dnešní již zkoumají.
Teď něco na rozptýlení - V čekárně mají metr a tak jsme Marťu zkusili zkusmo změřit. S největší pravděpodobností má již 88cm na výšku. Pro Martinku totiž v poslední době přestávají být překážkou dveře, dosáhne téměř na každou kliku a otevře si sama ;-)
Martinka si navečer přistrčila židli ke stolu s počítači a začala si kreslit. Obyčejnou tužkou na Danin poznámkový papír s naměřenými teplotami. Tak jsem jí kreslicí plochu vyměnil za čistý, Martinka kreslila a komentovala,"Kreslí, tady ptáček, tady tukánek!" Co je to tukan ví s naprostou jistotou. Teta z ameriky jí přivezla krásnou knížku a v ní je právě veliký a barevný tukan :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka si maluje u stolu :-)20.11.2002

Martinka prospala dnešní noc klidněji. Tolik se nebudila a hlavně nechala vyspat i Danu. Antibiotika pravděpodobně zabrala, neboť za celý den nepřelezla Martinčina teplota hodnotu 38,2oC. Na první pohled vypadá Martinka lépe :-)
Dana je za celý den strávený s Martinkou unavená. Přece jenom se na psychice negativně podepisuje pobyt doma bez možnosti jít někam ven. Takže jsem po svém příchodu blbnul s Marťou já až do dnešního podvečerního mytí.
Řeknu Vám, odpolední svačinka nic moc. Martinka sice na jednu stranu prohlašuje,"Pribináčka Martinka hamat bude žičkou u stolu!", ale sotva ji posadíte ke stolu, chce hamat pouze,"Sama sama hamám!" Samozřejmě sama nehamá, jenom se v pribináčku nípe lžičkou. Zajímavý je i Martinčin proslov chce-li něco konkrétního, například,"Pribináčka dotaneš!", nebo,"Banán dotaneš!" ;-)
Vozil jsem Martinku za krkem na koníčku, což se jí moc líbilo. Jenom skrz dveřní futra se musím pořádně sklonit. Také jsem si zahrál na splašeného koně s náklony střídavě na jednu a druhou stranu. Martinka mě ihned hlasitě upozornila,"Pomalu tatínku, spadneš!" (To nemá z vlastní hlavičky, nýbrž od hradecké babičky, když jsme ji takto provokovali :-) )
K večeři dostala Martinka spolu s námi tvarohovou pomazánku na chlebu. Jenom olízla a už nechtěla. Zato neustále opakovala,"Vajíčka dotaneš, tam!" Přitom ukazovala na kuchyňskou linku, Dana tam předtím strouhala vajíčka do pomazánky. Dana Martince vysvětlila, jak se věci mají,"Martinko, vajíčko je nastrouhané tady v pomazánce, žádné jiné nemáme!" Martinka si vedla svou,"Je tam vajíčko dotaneš!" Takhle to šlo několikrát dokola. Myslím, že by Marťa unavenou Danu za chvíli pěkně vytočila ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka poučuje myšáčka o používání počítače :-)21.11.2002

Martinka se dnes cítí podstatně lépe, je to vidět na její čilosti, rozpovídanosti a hlavně na množství hraček vyrabovaných ze skříňky. Zatímco v uplynulých dnech chtěla Martinka pouze předčítat z knížky, dneska si sama hrála. Takový nepořádek v obyváku nepamatujeme. Dalo by se říci, že si nutně musela vynahradit uplynulé dny :-)
V dopoledních hodinách se mi povedlo na chvilku odjet z práce a dopravit druhou lahvičku s Martinčinou močí do laboratoře. Dana mezitím volala doktorce na výsledky té první. Prý je to v pořádku, pouze se našly stopy krve v moči. Uvidíme, jak dopadnou další výsledky. Předepsaná antibiotika Martinka užívá dál i přes jednu velmi nepříjemnou věc. Pokud bere ten sirup, nesmí hamat nic kyselého. To se lehce řekne, ale Martinka v poslední době jedla hodně kyselého ovoce a to jí teď chybí. Myslím například pomeranče, mandarinky a kiwi. Konkrétně, čím je kiwíčko kyselejší, tím je s ním Marťa spokojenější a hází kyselejší ksichtíčky ;-)
Po mém příchodu z práce ke mně Martinka přiběhla, v ručicce třímala šátek a již od dveří křičela,"Tatínek, dělat babičku!" Jednou jsem si před ní uvázal šátek na hlavu a teď musím dělat každou chvíli starého vlka převlečeného za babičku :-)
Martinka mě mimo jiné překvapila i svojí novou verzí jedné známé říkanky,"Mámo, táto pustíme kocoura, vyčůrá, mámo, táto myška pryč!" Marně ji vysvětlujeme,"Martinko, kocour tu myšku vyšťourá, ne vyčůrá!" :-) Trvá si však na svém a přesvědčit se nenechá.
Při svačince u nás zůstala na chvíli teta od sousedů. Rozbila se jí pračka a tak si přišla vyprat k nám. Chvíli jsem se bezvýsledně snažil do Martinky dostat jogurtek. Nakonec ji nakrmila teta. Měli byste vidět jak s ní otevírala pusinku. To se mnou ani náhodou :-)
Na dnešní fotografii Martinka poučuje svého plyšáčka-myšáčka,"Myšáčku, nesmíš sahat, počítač!" To že na něj sahá sama, bere jako samozřejmost. Občas ho i zapne, trefí-li se na správný čudlík :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka se obouvá před odjezdem :-)22.11.2002

Odpoledne jsem se po náročném dnu hnal z práce, abychom včas odjeli k babičce. Bohužel jsem se opozdil a při příchodu očekával, že na mě holky budou čekat již připravené a oblečené. Naštěstí pro mně, Martinka ještě spinkala. Jak říkala Dana,"Je vidět, že je Martince dobře, vždyť spí už dvě a půl hodiny!" Nedalo se nic dělat a musel jsem Marťu něžně probudit. Sotva mě zahlédla, sáhla mi na nos. Pravděpodobně se chtěla přesvědčit, zdali jsem skutečný a jenom se jí nezdám. Sotva zjistila jak se věci mají prohlásila,"Maminko, maminkůů!" :-)
Matinka se probudila úplně zpocená - to je další pozitivní známka snížení její teploty. Během celého dne nepřelezl digitální údaj na displeji hodnotu 37oC. Martinka se nezapomněla vrátit do ložnice pro svého spinkacího medvídka, abychom ho náhodou nenechali doma jako předminule. Povídala,"Medvídka vzít sebou!" a cpala ho k Daně do tašky ;-)
Po vyčůrání dostala Martinka na cestu plínku. Jak opakovala,"Po jistotu!" Opravdu, po příjezdu k babičce měla plínku úplně netknutou. Možná by ji mít nemusela, ale lepší plínka než pročůraná autosedačka.
Během jízdy Marťa samozřejmě neusnula, ty dvě a půl hodiny předchozího spánku jí musely stačit. V jednu chvíli se před námi objevil dosti pomalý náklaďák a Martinka prohlásila neco ve smyslu,"Nákaďák se motá!" Alespoň něco takové jsme jí porozumněli. Daně se to nezdálo a tak se Martinky optala,"Copak že dělá náklaďák, Martinko?" Odpověď zněla,"Náklaďák jede!" :-)
Včera Martinka řešila veliký problém. Neustále opakovala,"Zajíček, pojede s námi!" Minule s námi totiž jel králík od sousedů na výměnu k babičce. Dana jí to nakonec rozmluvila, to by ještě tak scházelo abychom si museli jít k sousedům půjčit nějakého králíka s sebou na cestu ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka si hraje :-)23.11.2002

Martinka se u babičky konečně setkala s malou Danielkou. Celý týden dopředu povídala kudy chodila,"Pojedem k babičce, Daninka tam bude!" S Danielkou si moc vyhraje, přece jenom mezi nimi není velký věkový rozdíl. Až jednou budeme mít vlastní miminko, největší radost z něho bude mít určitě Martinka ; - )
Jelikož Danielka pije svůj čajíček z podobné násoskové lahvičky, není až tak neobvyklý pohled na Martinku sající z Daninčiny lahvičky. Danielka dělá to samé Martince, i když by neměla. Martinka má totiž čaj vařený z normální obecní vody, zato Danielce vaří její maminka čajíček stále ještě z balené vody. Jenomže, zkuste to dětem vysvětlit. Když je žízeň, tak je žízeň ; - )
Martinka si spolu s neteřinkou Petruškou odpoledne hrály na počítači. Děda tu má pro holky cédéčko Klubíčko. Obsahuje různé písničky, pexeso a spoustu jiných zajímavých věcí. Martinka seděla vedle Péti spíše v roli nezůčastněného pozorovatele. Budeme jí muset nějakou podobnou hru domů také pořídit. I když nejdříve je potřeba zakoupit a nainstalovat do jednoho z počítačů zvukovou kartu.
Sedíme tu u stolu po podvečerní kávě a malá neteřinka Danielka mi leze pod nohama. V jednom okamžiku se jí povedlo vstát a chvíli pozorovala dispay notebooku na němž píšu. Danielka zaklonila hlavičku, kýchla a nosánkem tvrdě narazila do hrany notebooku. Zatímco jsme ji litovali, zakousla se tvrdě svými čtyřmi zoubky do počítače. Co kdyby to bylo k jídlu, ne? ; - )

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka skládá pečlivě kostičky do krabice :-)24.11.2002

Naše návštěva u babičky byla původně ohrožena nedávnou havárií v Opatovické elektrárně. Naštěstí se jim povedlo zpátky zprovoznit dva kotle a tak je tu teď pěkné teplíčko. V opačném případě by všichni přijeli k nám, jak Dana původně plánovala.
Malá neteřinka Danielka Začíná chodit pěkně za jednu ručičku, jinak leze po zemi rychlostí blesku. Musíme být neustále ve střehu, neboť se každou chvíli vyskytuje na nejneuvěřitelnějších místech. Tři čilé děti a sedm dospělých v jednom bytě vydá dohromady na pěkný chaos. Babička se pokaždé v pátek moc těší na náš příjezd, aby se v neděli již nemohla dočkat našeho odjezdu. Danielka za chvíli začne chodit a pokud navíc přibude nějaké miminko, stanou se víkendy ještě veselejší :-)
Martinka se včera navečer po dlouhé době nekoupala se mnou. Po šesté totiž přišla na řadu do mycí linky neteřinka Petruška a Martinka se sápala do vody za ní. Babička ji tedy svlékla a holky spolu vydržely ve vaně pěkně dlouhou dobu. Dana Marťu posléze oblékla aby mohla ještě chvíli běhat po bytě. Sotva však začala teta koupat malou Danielku, Martinka už stepovala vedle vany a chtěla tam znovu, protentokrát k Danince. Dostala zubní kartáček aby si mezitím vyčistila zoubky a směla Danielku alespoň pozorovat. Přitom neopomněla poznamenat,"Danielka čistit zoubky nemůže, je malá!" :-)
Po vykoupání jsme se stali svědky velikého křiku. Neteřinka Petruška má někde u zubu váček a teta jí ho proto chtěla namazat nějakým roztokem. Petra nekřičela, přímo řvala. Navíc na ni hlasitě promlouvala teta a dalo veliké přesvědčování, než si nechala do pusy sáhnout. Martinka mlčela, pozorovala Petru a evidentně s ní soucítila, což dávala najevo svým výrazem. Sotva drama skončilo, Martinka přistoupila k Petrušce, hladila ji po vláskách a utěšovala,"Neboj Péťo!" ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (7962) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7196) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6219) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41346) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist