Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  

Všichni za jednu tyč ;-)15.10.2006
Na vlašské ořechy bezpečně...
Víkend uběhl jako voda a my máme dětičky zase doma. Hlavně, že poslední dny nevykazují zvýšené teploty a rýma se také poněkud uklidňuje. To je dobře, hned po ránu je budím do školky. To bude zase zima, teploměr se teď drží na nějakých sedmi-osmi stupíncích. Však i to včerejší grilování proběhlo poněkud chladně. Já obracel maso ostošest, jenom aby nevychladlo. I přesto se vyskytla nějaká ta reklamace kvůli nízkému propečení ;-)
S velkým nadšením jsem vezl k babičce první vyrobené DVD z dovolené v Tunisku. Bohužel, ty kopie originálu nefungují. Takže asi zase odešla DVD vypalovačka. Je to divné, pokud to pustím v ní, video najede. Ve stolním DVD přehrávači nikoliv. Jak jsem se před chvílí hrabal v papírech, tak dvouletá záruka na vypalovačku skončila 12.10. To je smůla, viďte? A to mi ji internetovský Alzasoft již na jaře jednou měnil za nový kus. Tak nevím, zdali mám ještě důvěru ve značku LiteOn :-( Už to vypadá na koupi nějaké jiné mechaniky. Zatímco jsme za ni před dvěma lety dali přes dva tisíce, letos to vyjde o hodně levněji.
Hodiny právě ukazují devátou hodinu večerní a dětičky ani náhodou nespinkají. Vyspaly se v autě, cestou od hradecké babičky. Přitom na nás čeká zítřejší krizové ráno, neboť se jim jistě nebude chtít vstávat do školky. Však už mi Vojtíšek před chvílí sděloval svoje stanovisko,"Tatínků, já s tebou nekamaládím, ty chceš, abysem šel spát. Já už nikdy do žádný školky nepudu!" No vidíte. A Dana ho dopoledne nemůže ze školky dostat, jak se mu tam líbí.
Dovolte mi ještě malý koomentář k fotce. Pochází ze včerejšího návratu z klácení vlašských ořechů. Dětičky třímají žlutou tyč, jíž jsem shazoval ořechy. Jedná se přitom o tyč na odpojování vysokého napětí. Takže i případný dotyk s elektrickým vedením je bezpečný :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka si vybírá vánoční dárečky :-)16.10.2006
Ježíšek má už teď moc práce...
Stejně jako loni s neteřinkou, si Martinka i letos vybírá svoje vysněné vánoční dárečky předem a na papír(Neteřinka totiž umí psát). Není divu, ve schránce se nám objevil katalog s dárky Tesca. Martinka to bere systematicky. Nahonem si slepila ze čtyř barevných čtvrtek zápisník a ten spravedlivě rozdělila na svoji a Vojtíškovu část. Neopomněla přitom písmenkama označit, co je koho. To aby se Ježíšek vyznal. Prý. Svoji dnešní akci začala prosbou,"Tatí, prosím, a nepůjdem si ještě vybírat k Ježíškoj?" Proč ne. Psal jsem ostošest. Snad si z toho Ježíšek něco vybere, když mu to strčíme za okno ;-) Když, ono je to opravdu za dveřmi, Čas letí jako bláznivý ;-) Teď jsem citoval jednu skladbu interpretovanou zlatým slavíkem, Karlem Gottem ;-)
Jako Večerníček momentálně běží na ČT1, Pučálkovic Amina. Děti hltají ten skvělý příběh naprosto bez hnutí. Není divu, je to moc hezky provedené. Však se Vojtíšek po skončení dnešního Večerníčku hnal do pokojíčku za Danou, s očkama navrch hlavy,"Já bysem chtěl taky takovou Aminu, ta moc nežele, vona je taková maličká!" Dana se ohradila,"Ale Vojtíšku, sežrala by nám všechny kytičky!" Vojta se nedal,"Ale né, vona tam nevyleze, tam nahóru!" Prozatím, neboť si ještě v tomto díle Pučálkovic myslí, že je to jenom štěně :-) Podzim :-)
Děti mají vedle v pokojíčku opět spinkat. Jak jinak, po Večerníčku a sprchování. To by však nemohl přiběhnout značně čilý Vojta a hlásit mi,"Tatíí, Matinka je, Matinka je, Matinka je jako paní učitelka a já sem jako dětí!" To tedy dostal Vojta opravdu těžký úkol. I když, on dá občas opravdu za mnoho dětí ;-)
Navečer jsem letos naposledy přejel sekačkou celé naše pozemky. A že mi to po náročném pracovním dni dalo. Když ono je to podzimní a přitemnělé sekání značně deprimující. Už aby to všechno zakryl bílý sníh. Alespoň se podívejte, jak na druhé fotce vypadá plot s červenajícím psím vínem :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinčina fotka :-)17.10.2006
Martinka sama fotí...
Právě jsem dostříhal předposlední klip videa z tuniské dovolené. Že to dá ale zabrat. Zbývá dodělat poslední klip a hurá, můžeme vypalovat na DVD. K tomu ovšem musím pořídit novou DVD mechaniku, jak jsem Vás již informoval, neboť ta původní jaksi odešla :-( Ještě jednu poznámku mi dovolte - před chvílí jsem se zaregistroval na oficiálním webu skupiny Wanastovi Vjeci - vydali po šestileté pauze další desku. Můžete si tak poslechnout v registrované sekci zdarma jejich skvělou, lehce morbidní singlovku Otevřená zlomenina srdečního svalu. Klikněte si SEM ;-)
Na titulní fotce máte možnost spatřit Martinčinu tvorbu. Poslední dobou na mne zkouší,"Tatínku, pučíš mě ten digitální foťák?" Proč ne. Po zaškolení jej ovládá naprosto s přehledem. Takhle vypadá její samostatná fotka z pokojíčku :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek v domečku :-)18.10.2006
Pučálkovic Amina...
To že děti vozím po ránu do školky autem, to již víte. Jenomže, co děti poslouchají, to jsem Vám jistě nepsal. Tak tedy - sotva Vojtíka upoutám na sedačce a Martinka sama zaklapne svůj pás, Vojtík prohlásí,"Tatínku, pustíš nám vláčka?" Jedná se o cédéčko s titulem Jede jede mašinka. Vojtíšek pak zpívá ze všech sil. Dále děti dostává skladba původně od Jarka Nohavici - Hlídač krav. Však jsem si dnes k vánocům objednal na Jarkových stránkách DVD se živým koncertem a k tomu CD Pražská pálená, komplet za 350 Kč. No kurňa, nekupte to, jak říká Pavel Zedníček ;-)
To co vidíte na fotce, je Vojtíšek mezi polštáři. Tímto stylem roztahává polštáře ze sedací soupravy v kuchyni a prý si tak staví domeček, v němž následně bydlí. To je obrovská nevýhoda totálně rozložitelného nábytku. Kdo to má pak uklízet. Většinou je srovná Martinka, která se k Vojtíkovým hrátkám přidá. Dnes však polštáře rovnal zpátky Vojtíšek. Podařilo se mi ho přesvědčit s vidinou neviditelného Večerníčku. To jako, že by zůstal po dobu jeho produkce zavřený v pokojíčku. Jenomže právě dávají příběhy s titulem Pučálkovic Amina, a tento skvělý večerníček děti evidentně zajímá. Aby ne ;-)
Vojta je lump. Přesněji řečeno kluk, a to mluví za vše. Martinku by takovéhle vylomeniny nikdy ani nenapadly. Že nevíte, o čem je řeč? Aha, já Vám to zapomněl vysvětlit. Tak tedy - Vojtíšek položil svůj nafukovací balónek na zem a s rozběhem na něj sounož skočil. Balónek kupodivu prasknul. Vojta jen pronesl svoji oblíbenou hlášku z filmu Příběh žraloka - tedy O ou a lehce a překvapeně pokrčil rameny. Scéna jak z Hollywoodu ;-)
Martinka do mne právě hučí,"Tatínku, já sem se naučila konečně fotit s tím tvým foťákem. Takže bys mi ho moh nechat a koupit si jinej!" To jsou věci, viďte? ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek skládá puzzle :-)19.10.2006
Tatínku, já mám hlad...
Dnes jsem děti nejenom vezl po ránu školky, ale odpoledne jsem je i vyzvedl. Znamenalo to jít relativně včas domů z práce, což se mi v poslední době vůbec nedaří. To víte, málo lidí a hodně práce. Prostě nestíhám termíny. Dnes jsem Vojtíška a Martinku ve školce vyloženě překvapil. Těsně před čtvrtou hodinou si zbylých pár dětí hrálo na školkové zahrádce, respektive na skluzavce. Sotva mne Marťa spatřila, už mi běžela v ústrety,"Támhle je můj tatínek! A kde je maminka?" Maminka tou dobou seděla ve vlaku z Prahy. Jela předávat nějakou softwarovou zakázku do jedné velké a nejmenované instituce ;-)
Dětičky postihlo poslední dny pár úrazů. Ale takových vyloženě "blbých". Martinka si v neděli u hradecké babičky narazila hlavu těsně vedle očka, když se tak nějak sklonila nad konferenční stolek a pozapomněla pod sebe podsunout ručky. To Vám byla rána, a těch slz. Martinka se záhy vzpamatovala. Vojtíšek pro změnu předevčírem upadl při cestě ze školky pusinkou na asfalt. Narazil si kolínko a na to si stěžoval. Do včerejška se mu však vybarvila odřená pusinka. Jsou to prostě draci a všechno nejde uhlídat. Hlavně, že se nestalo nic horšího ;-) Martinčina nástěnka :-)
Jsem doma s dětmi sám, Dana odjela na aerobic. Užívám si. Jakmile nastal signál, aby děti samy začaly se svlékáním před sprchováním, Vojtíšek se v pokojíčku vztekal,"To nejdéé, sakváá, to nejdéé! Nejde a nejde sundat tičkó, je úplně špatnýý!" Ale šlo, musel vypomoci tatínek. Už jsme umytí a Vojta si vedle v postýlce vzpomněl na svůj oblíbený problém,"Tatínku, já mám ještěé hlád!" Tak to má smůlu. Večeřet moc nechtěl a po vyčištění zoubků už nic nedostane. A kromě toho je deset minut po osmé ;-)
A dnešní foto? Na prvním Vojtíšek skládá puzzle v pokojíčku a ten druhý obrázek ukazuje Martinčinu nástěnku nad psacím stolem. Ty ježečky z přírodního materiálu vyráběla ve školce. Dělají tam hezké věci, viďte? :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti vybalují nákup :-)20.10.2006
Jak chrápou kočky ?...
Jsem úplně vyřízen a unaven. Důvodem je více než jedenáctihodinový pobyt s notebookem a dalšími přístroji na výrobní hale naší firmy. Již v noci začala zlobit elektronika drátotažného stroje a už jsem měl objednaný servis z Německa. Naštěstí přijet nemusí a já také také nepůjdu v neděli do práce. Měl jsem mít technika-elektronika na starost. Problém se mi nakonec podařilo s vypětím sil vyřešit a já se budu moci o víkendu věnovat rodině.
Bezprostředně po mém návratu domů, následovala večeře. Dětičky ještě vyložili bedýnku s velkým nákupem, jak vidíte na fotu. S Vojtíkem a večeří máme trochu problémy, neboť si poslední dobou sám vytahoval pytlík s celozrnnými křupinkami. Chroupal, a pak už večeři nechtěl. Tak jsme křupky schovali do horní skříňky, kam Vojtík nedosáhne.
Po večeři jsme se jako rodinka sbalili a vyrazili směrem Obecní úřad. Kam, to asi uhodnete. Samozřejmě odvolit. Děti se vyptávaly,"Maminkó, kam jdeme?" "Jdeme volit!", zněla naše odpověď. Vojtíšek se tázal,"A budou tam zvížata?" Museli jsme ho zklamat. Pokračoval,"A bude tam pšíroda?" Další zklamání. Do třetice se ozvalo,"Bude tam vůbec něco?" No, nakonec se jim líbila alespoň procházka zpátky domů. Tma jako v pytli a děti se mne držely jako klíšťata, co kdyby ty neexistují strašidla náhodou existovaly ;-)
Po umytí si v postýlkách naši miláčkové hrají. Jelikož se Vojta neustále chová jako kočka a mňouká, Martinka ho cvičila i v jiných dovednostech,"Vojtíšku, kočko, tahle kočky ležej, takhle seděj a takhle blízaj mlíčko!" Vojta přitakal,"Jó, takdle kočka spinká, takdle chrápá!" :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek traktorista :-)21.10.2006
Problém - venku ještě není sníh...
Právě datluji na serveru, neboť velký počítač pracuje zcela sám. Je na sto procent zatížen tzv.renderováním videa. Poslední klipy z dovolené jsou tak po nastříhání komprimované do standardu DVD, aby z nich šlo vyrobit něco přehratelného na stolním DVD přehrávači. V našem případě musím ještě zakoupit novou vypalovačku, ale to již jistě víte ;-)
Po ránu jsem došel do samoobsluhy pro rohlíčky a děti se překvapivě nasnídaly. Martinka toužila po rohlíku se šunkou a Vojtíšek chtěl pro změnu totéž, bez šunky a s nugetou. Proč ne. Hlavně že to sdlábli. Po snídani vznesla Martinka svůj požadavek,"Půjdeme tatínku ven?" Vojtíšek hned vystartoval ke dveřím, prověřit situaci. Nevím co si dětičky malovaly, ale vrátil se značně zklamán. Hned mi referoval,"Tatínku, ještě tam není sníh, nemůžeme jít ven!" Dalo mi to, dostat ho ven. Kdepak sníh. Jsme rádi a Vy zajisté také, jak je venku hezky. Odpoledne jsme si dokonce dopřáli venku na zahrádce svačinku. Sluníčko svítilo a já tam bez problémů seděl v tričku. Jenom se navečer zatáhlo a začalo mírně kapat. Martinka nabírá maltu  ;-)
Na děti dnes večer čekalo sprchování ve sprcháči. Vojtíšek mi po vymydlinkování ukazoval na vanu s trochou tekutého mýdla na jejím dně. Hned mi navrhoval řešení, jak mýdlo opláchnout,"Tatínků, to musíš udělát takovou tubici a tu musíš našoubovat na ten kohoutek. Potom už to bude sčíkat!" Je to ale technický typ, viďte? ;-)
Dnešní první fotka pochází z dopoledne, kdy Vojtíšek jezdil na svém traktoru. Já zatím nahazoval stěny v budoucí minitělocvičně. Martinka mi pomáhala nabírat maltu z kolečka, jak vidíte pro změnu na druhém fotu.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka dojela na kole k vodníkovi :-)22.10.2006
Poslední výlet na kolech...
Po ránu jsem zašel do samoobsluhy pro čerstvé rohlíčky k snídani. Dětičky si je daly s nugetou. To že i Martinka dnes snídala, mne vyloženě překvapilo. Tak jsem jim po snídani nabídl jako cílovou odměnu čerstvě zakoupená lízátka. Poté jsme děti lákali ven. Sluníčko vykukovalo zpoza mraků, prostě pohoda na toto roční období. Vojtíšek se však čertil,"Tatínku, s lízátkem nikdo ven nechodí, jasný?" Stručně a krátce. Holt je na Vojtíkovi vidět ten kladný vliv kolektivu ve školce. Prostě se prosazuje :-)
Vojtíšek mne po ránu dosti překvapil. K narozeninám dostal elektromobil značky Renault Twingo. Já ten použitý kus vybavil novými akumulátory a Vojtíšek stále nemohl pochopit synchronizaci mezi točením volantu a kýženým směrem jízdy. A dnes kroužil kolem zahrádky po trávě naprosto bravurně. Holt je znát ta školka - tam jezdí na šlapacích traktorech. Jinak - ten Renault je původně na 6-ti voltový akumulátor a já ta šoupnul ještě jeden, takže to teď drandí na 12V. Jezdí to i s Martinkou po trávě jako divé. Chudák elektromotor, ten se trochu hřeje ;-)
Počasí se i dnes vyloženě vytáhlo. Aby ne, kdypak jsme 22 října jezdili na kolech s dětmi. Dana vyrazila s Vojtíškem na horní konec naší obce a Vojta tam došlapal na malém kole se stabilizačními kolečky. Martinka naskočila pro změnu na své kolo a spolu jsme šlapali až do vzdálenější vsi, podívat se na kamenného vodníka u lávky. Martinka tak ujela cestou tam a zpět celkem 18km. Slušný výkon, že? :-) Tatínek u kraviček ;-)
V půli naší cesty následovala malá odměna v podobě zmrzliny a pitíčka. Kde jinde, než v cukrárně nedalekého městečka. Tak tohle byla asi poslední vyjížďka na kole. Jak vidíte na fotkách, právě jsme dorazili k vodníkovi. Díky Martince mám i vlastní portrét - fotila mne u ohrady s kravami.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek zkoumá ryby v knížce :-)23.10.2006
Znáte ježka? Chodí ztěžka...
Jak jsem si při ranním buzení dětí koncem minulého týdne pomlaskával, dnešek byl naprosto deprimující. Ani rozsvícení velkého světla nemělo kýžený efekt. Vojta pochrupoval a Martinka jakbysmet. Ach to buzení. Jakmile však otevřou očka, už se ženou do školky jako diví. Že bychom je včera příliš unavili jízdou na kolech? Možná. Každopádně zítra uvidím. Do školky jsem je dostal až těsně před sedmou ranní. Znamenalo to pozdní příchod do práce. To mi ovšem nevadí ;-)
Dnes jsem dětem udělal již v pátek slibovanou radost. V akvárku máme nový přírustek. Zakoupil jsem sedm kousků rybek - je to Tetra Žhavá. Její název vyplývá z toho červeného proužku, jako by celá žhnula. Měli jsme doposud pouze jednu a Martinka mne kolikrát upozorňovala,"Tatínku, měl bys tý rybce pořídit kamarádky, aby nebyla taková smutná!" Stalo se. Jenomže, čerstvě přinesené rybky máte pomalu zvykat na jinou vodu. Dětičky to vyřešily rázně. Martinka během tří minut obrátila pytlík a už volala,"Tatínku, už si ty rybky zvykaj na vodičků!" Mno, skočily do toho rovnou po hlavě ;-) Tetry žhavé ;-)
Dnešní fota jsou tak trochu s akvaristickou tématikou - Vojtíšek si totiž musel v knížce nastudovat, cože to máme za nové rybky. Tu druhou fotku vyblejskla sama Martinka. Digiťák jsem jí na makro režim přepnul já. Zase tolik se ve složitém menu foťáku nevyzná. Hezké, že? :-)
Cestou z práce jsem konečně zakoupil novou DVD vypalovačku LG. Stála bez softwaru pouhou tisícovku, což se nedá s tou odešlou, za dva a půl tisíce srovnávat. Přece jenom, za dva roky ta cena poněkud spadla. Už to vypaluje ostošest a video z dovolené mohu konečně dokončit :-) Ježeček na ruce ;-)
Večer mne překvapilo dosti silné funění na dvorku. A víte, že se jednalo o ježečka? Hned jsem si navlékl pracovní rukavice a bodlináče přinesl dětem až do pokojíčku. Dětičky se nad živým tvorečkem jen jen rozplývaly. Martinka ho hned vyfotila a ježek jí tak nějak zapózoval - rozbalil se. Poté mi Martinka recitovala básničky o ježečkovi, známé ze školky ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek nechce spinkat :-)24.10.2006
Vojtíšek nechce spinkat...
Dnes se mi poštěstilo, že jsem děti po ránu do školky dovezl a pak je odpoledne i vyzvedl. Jak Vojtíšek ráno běžel vstříc školkové šatně, odpoledne jsem ho nemohl dostat ze třídy. Prohlašoval,"Já nikam ze školky domů nejdu!" Dalo mi to dosti přesvědčování. A to do zavření školky zbývala čtvrthodinka ;-)
Vojtíšek za mnou před chvílí přišel a pronesl oblíbenou větu,"Tatínku, já vůbec nemůžu spinkat!" Na to mám osvědčenou větu,"Vojtíšku, nikdo tě nenutí aby jsi spinkal. Stačí, když si do tý postýlky jenom lehneš!" Vojta pokývá a běží pod peřinu. Nakonec stejně usne ;-)
Jak vidíte na druhé fotce, právě zuřivě pracuji na počítači, respektive stříhám digitální záznam z kamery. Tak nějak jsem pozapomněl dostříhat jeden záznam z tuniské dovolené. Mimo to jsem u dědy před odletem natáčel z plátna promítané osmičkové filmy. Dopadlo to výborně. Konečně se může Dana podívat na DVD, jak šla poprvé do školy a jiné klipy. Je to velký pokrok a ne jako tenkrát, osmičkové kamery na klíček. Ovšem, kalhoty do zvonu se tenkrát také nosily ;-) Střihací počítačové pracoviště  ;-)
Martinka řeší včerejší návštěvu ježka,"Tatínku, běž se podívat ven, jestli už je tam ten ježeček!" Tak jsem se koukl. A nic. Martinka však přemýšlela,"Tatínku, to nic. Třeba se ten ježeček zatoulal na jinou zahrádku, kde maj víc jídla. Nebo jde jinou trasou a k nám dojde až za hodinu!" Možná. V každém případě chtěla Martinka odpoledne nosit listí do rohu náspu, aby se tam mohl ježek uložit k zimnímu spánku. Ve školce se totiž děti chystají na podobné zazimování ježečka, kterého měla minulou zimu doma paní učitelka.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (8209) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7348) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6254) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41605) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist