Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  

11.11.2005
Předvánoční šílenství...
Martinka dnes opustila školku po o, jenomže původně plánovaný brzký odjezd k babičce a dědovi se odložil o více než dvě hodiny. Ptáte se proč? Důvod je prozaický - příliš mnoho odborné práce(V mém zaměstnání). Na balírně nám ve firmě zkolaboval paletizační robot a já ho musel složitě přeprogramovat. Prostě a jednoduše jsem byl postaven před jasný úkol - dokud to nepojede, já také neodjedu na víkend. Jednoduchá logika. Dobrá věc se nakonec podařila a výroba je zachráněna! ;-)
Děti se přes pozdnější odjezd v autě vyspinkaly. Vojta usnul hned po rozjezdu a Marťa na půli cesty. Však se Vojtíkovi nechtělo po příjezdu do Hradce vstávat. Očička otevřená a nepřítomný výraz znamenal že Vojta stále spí. Probudil se, jenomže se šíleným křikem a "mamákováním". A to jsme měli v plánu zanechat děti u babičky a jet po nákupech. Přece jenom se blíží Vánoce a Dana tuhle konstatovala,"To je hrozný, Vánoce na krku a my máme prázdnou skříň. Už mě z toho chytají deprese!" Není divu, když už všude v obchodech svítí vánoční výzdoba.
Vojtík se naštěstí brzy vzpamatoval a bez maminky přežil naše nákupy. My zatím s Danou atakovali hradecký Carrefour a nakoupili dárečky pro naše dětičky. Já přitom zkusil koupit nová DVDíčka od Sony - cake box 25ks. Snad už budou fungovat dle představ. Nákup jedním slovem hrůza - plno lidí a my tam strávili celé tři hodiny. Předvánoční šílenství je opravdu v plném proudu ;-)
Vojtíšek moc rád všechny poučuje. Před chvílí se ho Martinka ptala,"Tak co Vojtíku, budeš spát tady na tý dece na zemi?" Vojtík se čertil,"Nené nemůžeš pinkat na zemi!" Podobné to bylo bezprostředně po příjezdu k babičce a dědovi. Já se snažil protlačit přeplněnou chodbou do obyváku. Velká taška, nalézající se tou dobou na mém rameni, shodila babiččinu umělou palmu naproti botníku. To Vám byl rachot! Babička má totiž v květináči hromadu škebliček od moře. Všechny se vysypaly a už se na moji hlavu snášela Vojtíkova slova,"To se nedělá tatínku, tytyty, todle né!!" Já vím. Polehčující okolností mi budiž následný úklid ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka pomáhá s prací venku :-)15.10.2005
Vaření je celkem zábavné...
Slááváá, už se mi podařilo rozchodit síťovou komunikaci přes starý nový počítač. Teď už máme možnost přístupu na Internet ze všech čtyřech počítačů(Maximálně však ze sedmi, což na doma rozhodně postačí) ;-)
Doma si pomalu užíváme nepřítomnosti maminky a Vojtíška. Ne že by se nám po nich nestýskalo. Jenomže Matinka před polednem žadonila,"Tatínku, dáme si dnes k obědu koprovou omáčku?" Já však zaprotestoval,"Ale Martinko, já ji ještě nikdy nevařil!" Marťa však byla hotova coby dup,"Ale tatínku, vždyť máš přece tu maminčinu knihu a tam je všecko napsaný. Musíš vařit podle ní!" Jedná se kuchařku a já podle ní skutečně zvládl uvařit kopračku. Martinka se olizovala až za ouškama a sbušila spolu s omáčkou tři knedlíky. Tak moc jí neobvyklá omáčka zachutnala. Dana ji totiž vaří úplně jinak.
Po obědě a menším úklidu nastal přesun do nemocnice za Danou a Vojtíškem. Oba dva již dlí na normálním pokojíčku. Již včera navečer je propustili z JIPky. Celý dětský areál ve Velkém městě) je starý pět let a navíc působí značně moderním dojmem. V žádném případě nepřipomíná nemocnici. Všude spousta barev, hraček a různých jiných vyžití. Těsně před odchodem jsem ještě Vojtíškovi naladil na pokojové televizi centrální videokanál a už nic nebránilo ve sledování Krtečka :-) Vojtíšek večeří v nemocnici  ;-)
Na zítra se snad přesouvá propuštění zbytku rodiny domů. Pro mě to znamená jediné - buď před obědem, nebo po obědě. V prvním případě bych měl uvařit oběd pro všechny. Už se na podobnou eventualitu chystám. Když, ono to vaření je opravdu celkem zábavné ;-)
Těsně před odjezdem do nemocnice se mi Martinka svěřila s jednou zajímavou zprávou. Povídala,"Tatínku, vono je lepší, když Vojtík není doma. To mám takovej skvělej klid!" To říká teď. Prostě si užívá neobvyklé situace. Ono by ji to dlouho nebavilo, to mi věřte ;-)
Malý komentář k dnešním fotkám - na první mi Martinka dopoledne pomáhá s úklidem prken, na nichž ležely cihly. Na druhé pak Vojtíšek právě vyfasoval v nemocnici večeři a přitom bedlivě sleduje Krtečkovy příhody ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek a traktor :-)2.11.2005
Znáte niťofon ?...
Z práce jsem dnes přijel o něco dříve. Podařilo se mi tak zastihnou Danu s dětmi, během návratu z procházky na hřbitov a okolí. Vojtík se hned dožadoval usednutí na místo spolujezdce. Chudák pan soused, jenž jel za námi. Musel počkat. Posléze nastoupila i Martinka. Já zastavil před domem a běžel otevírat vrátka. Marťa si mezitím otevřela dveře, vystoupila a lákala ven z auta Vojtíška. Ten se však nedal,"Já pojedů do todolýý!" Marťu zviklal jak Vojta, tak i můj návrat do auta. "Pojedu s vámi!", prohlásila a zasedla zpět. Přitom se alibisticky omlouvala,"Já sem jenom zkoušela a nacvičovala vystupování z auta, víš tati?" Vím ;-)
Jakmile nadejde čas na odchod do mycí linky, steleme postýlky. Děti si poslední dobou tahají prostěradla a peřinky k postelím samy. Stačí vše popadnout v ložnici a táhnout. Jako řepu. Však se přitom Vojtík náležitě zpotí,"Uff, to je páce, uff! Tady je to taťkó, a bude potýlka za chvíli. Pacujeme Maťkó, viď?" Martinka tahá svoje peřiny též. Jak říká,"Uděláme postýlku, tatínku?" Proč ne, uděláme :-)
V televizní Kouzelné školce dnes vystupoval Michal ze školky. Mimo jiné Martinka shlédla i Dubínkova dobrodružství. Dva nezbední veveřáci tam telefonovali pomocí kelímkovo-niťových telefonů. Bohužel, s navolněnou nití. Já chtěl Martince předvést, jak podobný systém funguje, proto následovalo hledání dvou kelímků od cukrové vaty. Vyrobit z nich niťofon bylo dílem okamžiku. Jak se Marťa podivila. Telefon funguje naprosto nahlas :-) Martinčin malý drak  ;-)
Po dnešní dni mám tvrdé zkušenosti, co se týče používání střihového softwaru Pinnacle Studio 9(Není divu - stříhání stejného projektu již počtvrté). Doporučuji následující postup - nastříhat video, poté přidat hudbu a nakonec - stabilizovat klipy. Abyste tomu rozumněli - naše digitální kamera nemá jednu základní funkci - stabilizator obrazu. Z toho důvodu musím stabilizovat dodatečně. Jenomže střihový program neumožňuje po stabilizaci mazat klipy z projektu. WIN Xp už nehází modrá chybová okna, zato zavírá programy. Bohužel. Možná je na vině naše PC. Asi ano, Low Endová základní deska musí být znát. V každém případě video dokončím a bude to obrovská a těžká zkušenost do budoucna ;-)
P.S.: na druhé fotce si prohlédnětë Martinčina nejmenšího draka - vyhrála v této kategorii nedělní drakiádu :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka s nálepkou na čele :-)3.11.2005
Jak se projeví na dětech změna času ?...
Ufff, dnešní aktualizaci sice píši relativne pozdě večer, jenomže dětičky za mým zády neskutečně řádí. Martinka si stěžuje,"Tatínku, já nemůžu furt usnout, co mám podle tebe dělat?" Těžká rada, viďte? Vojtíšek běhá neustále mezi postýlkou a poličkou s hračkami. Jaké poklady přestěhuje pod peřinku jistě záhy zjistíme. Usínání, to je problém. Jako by ani nenastal přesun času z letního na zimní. Zde vidíte jasný příklad, že se děti dokážou s podobným krokem srovnat. I ten pekař, pan Pecka není poslední dobou v médiích vidět(Mám na mysli onoho zarytého odpůrce změny času). Člověk si prostě zvykne na všechno ;-)
Vojtíšek si neustále sundává bačkůrky. Hlavně od té doby, co je namá zavazovací. Honíme ho neustále,"Vojtíšku, najdi si a nazuj bačkůrky!" Vojtík však protestuje,"Já neumím navlíknout bačkůky!" To je zajímavé. Chce-li vstát večer, bačkůrky si sám nazuje. Co dodat - když se chce, tak to jde. Nemám pravdu? ;-)
V souvislosti s bačkůrkama jsem si vzpomněl na jednu perličku. Stačí se Vojtíka zeptat,"Kde máš botičky?" Nasleduje jasná odpověď,"Já nevím!" Stejné je to v mnoha dalších případech. I když na jednu stranu - mám rád rozhodné lidi. Hlavně coby vedoucí v práci. Hned je jasné, co je potřeba udělat ;-) Vojtík s niťofonem v ručce  ;-)
Před koupáním nastal čas na uklízení hraček. Vojtíka jsem honil, co se dalo- Avšak bezúspěšně. Nakonec ponejvíce uklízela Martinka. Přitom se bránila,"Nó, já to uklidím. Leda, že by Vojtík uklidil všechny peřinky a i ty od Šušky!" Šuška je její panenka Chou Chou :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek vykládá nákup ...4.11.2005
Čína, to je naše zkáza, nebo ne ?....
Náročné období snad končí. Včera se mi přes obrovské problémy konečně podařilo sestříhat video ze svatby. Právě zápasím s jeho kopírováním. Nevím, proč mě napadlo, provést první kopii z DVD-RW Emgeton(Mažu jej a nahrávám ostošest) na DVD stejné značky. Přitom se jednalo o balík padesáti disků se zjevnou vadou - nejdou uzavřít. Jak už jsem psal minule - ke značce Emgeton ztrácím naprostou důvěru. Stejně je to jenom značka a disky se vyrábí v Číně. Mínus výrobce je, že si nedokáže uhlídat kvalitu. A Vo tom to je ;-)
Martinka se dnes již podruhé zůčastnila školkové docházky. S velkým nadšením mi vyprávěla a o první poprázdninové hodině hry na zobcovou flétnu,"Tatínku, já sem hrála tu písničku Halí belí na výbornou. Jenom ta druhá - Leze žába do bezu mě nešla!" Není divu. Po více než dvouměsíční přestávce, občas přerušované cvičením hry na flétničku.
V souvislosti s předchozím odstavcem Martinka vybalila svůj úkol ze školky,"Maminko, já musím vymalovat tadyten obrázek. Já ho musím opatrně vystříhnout, abysem tadytomu méďovi neustříhla tuhle hlávku!" Kdepak "hlávka", jednalo se o hlavu :-) Martinka se ukrývá před koupáním  ;-)
Děti stále nechtějí spinkat. Kdyby se neposunul čas, byly by vzhůru ještě o půl jedenácté. Dobré, že? Vojtík rezolutně prohlašoval,"Maminkó, já nebudu pinkát!" Svůj záměr nemínil opustit. Až důrazné plácnutí přes prdelku změnilo Vojtíkovy plány,"Au taťkó, to bolíí. Já už budu pinkat!" A víte, že usíná?
Bohužel, testem zápisu neprošly ani nové DVD disky od Verbatimu - 10ks Cake Box. Že by supermarkety objednávaly levné zboží za každou cenu? Kdo ví. Na druhou stranu je možné, že odešla vypalovačka. Jenomže, jak si vysvětlit, že disk načte a bez problémů vypálí na médium od FUJI. Divné, že? ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

6.11.2005   15:57:06   Dana s Bryankou
   
Ahoj Radku, tvoje trapeni se svatebnim videem jsem prelozila Jessemu. Jeho nejlepsi rada je pouzit editing software Premier Pro 1.5 a muze ti ho poslat pokud mas zajem. (no charge) Dana

6.11.2005   17:06:05   Radek
   radek(zavinac)emartinka.cz
Moc díky za radu. Video už mám konečně nastříhané a odevzdané. Moc jsem se za ten měsíc poučil a opravdu vězel celý problém v počítači - střihové programy nesnáší multitasking a běh programů typu ICQ, nebo VOiP telefon na pozadí, není to pravé ořechové. Navíc se musí výsledné video stabilizovat(rozklepání) až na úplný závěr, jinak dojde při dalším střihu k poškození souboru projektu. Možná to je způsobené i low-endovou základní deskou PC. Kdo ví. Kdybych se tím měl živit, rozhodně koupím značkový počítač. Ještě jednou díky a zdravím :-)


Malí pomocníci :-)5.11.2005
Listí všude kam se podíváš...
Bezprostředně po ránu se Vojtík ozval z pokojíčku,"Nemůžu nasadit, nejdé to! To nejdé taťkó!" Honem jsem nakoukl, abych zvěděl, o co se jedná. Vojtík držel panenku barbínu a snažil se jí na tělo nasadit hlavu. Hned jsem ho sprdl,"Cos to provedl panence?" Vojtík nechápavě koukal a v tom se ozvala Marťa,"To sem náhodou udělala já sama. Ještě tý druhý. Chtěla jsem jim zkusit vyměnit hlavy!" Dana přidala svou trošku do mlýna,"Abychom náhodou nezkusili vyměnit hlavy vám!" Marťa se bránila,"Ale to nejde, vdyť je nemáme šroubovací!" To má pravdu :-)
Dopoledne mi děti pomáhaly hrabat listí na zahrádce. A že ho tam leží. Marťa vyfasovala hrabičky a Vojtík jakbysmet. Jenom se na ty dva pomocníky podívejte. Nakládali svá vozidla ostošest. Však se nám také začaly tvořit podivné hromádky třešňových listů před domem. A přitom tam žádné třešně nerostou. Naprostá záhada, viďte? Listí měl přitom Vojtík vozit až na druhou zahrádku. Zkrátil si však cestu. Marťa sedí na stromě :-)
Další Vojtova zábava spočívala ve skocích do mnou nahrabaných hromad. Hupsl tam po hlavě a fofroval ručkama okolo. Jaký efekt to mělo, Vám jistě nemusím vysvětlovat. Prostě a jednoduše - pomocníci k pohledání. Odpoledne navíc začalo pršet, takže se listnatá akce přesouvá na neurčito ;-)
Jak jistě víte, Marťa neustále poučuje Vojtíška,"Vojto, tohle musíš udělat takhle, víš? Né to je špatně!" Vojtík dnes Martinku řádně dostal. Sotva si zpoza polic vytáhl takové malé dřevěné vozítko, zabavila mu ho Marťa. Usadila se pěkně doprostřed a chtěla tlačit. Jenomže Vojta se bránil a snažil se ji shodit,"Né Maťkó, na todle seš moc velká!" :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek rozhazuje nahrabané listí :-)6.11.2005
Láska je láska....
Dopoledne mi telefonoval děda na internetový telefon. V posledním katalogu Makra objevil skvělou nabídku - analogově digitální převodník na převod klasických VHS kazet do počítače. Až doposud se podobné zařízení dalo koupit za astronomické částky. Onu krabičku zapojíte do PC pomocí portu USB a pak už jen stahujete data pomocí softwaru Pinnacle Studio. Následuje běžný střih a renderování na DVD. Bomba, teď už budu moci převést na DVD i Martinčino miminkovské video :-) Chcete znát oficiální stránku výrobce onoho zázraku? ZDE je.
Podívejte se na dnešní foto. Déšť polevil a tak bylo možné dále hrabat listí na zahrádce. Jenomže Vojtíšek spolupracoval dosti divným stylem. Co sám nahrabal, to i sám rozházel.
Odpoledne jsme spolu s Martinkou zajeli k místní vlakové zastávce a vyzvedli hradeckou babičku. Vojtíšek se těsně po návratu domů probudil a předvedl babičce svoje vztekání. To víte, i muži mají své dny ;-)
Celá anabáze pokračovala. Martinka přinesla do kuchyně svoji hru - Člověče nezlob se, s Krtečkem. Sotva jsme ji s babičkou rozehráli, už u nás stepoval Vojtík. Jedním hmatem shodil všechny figurky z hrací plochy. Na tento čin zareagovala Martinka. Snažila se Vojtíkovi vytrhnout z ruček hrací plochu. Kdepak Vojta, zakřičel jediné,"To je mojéé!" Na ta slova se zakousl Martince do lokte. Celkem s chutí a silou. Martinka se bránila a bleskurychle propleskla Vojtu zezadu dopředu. Dosti citelně, až měl Vojtík na zádíčkách červené fleky. Marťa brečela, Vojtík brečel, ale o hodinu poté si už skákali kolem krku. Tohle je s největší pravděpodobností normální stav bratrské a sesterské lásky v mnohých rodinách. Nemám pravdu? :-)
V souvislosti s babiččinou odpolední tu pro Vás mám ještě jeden špek. Babička nevěděla, kdy jí jede vlak. Není problém vše vyhledat na Internetu. Já však zkusil svoji novou SIM kartu, jenž mi vnutili v práci do služebního mobilu. Stačí zadat nástupní stanici a cílovou. Eurotel Vám vybere nejbližší možné spojení. Víte že vybral? Vlak jel v 18:06 a mě ta SMSka dorazila před chvílí - ve 21:38. Tomu říkám služba ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek si maže chleba k večeři :-)7.11.2005
Mobilní telefon je skvělá hračka...
Dnešní pracovní den bych považoval za velice náročný. Začal zlobit jeden složitý italský stroj a já se na něj šel po obědě podívat. Z celého podívání se vznikla shořelá deska elektroniky a její následná oprava, z čehož vzešel můj velice pozdní návrat domů - těsně po šesté hodině. Právě včas, aby mohla jít Dana cvičit. Odjíždí totiž po půl sedmé.
Těsně před odjezdem domů jsem telefonoval Daně. Jenomže mobilu se zmocnil jako první Vojta. Hned začal,"Ahój taťkó! Syším, jóó! Maťká byla ve kolcé!" Ovšem na otázku,"Dáš mi maminku?", odpověděl rázně,"Ne!" Poté si telefon převzala Martinka :-) Visící opice Ranga Tanga :-) :-)
Následovala večeře. Dana nám v topinkovači připravila topinky a my si je dávali se sýrem měkkým a polotvrdým. Tzv. taveňákem a eidamem. Vojtík se předvedl jako obvykle. Aniž by sýr ochutnal, už jej hodnotil dle sebe,"Mě tendle sýeček nechutná!" Nakonec ochutnal a ještě si pomlaskával. Když ono je to s ním těžké. Stačí aby podobnou formuli vyslovila Martinka, Vojtík se hned všeho chytá. On je totiž strašný opičák a staší sestra mu je příkladem ;-)
Dětičky pomalu spinkají. Aby ne, o půl desáté. Včera jsem říkal Daně,"Asi bych se měl těm Číňanům omluvit, neboť se mi povedlo vypálit DVD na dvanácté z padesátikusového DVD cace boxu!" Bohužel. Asi se jednalo o jeden dobrý kus, neboť třinácté opět zkolabovalo. Že by ta nešťastná třináctka? ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti si hrají :-)8.11.2005
Vánoce, Vánoce přicházejí...
Tak jsem se již včera pozastavoval nad vánočně vyzdobenými obchody v Pracovním městě. Jenomže, jak se později ukázalo, stejné myšlenky se honily mou hlavou i loni. Klikněte si na článek rok starý. V rádiu dokonce vyhrožovali, že zvýší-li se naše koupěschopnost, Vánoce začnou v obchodech(SuperMarketech) již v srpnu. Brr, to snad ani není možné. Takové šílenství kvůli jednomu podvečeru v roce? ;-)
Že bych konečně vyzrál na Vojtíka? Mám na mysli jeho neustálé rozsvěcení lampičky nad postýlkou. Díky ní usíná značně pozdě, neboť vidí na hraní. Zhasnu mu-li ji, hned si ji rozsvítí. Povolení žárovky nemělo přílišný smysl, neboť prohlédl můj trik a žárovku si zašroubouval. K dovršení všeho stačilo, aby točil žárovkou na druhou stranu. Ta vypadla a Vojtík mi ji přinesl,"Tatínku, padlo tóó!" Ještě aby si tak sáhl prstíčkem na fázi do prázdné patice. Ne ne, brr. Sice máme vše doma zapojené přes proudové chrániče, takže by se Vojtovi nic nestalo, ale jako elektrikář se oklepávám. Elektrických ran jsem dostal již více než dost a bolí to. I přes chránič, jenž rozepne elektrický obvod za zlomek sekundy ;-)
Jste zvědaví, jak jsem nakonec na Vojtíška vyzrál? Na spodek žárovkové patice stačilo nalepit kousek textilní pásky. Už je to uděláno, už to nesvítí! Vojtík chvíli klapal vypínačem na prázdno a pak sám prohlásil,"Taťkó, nesfítí tóó. Je to zobitý!" Snad bude klid :-) Není. Vojtíškovo sluníčko :-) :-)
Divíte se, co je to zobrazeno na druhé fotce? Jedná se o včerejší Vojtíškův vlastnoruční výtvor. Namaloval sluníčko. Dnes ho komentoval,"Já namalůvala suníčko, tady má očička, pusinku, nosánek a učičky!" No, ručičky tam nejsou. Ale je to hezké, že?

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti na nákupu :-)9.11.2005
Tatínku, a u vás v práci taky zavíraj?
Martinka mi již včera kladla na srdce,"Tatínku, musíš přijet z práce včas!" Dana to samé. Ptáte se, cože se dělo? Po mém příjezdu z práce následoval náš společný odjezd do školky pro Marťu a pak cesta do Velkého města. Dana potřebovala zakoupit Vojtíškovi novou zimní bundu. To abychom byli připraveni na první mrazy a sníh. Řeknu Vám, uhlídat Vojtíka v prodejně není žádný med. Neustále něco raboval a prohlížel. Vrcholem všeho byl jeho úprk ke vchodovým dveřím a pokus o zdekování se. Já však byl rychlejší. I když jenom o vlas ;-)
Velice pomalu usínající Martinka právě vznesla jednu zásadní otázku,"Tatínku, a u vás v práci taky zavíraj?" Já jí překvapeně odpověděl,"Ale Martinko, tam se pracuje stále. Jenom o Vánocích a v létě o dovolené se nepracuje!" Martinka vyhodila poslední trumf,"Tak proč tam musíš každý ráno spěchat?" Já se chabě bránil,"Víš Marti, musím chodit do práce včas. Alespoň se o to snažím!" Není divu, disponuji volnou pracovní dobou. Odvedle se z kuchyně ozval smích. Koho jiného než Dany, pracující právě na notebooku. Hned mi oznamovala,"Víš, Martinka to myslí následovně - po ránu musíme spěchat do školky, protože po osmé hodině zavírají a my bychom se dovnitř nedostali!" Ahá, tak je to zařízené :-) Modelína vítězí :-)
Jak již jistě víte, Vojtík si co chvíli z nožiček sundá svoje bačkůrky na gumu. Lump jeden. Neustále se ho snažíme honit, aby si je nazul zpět. Avšak bezvýsledně. Umí to, věřte mi. Však se dnes předvedl. Chtěl běžet pro mop na chodbu. Volal,"Já musím pacůvat!" Já ho však zarazil,"Vojtíšku, nejdříve si obuj bačkůrky a pak můžeš běžet pro mop!" Než jsem se ohlédl, už vidím Vojtíka běžicího na chodbu. Chtělo se mi ho hned kárat, jenomže, co to? Vojta měl na nožkách bačkůrky. Navlékl si je snad za zlomek minuty. Umí to, ne že ne ;-)
Následuje komentář k fotkám. Na první mobilové děti sledují výlohu obchodu ve městě. No a na druhé se s velkým zaujetím zaujetím tvoří z plastelíny :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (7961) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7194) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6219) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41346) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist