Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  

Martinka v práci :-)16.12.2006
Víte, co to je krokodýlí vozejk...?
Dnes po ránu maličko přituhlo, jenomže sníh je v nedohlednu. Prozatím nevíme, co budeme dělat mezi svátky s dětičkama. Přece jenom, kdyby sníh napadl mohli bychom s nimi jet na kopec - sáňkovat. Necháme se ohledně sněhu ještě překvapit.
Po obědě nastalo pro děti rozptýlení - zajel jsem pro hradeckou babičku k vlaku. Děti se uvolnit nemohly, neboť k nám na náštěvu přišla Martinčina kamarádka ze školky a také kamarád, který už chodí do první třídy. Hned to v pokojíčku ožilo. Všichni si spolu hezky hráli, žádné větší zlobení. Vojtíšek v domečku  ;-)
Navečer jsme vezli babičku autem do sousedního městečka na zpáteční vlak. Martinka totiž žadonila, že chce jet se mnou. Já se však poté potřeboval přemístit do Pracovního města, přesněji řečeno do firmy kde pracuji. Odpoledne odešel řídící systém jednoho stroje a já potřeboval natáhnout software do nového zařízení. Zajeli jsme autem pěkně až do areálu firmy a zaparkovali. Tak se Martinka poprvé podívala na moje pracoviště, respektive na elektrodílnu(Závěrem omrkla i jednu rozsáhlou výrobní halu - pěkně ode dveří). Marťa je rozumná a počkala na mne u záložního notebooku(Jak vidíte na fotce - tu jsem pořizoval pomocí mobilu). Tam pustila na Internetu Alíka a hrála si hry. Já zatím na provozu s druhým počítačem přetáhl potřebná data do výrobního stroje. Tam děti rozhodně nemohou, neboť se uličkami prohání na plný plyn naložené ještěrky. Jak říkal Vojtíšek před odjezdem,"Ale tatí, tam Matinká nemůže, ždyť tam jezděj ty nebezpečný kokodýlí vozejky!" Babička se zarazila,"Jací krokodýli tam jezdí?" Vojta se zamračil,"Ale ždyť mě to povídal taťká!" Měl pravdu, jenom si to mírně spletl. Krokodýl je přece taková přerostlá ještěrka, ne? ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Marťa a Vojta :-)17.12.2006
Metallový předvánoční úklid...
Počasí nás stále zlobí svojí zamračeností a deštěm. Mělo by už konečně sněžit. Ach jo. Navíc mne zlobí klávesnice, nebo počítač. To nevím přesně. Prostě mi vynechává klávesa DELETE a malé Ř. Proto se nedivte, kdy to bude v textu chybět. Sice si text před odesláním na server kontroluji, ale sem tam něco uteče. Musím to prostě dopisovat jako s velkými písmeny - nejprve háček a pak malé R ;-)
Tak nějak jsme se po obědě pustili do předvánočního úklidu. Já si vzal na starost kuchyň - respektive její obyvákovou část. Za vydatné dětské pomoci jsem stěhoval jednotlivé komponenty gauče do dětského pokojíčku, kde si z toho děti hned vyrobily meziplanetární loď. K vysávání prachu jsem si pustil ponejprv koledy. Avšak bez valného účinku. Následovala výměna cédéčka za skupinu AC//DC. Metalový nářez zněl celou kuchyní a obzvláště s Vojtíškem to hýbalo. To je jiné kafe. Hned jsme zrychlili pracovní tempo. Vojta vysával a Martinka omývala nábytek ;-)
Dětičky relaxovaly v sedě, jak vidíte na fotce. Tou dobou jsme tam šoupli cédo KISS - Greatest hits a nastalo mírné zpomalení rytmu. Bylo načase, měli jsme toho úklidu všichni dost. Já ještě zajel navečer zachránit jeden domácí počítač a od té chvíle se věnuji tvorbě skriptu školkových webovských stránek.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

18.12.2006   18:07:48   Radek
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Huráá, konečně jsem po více než půl roce zprovoznil nové a bezpečnější zapisování Vašich komentářů pod článkem. Kvůli spamovým útokům musíte navíc vkládat kód z bezpečnostního obrázku a Vaše emailová adresa je ukládána též v bezpečném tvaru :-)

21.12.2006   21:45:34   Filip L.
   filip.186(zavinac)seznam.cz
Tak o tohle jsem se snažil jednou v PHP a vůbec mi to nešlo :(. Ale naštěstí jsem přišel na jiný způsob. Afaik tak na některých stránkách chybějí písmena nebo se to nedá přečíst, ale tohle je o 100% lepší :)

22.12.2006   10:09:23   Radek
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Víš, Filipe, mnoho věcí je jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Horší je, donutit se ke změně a pracovní činnosti. Ono to nakonec jde a je to v pohodě ;-)


Vojtíšek řádí v postýlce ;-)18.12.2006
Když se chce, tak to jde...
Dnes jsem žádnou fotku nevyblejsknul, proto žádnou v dnešním článku nenaleznete. Vše má dosti pádný důvod. Já se vrátil z práce sice poněkud dřívěji - o půl čtvrté odpolední, jenomže jsem se hned pustil do programování. Naladěn značně kladným vývojem školkových stránek, jsem se pustil do starých restů na eMartince. Za prvé - bylo potřeba smazat v databázi minimálně 2500 spamů, vložených spamovacími roboty za poslední rok - než jsem jim, i Vám, znemožnil vkládání komentářů pod články. Tak, jako druhý cíl jsem si vzal v přeprogramování komentářů, aby již na nás spamy nemohli. Už je to hotovo a Vy konečně můžete znovu vložit pod článek komentář. Dalo to dosti zabrat, seděl jsem v kuse u počítače více než dvě hodiny. A ono to nakonec šlo, ne že ne ;-)
Po celou tu moji činnost u nás byla na návštěvě kamarádka s dětičkama. Tak se mi to za zády jen jen hemžilo a já měl tudíž velice milou společnost. Díky této situaci mne naše děti zase tak moc nepotřebovaly ;-)
Ač hodiny ukazují již téměř čtvrt na deset, děti ještě nespinkají. Vojtíšek navíc věší svoje bačkůrky na trubku a povídá,"Tatínku, todle je maso pověšený na tyči a to já budu jíst. I když to sou bačkůrky, tak je to maso!" Skutečně. Díky Vojtíkovi máte nakonec i dnešní fotku :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

18.12.2006   21:46:35   Radek
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Komentáře opět fungují, takže pište, máte kam ;-)


Vojtíšek veze tuniské kolečko :-)19.12.2006
Vojtíškovi se nechce jít ze školky...
Jelikož v naší velké firmě panuje odstávka výroby, my údržbáři makáme ze všech sil. Dnes po ránu jsem spravil dosti složitou elektronickou závadu na drátotahu a zítra na mne čeká naprogramování a rozjetí náhradního pohonu na jedné italské lince. Stále je co dělat, neboť po Novém roce vše rozjíždíme na maximum. To nemá obdoby, neboť po Novém roce většinou nadešel útlum. To se již nekoná ;-)
Odpoledne jsem pro děti do školky zajel přímo z práce. Tak nějak jsem si špatně rozvrhl termíny, takže jsem tam dorazil až ve čtyři a naše dětičky byly suverénně poslední. Jenomže jsem si od nich vyslechl,"Tatínku, my ještě jít domů nemůžeme, musíme střílet kuličky tady z těch děl!" Včera totiž naši školku navštívil Ježíšek a přinesl v předstihu dárečky - nové hračky. Vojtu jsem nakonec z třídy vynášel v náručí a s křikem. To prý není až tak neobvyklé. Doma jsem ho pak mírně nazlobil a Vojtíšek prohlašoval,"Tatínků, mě se doma nelíbí, já chci jít do školkýý!" To je dítě, viďte? ;-)
Před Večerníčkem nastalo uklízení hraček. Vojtík měl donést svoji stoličku do pokojíčku. Jak se tak sehnul pod akvárko, praštil se do hlavičky o roh stolečku. Hned bouchal do akvárka,"Já už nechcí žádný ybyčký vidět! Dejte to pýýč!" Tak je to pokaždé, když ho někdo, nebo něco vytočí. Vzteká se ;-)
P.S.: dnešní fotku máte z naší tuniské dovolené. Vojtíšek se právě snaží vézt pravé tuniské kolečko. To nám zanechali před bungalovem údržbáři, kteří autogenem zavařovali trubky klimatizace ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtík staví bunkry a domečky :-)20.12.2006
V práci už mám splněno...
Můj dnešní návrat z práce se datoval na dobu těsně po šesté hodině podvečerní. Mám za sebou dosti šílenou akci - jednalo se implantaci nového pohonu do starší italské linky. Už to jede a tak mám pro letošek splněno. Ba co povídám, přeplněno. Doslova a do písmene. Zítra tam ještě jedu, abych uklidil tu spoušť, která po mne zůstala. V pátek jdu už jenom na "besídku" s kolegy do hospody ;-)
Doma na mne čekaly dětičky, tvořící v obyváku monstrózní stavby z gaučových polštářů. To je výhoda maximálně rozkládacích křesel. Nebo nevýhoda? Vojtík to začne ponejprv nenápadně rozrovnávat, až je to celé rozryté jako po divočácích. Když příjde na řadu uklízení, Vojta prohlásí,"Tatínku, mě ale bolej moc ručičky a nemůžu to uklízet!" To je zvláštní, když polštáře rozhazoval, tak ho nic nebolelo. Já ho navečer přesvědčoval dosti důrazně a nakonec bylo z Vojtíkovy strany něco uklizeno ;-)
Venku panuje pěkně ošklivé počasí, co dodat. Po ránu dosti hustě sněžilo, jenomže sníh tál před očima. Momentálně prší a Vánoce na blátě nás jistojistě neminou. Není divu, že jsme otráveni a znaveni, více než je obvyklé. Dětičky si však chvíle před usínám náležitě užívají a únava na nich není znát. Martinka před chvílí žadonila,"Tatínku, nepustíš nám něco?" To víte, jakmile se umyjí a zalezou pod peřinky, přichází čtení nějaké knížky a následně pustím cédéčko v přehrávači. Kdyby už tak usnout chtěli ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Martinka skládá Lego :-)21.12.2006
Vánoce jsou v pohodě...
Doufám, že jste se nevyděsili novým vánočním grafickým zjevem našich stránek. Stalo se tak poprvé, neboť jsem se konečně naučil malovat v programu Zoner Callisto. Celý ten nadpis je prezentován jako jeden obrázek(Pokud se Vám vánoční titul nenačte, klikněte v prohlížeči na znovunačtení stránek - Váš prohlížeč si jistě uložil ten předchozí design). U nás už panuje vánoční atmosféra klidu a pohody. Není divu - vše je nakoupeno(Včetně dárků, stromečku, kapr dlí v mrazáku a vánočka se právě peče). Nic na poslední chvíli a vše v pohodě ;-) Zítra navíc nejdeme do práce a děti do školky. Na mne navíc vánoční besídka s kolegy z práce. Jdeme se bavit do hospody - již v poledne. Tak nevím, zdali budu večer schopen zvládat zítřejší aktualizaci webu ;-)
Martinka včera přišla ze školky s očkam navrch hlavy. Povídala mi,"Tatínku, my máme ve školce mravence v takovým akvárku s modrým gelem. Oni si tam vrtaj chodbičky a je to dárek z vesmíru!" Já absolutně nechápal. Dnes po ránu mi to chtěla ukázat, jenomže já spěchal letos naposledy do práce. Až odpoledne mi to bylo vysvětleno. Jedná se o speciální gel - prý testovaný NASA ve vesmíru. Mravenci v něm lezou a zároveň se tím živí. Jedná se o ANTQUARIUM. Více podrobností naleznete v ODKAZU :-) Podložka z klíčků  ;-)
Jak vidíte na druhé fotce, děti se ve školce rozhodně nenudí. Již před měsícem měly mít celou sadu kolíčků na nějaké tvoření. A vidíte, co z toho vzniklo? Naprosto bombastická podložka pro maminku, pod horký hrnec. To by mne ani snu nenapadlo. Jednu podložku slepila Martinka, druhou Vojta a třetí prý zvládli společnými silami. Hezké, že?
P.S.: už fungují komentáře na našich stránkách, můžete se pod článek rozepsat :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

22.12.2006   13:15:44   Jana
   
Přeji celé Vaší rodině krásné a veselé Vánoce :)

22.12.2006   14:46:13   Iva
   
Krasne Vanoce a stastny novy rok cele rodince preje verna ctenarka ze Spanelska.

22.12.2006   20:50:49   Radek
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Dííky moc za přáníčka :-)

23.12.2006   11:33:59   Ivana
   inemcova(zavinac)seznam.cz
Díky moc za tyto krásné stránky. Zdraví věrná čtenářka z Prahy. Přeji celé rodince hezké Vánoce.

23.12.2006   11:36:35   Martin
   
Také se přidávám s vánočním blahopřáním. Je skvělé že jste zprovoznili komentáře.

23.12.2006   20:49:54   David
   tcvr(zavinac)seznam.cz
Pridavam take svoje blahoprani. Protentokrat z Japonska, kam mne zaval pracovni vitr. Stastne Vanoce, rodinko.


Vojtík luxuje :-)23.12.2006
Zítra příjde Ježíšek, fakt, nekecám...
Moje včerejší vánoční besídka proběhla v hospodě skvěle. Jenom to pivo Gambrinus dvanáctka mi dalo poněkud zabrat, takže jsem web neaktualizoval. Domů mne přivezli o půl osmé, takže v pohodě. Vojtíšek ještě nespinkal. Představte si to - usnul až patnáct minut před desátou. Hrůza, že? Martinka trávila noc u kamarádky na matraci. Dosti se jí to zamlouvalo. Vyzvedli jsme si ji dnes dopoledne, během zpáteční jízdy z Velkého města).
Zítra příjde Ježíšek. Děti se ho už nemohou dočkat. Spát by však měly, abych mohl ze stodoly přinést jedličku ve stojánku a navěsil na ni žárovičky. Další činnost vidí na Daně - ta ho posléze navěsí ozdobičkama. Nordmannova jedlička je protentokrát dosti hustá - ještě jsem z ní stříhal větvičky na dekoraci. Chováme se totiž ekologicky a zakoupili jsme v Hornbachu živý stromek vypěstovaný na plantáži v Dánsku. Je to tak, umělý stromek je podstatně větší ekologická zátěž, neboť ta jedle se přirozeným způsobem rozloží. Plantáže naleznete na adrese NordmannGold ;-) Martinčina nástěnka  ;-)
Pomalu přemýšlíme, co budeme s dětičkama provozovat mezi svátky. Sníh je v nedohlednu. Možná jim Ježíšek přinese brusle, uvidíme. To bychom pak mohli zajet do města na kluziště. Jako další nápad padla alternativa, že bychom mohli jezdit na kolech. Kolo a v prosinci? To by letos šlo, že? Bláznivé počasí ;-)
Následuje komentář k fotkám - na první Vojtíšek luxuje, neboť již zítra příjde Ježíšek. Musí se holt trošku uklidit. Na druhém fotu prezentuje Martinka svoje vánoční výtvory - to má na nástěnce nad psacím stolem :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek obdivuje stromeček :-)24.12.2006
Šťastné a veselé Vánoce... :-)
Tak si to představte. Sotva se Martinka vydala po ránu do kuchyně, tak tam na ni čekal nastrojený vánoční stromeček - živá jedlička. S očkama navrch hlavy nás běžela budit,"Maminkó, tatínků vstávejté, byl tady Ježíšek. Přinesl nám stromečéék!" My se samozřejmě také podivili ;-) Teď už jenom zbývá počkat na večer, až nám Ježíšek přinese dárečky. A že je pro děti takové čekání zdlouhavé, co Vám mám povídat.
Jak vidíte na fotkách, Vojtíšek obdivoval stromeček a měl k němu pár poznámek,"Tatínku poč je ten tlomeček takovej kšivej? Poč ta žárovička nesfítí?" Stromeček se rozsvítí až v podvečer a skutečně je mírně křivý. To je přece kouzlo rostlého stromku, no ne? ;-) Martinka filmuje  ;-)
Momentálně někteří z nás připravují chlebíčky a všichni se za chvíli půjdeme podívat k sousedům, zdali jim Ježíšek také přinesl stromeček. Pomalu se tak přiblížíme podvečeru, kdy na nás bude čekat bramborový salát a také smažený kapřík. Mňam. Všichni se však těší hlavně na dárečky. Těšte se spolu s námi. Přeji Vám, všem našim věrným čtenářům na celé světě, abyste prožili tyto sváteční chvíle v pohodě a se svými rodinami :-) Šťastné a veselé Vánoce :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

24.12.2006   14:38:52   Nika
   Fifka00(zavinac)centrum.cz
Milá rodinko... Přejeme Vám pohodové prožití svátků vánočních, at Vám ježíšek naježí vše, co ste si přáli a do nového roku pak už je jen krok a tak přejeme úspěšný nový rok.Čtenářka NIKA a FIL 19.měs PS...už se těšim až se večer rozepíšete jak dětičky reagovali na ježíška a co jim vlastně naježil.


25.12.2006
Sněžná Vánoční idylka po ránu...
O ou, musím konstatovat hned na úvod. Píši na novém notebooku Dell a nemám zde nainstalovaný software od digiťáku CANON. Bohužel, původně předpokládanou společnou titulní fotku ze Štedrého dne tak do počítače nedostanu. Prozatím se spokojte s článkem. Ale já ji zveřejním.
Dne po ránu na nás čekalo velice milé překvapení - za okny se sypal sníh a všude bylo bílo. Děti jásaly a celé to vypadalo na pěkný vánoční dáreček. Hezký :-) Bohužel, sníh začal před polednem tát. Ach, jo, paní Zima se prozatím odkládá ;-)
Včera k nám opravdu přišel Ježíšek. Já si vzal děti do koupelny na prskavky a Dana mezitím nanosila všechny dárečky pod stromeček. To Vám bylo radosti při jejich rozbalování. Jenom Martinka byla dnes po ránu na pochybách,"Tatínku a může nosit dárečky i někdo jinej, než Ježíšek?" Může třeba ty dárečky koupit i maminka a pak je zabalit pod stromeček?" Aha, první náznaky, že dárky nenosí jenom Ježíšek. Už je to tak, jednou na naši účelovou lež musí přijít ;-)
Včera nám Ježíšek přinesl spoustu překrásných dárečků. Martinka dostala například panenku Dádu a hlavně sadu navlékacích korálků. Vojtíšek se pro změnu rozplýval nad spoustou autíček. Drželi jsme se hesla - všeho přiměřeně. Větší radost z dárků mají děti, když jich dostanou méně. A ono to funguje :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


26.12.2006
Další dárečky...
Zatím se pokuste obejít bez fotky, dodám je až zítra. Ať dělám co dělám, nemohu je na server dostat. Před obědem jsem si zajeli k babičce, kde na děti pod stromečkem čekaly ještě nějaké nevyzvednuté dárečky Od Ježíška. My dospělí dostali lopaty na sníh do auta - to je věc vcelku praktická, obzvláště tuto Zimu ;-) Kdepak, ty lopatky se ještě budou hodit, i když dnes v rádiu povídali, že se má po Novém roce oteplit. Sníh je tedy prozatím v nedohlednu. Ještě k dárečkům - Martinka s Vojtíkem dostala velkou krabici kostiček Lega, tak je sesypeme do velké domácí plastové bedny. Konečně bude z čeho tvořit rozsáhlejší stavby. Vojtíšek se moc zdokonaluje v jejich stavbě a baví ho to :-)
Vojtíšek se nám před Vánocemi maličko zlepšil, co se jeho kašle týče. Buhužel, momentálně je situace opačná. Kašle nepěkně a dostává sirupek na kašel. Dnes jsem mu zkoušel zakoupit v Tescu Leros Baby - čaj proti kašli, jenomže ten prý prodávají pouze v lékárně. Tak jsem alespoň přivezl zázvorový kořen a vyrobili jsme jeho výluh v medu. To nám poradila teta a mělo by to pomoci od kašle. Třetího nás čeká nástup do školky, tak ještě uvidíme.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (8209) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (7348) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (6254) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (41605) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist