Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2020
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  

Vojtíšek si čistí zoubky v koupelně :-)29.11.2006
Zítra máme ježčí den...
Šílená inverze pokračuje a naše nálada je na bodu mrazu. Není divu, po celý den je tma a kéž by konečně napadl sníh a opravdu zamrzlo. Snad se konečně dočkáme desátého prosince, jak nám předpovídají meteorologové.
Dětem jsme dnes zakoupili speciální balení přípravku Preventan. Ten užívají každodenně, aby získaly větší imunitu. Jedná se o doplněk stravy. V tom dnešním balení se vyskytoval maličkatý plyšový lední medvěd - maskot výrobku. Bohužel se jednalo o jednoho medvěda, takže se Marťa s Vojtou o něho neustále hádali. Neustále se dohadují, kdo s ním bude spát a kdo si ho vezme zítra do školky. Ach jo. Martinka navíc před chvilkou přišla na velice zajímou věc - medvídek má v nožkách magnety a jeden navíc na bříšku. Takže může nejenom držet nožky u sebe, drží i bříškem na kovovém podkladu :-)
Martinka mi povídala před chvílí jednu školkovou novinku,"Tatínku, zítra máme ve školce ježčí den. Paní učitelka je sbírá a vychovává. Už má doma přes zimu ježečka Jonáška a ty druhý neznám podle jména. Zítra nám je ve školce všechny ukáže, proto je ježčí den!" Silikonové napouštědlo ;-)
Dnes jsem dokončil sanační štukování v nové tělocvičně. Zbývá tu vlhkost sušičkou vzduchu dostat ven, poté vše namalovat Primalexem a položit dlažbu. Mimo této činnosti jsem ještě natíral spáry na obkládačkách v koupelně. Ptáte se, jak spolu tyto dvě akce souvisí? Velmi. Jakmile jsem se pustil do budování tělocvičny, moje oko spočinulo na stěně, kterou jsem stavěl před více než deseti roky - odděluje tělocvičnu od sprcháče v koupelně. A ta stěna byla skrz naskrz promočená. Před lety, při obkládání koupelny jsem ještě nevěděl, že se musí stěna napustit speciální penetrací, aby voda neprosakovala obkladovými spárami do zdi. Tak jsem to podobné dělal štětečkem asi pětkrát do spár - dodatečně. Tím co vidíte na fotce - jedná se o silikonové napouštědlo, asi za stopadesát korun. Stále je to levnější a přijatelnější varinta, než obouchat obkladačky, nahodit, napustit a znovu obložit ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek a popeláři :-)30.11.2006
Jak to bylo s ježečky ve školce...
Hned na začátek musím uvést na pravou míru včerejší dezinformaci, ohledně návštěvy ježečků ve školce. Ježky nepřivezla paní učitelka, ale jedna paní ze záchranné ježčí stanice. Martinka byla z její návštěvy úplně hotová a referovala mi,"Tatínku, když někde najdeme malýho ježečka, ještě takový ježčí miminko, tak máme zavolat tý paní a ona ho dá do takový ježčí školky. Tam měla ta paní jedno moc skvělý mimnko, ale auto mu zajelo maminku!" Hlavně, že si to dětičky užily :-)
Jak vidíte na fotce, mezi Vojtíškovy nejoblíbenější hračky patří velké popelářské auto. Cpe do něj všechno. A ráno během oblékání do školky moc žadonil,"Tatínku, můžu si vzít popeláže do školký?" Já vrtěl hlavou a doháněl tak Vojtíka k šílenství. To přece není možné, abychom takové hračky dovezli po ránu autem do školky a odpoledne je táhla maminka pěšky domů. To jsme už zkusili se záporným efektem. Moc mi to Dana kladla na srdce ;-) Domácí počítačové pracoviště s novým notebookem ;-)
Mimo šíleného pracovního dne na mne čekal jeho závěrem jeden takový vánoční dárek. Jednalo se konečně o nový notebook(Ovšem služební). Firma mi zakoupila stroj značky DELL Latitude D 620(Procesor Intel dual Centrino 1,66MHz, 1GB RAM, 120GB HDD, Display 16:9 128MB RAM, Infra, Buetooth a WiFi připojení. A další věci. Konečně pořádný a výkonný notebook. Moje pět let stará Toshiba již dosluhuje, nechám si ji jako zálohu. Nový notebook se však maličko prodražil, neboť byl montován na zakázku - já totiž potřebuji takovou prehistorickou věc - sériový komunikační port. To proto, abych se mohl pomocí kabelů spojit s řídícími systémy složitých strojů. Jenom je mi líto, vzít počítač do průmyslového a prašného prostředí. Navíc sahat na novou klávesnici rukama od šmíru. Takový je holt život ;-)
Na děti zítra čeká velká Mikulášká besídka. My se jí samozřejmě zůčastníme a za tím účelem připravuji kameru, abych mohl vše zachytit a následně nastříhat. Těšte se na více informací ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek jde ze školky :-)1.12.2006
Povedená mikulášská besídka...
Dnešní odpoledne se neslo ve znamení školkové mikulášské besídky. Šel jsem z práce o něco dříve, ale stejně se jako na potvoru rozbila jedna výrobní linka a já pak málem nestíhal nákup a školku. Prostě honička. Do školky jsem přiběhl včas, bohužel se mi chvíli třásla ruka s kamerou. Děti byly hodné, zato kamera zlobila. Abystě tomu rozumněli - nejprve hlásila orosení a posléze se podivně orosil zevnitř objektiv. Takže jsem natočil naše děti, přebírající dárečky od Mikuláše, poněkud zamlženě. Alespoň, že besídka dopadla. A to se jí Vojtíšek málem nezůčastnil. Na poslední chvíli se šprajcnul,"Já nechcí jít tam mezi děti, já chci jít domů!" Maminka ho marně přesvědčovala. Pomohla až paní učitelka, vzala si Vojtíška na pomyslné pódium, mezi vystupující.
Díky Vojtíškovi tak bylo málem představení ohroženo, neboť hned v první scénce hrál tátu a Martinka po jeho levoboku mámu. Prý, jako že jsou chudí a tak jim Mikuláš přinesl nějaké penízky do botiček. Představení bylo relativně krátké a hezké. Všechny děti podaly vyčerpávající výkony, přiměřené věku. Je jasné, že předškoláci excelovali. Na závěr besídky přišel Mikuláš s andělem, aby rozdal dárečky. Čert byl vykázán dozadu za lavici a tam ho některé děti dráždily. Nejednou byly značně vylekané a pelášily pryč, to když čert nahlas zahudral. I já se lekl, až se obraz v kameře náležitě rozklepal :-) Martinka s kalendářem ;-)
Dětičky dostaly od Mikuláše nějaké sladkosti, mimo jiné i adventní kalendáře. Zatímco si ho Martinka zavěsila na zeď a sdlábla dnešní čokoládičku, Vojta se k tomu stavěl poněkud jinak. Kalendář - čokládičky vybral do mističky a zbytek roztrhal. Je to prostě rošťák. Poté se mě snažil přesvědčovat,"Já si tatínku vezmu z mističky ještě jednu. Já sem si to vzal za odměnu!" Je to lump ;-)
Navečer jsem snesl z půdy žárovičky na venkovní stromy a musím je zítra skouknout a opravit. V neděli rozhodně rozsvěcíme, ať se děje cokoliv. Mimo to, se u nás v obci koná slavnostní rozsvěcení vánočního stromu za účasti místní dechovky. V pět večer, abyste byli v obraze. Jdeme tam.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Jdeme z hospody :-)2.12.2006
Další besídka a vánoční strom...
Tak, dnes po ránu děti raději ani nevystrčily nosánky ven. Přece jenom, občas pokašlávají. Tak si Martinka vymyslela jinou činnost,"Tatínku, nemáš ještě trochu sádry? Že bychom mohli nalejt sádru do toho Vojtíkovýho adventního kalendáře a mohli bysme odlejt ty čokoládičky ze sádry!" Stalo se. Již půl hodinky poté Martinka loupala kousky sádry ven. Momentálně je v kuchyni vymalovává vodovkami - je 18:15 :-)
Chvíli po obědě jsme se pěšky přesunuli do hospodského sálu na horním konci naší obce. Vojtík moc šlapat nechtěl a neustále protestoval,"Mě bolej nožičký, já sem chtěl jet autém!" Kdepak, tatínek si chtěl pro změnu dát pivo. A dal. Aha, vy jitě nevíte, cože se to v sále dělo. Takové malé pokračování včerejší školkové besídky, tentokrát pro seniory. Vystoupily i děti ze školy. Mno, vydrželi jsme tam s dětmi až do půl páté. Venku pak nastala tma a my šlapali domů. Vojtíšek opět protestoval, proto jsem jej nesl chvíli na koníčku za krkem. Uff, je to fuška, přece jenom něco váží ;-) Vánoční strom ;-)
Doma na mne čekaly ty venkovní žárovičky na stromy. Vyměnil jsem jich pár a ty zbylé nabarvil. Bohužel mi nechodí kabel na ty americké - 110 voltové. Transformátor funguje, však jsem si na to napětí sáhnul a nepěkně to bolí. Dnes jsem zprovoznil pouze jeden stromek, neboť na to není vidět. Zbytek počká na zítra. I přesto jsem pro vás svítící stromeček vyfotil. Martinka a Vojtíšek pak koukali na stromeček z okna. Líbil se jim. Dnes také prý rozsvítili obří strom na Staroměstském náměstí v Praze :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Jdeme na plácek :-)3.12.2006
Slavnostní rozsvěcení Vánočního stromu...
Děti dnes opět zůstaly raději v teple domova. Není divu, mají rýmu a sem tam zakašlou. Jinak na nich není nic vidět. Zítra snad budou fit do školky. Martinka mne hned ráno, před odchodem do samoobsluhy pro rohlíčky instruovala,"Tatínku a nezapoměň mi koupit šunku a hlavně ty balónky, ty potřebuju hlavně!" Víte, co s nimi chtěla udělat? Všech šest nafouknout,"Tak a budu mít plnou místnost balónků!" Zase tak moc jich nebylo. Martinka je tedy namalovala fixem jako hlavy. Já se zatím vydal ven, abych navěsil na zbylé žárovičky. Na celý velký strom to nedá, proto se pokochejte rozsvícenými žárovičkami, rozmístěnými hlavně v jeho spodní části. Vojtíšek se nad tím Vánočním osvětlením rozplýval. Vyběhl ze dveří jenom tak v bačkůrkách a než jsem ho stačil zatáhnout zpátky, s očkama navrch hlavy křičel,"To je hezký žálovičký! Tý blďo!" To jsem rád ;-)
Navečer jsme tu měli velkou slávu. V souvislosti s právě začínajícím Adventem se konalo slavnostní rozsvěcení velkého vánočního stromu před kostelem. Pokud se pamatuji, bylo to poprvé a sešlo se hodně lidí. K poslechu zahrála místní dechovka a strom se posléze rozzářil. Zatleskali jsme a zaposlouchali se vánočních koled. Kdyby jen nefoukal tak vlezlý vítr. Teplota se drží na pěti nad nulou, i přesto Martinka prohlásila,"Jdeme domů, je mi zima!" Nebyla sama. Druhý vánoční strom ;-)
Následuje malá historka z natáčení :-) Na plácku před kostelem stálo velké množství lidí a pojednou přijel linkový autobus. Řidič raději nezajížděl až na zastávku. Otevřel přední dveře a v tu chvíli ho kdosi jistě vyděsil dosti dobrou otázkou,"Vejdeme se všichni?" Šlo o vtip, ale moc dobrý :-)
Tak a máme tu Advent. K večeři jsme si zapálili první svíčku na věnci a Martinka prohlásila,"Za tři týdny tu už máme Vánoce. Huráá!" :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek se protahuje :-)4.12.2006
Příliš mnoho Mikulášů...
Dnešní den proběhl značně náročně. Již po ránu jsme se rozhodovali, zdali dát děti do školky, když kašlají. Nakonec jsme se učitelkami domluvili, že pokud se jim nebudou zdát, tak je zítra zavezeme k paní doktorce - děti, samozřejmě ;-) Jenomže se Marťa s Vojtou vykašlali po ránu a pak to prý bylo celkem v pohodě. Takže je asi k babičce nepovezeme.
Navečer jsem se pustil do instalace převodníku analogového videa na digitální - děda mi zapůjčil nový hardwarový převodník Pinaccle Systems - Dazzle DVC 130. Díky němu se mi postupně podařilo dostat na harddisk celou naši svatbu. Ta se odehrála v Hradci Králové, před jedenácti lety. To je vzpomínání. Snažím se videokazetu nastříhat, neboť čtyři hodiny relativne nudného záznamu dá pořádně zabrat a nikdo se na to nekouká ;-) Na druhém fotu si povšimněte dnešního dětské tvoření - to je ale Mikulášů, čertů a andělů, viďte? Mikuláši a čertíci :-)
Zítra čeká na dětičky návštěva Mikuláše a čerta. Moc se na ně nepřipravují, neboť ještě teď, o půl desáté nespinkají. Maminka přijela ze cvičení před devátou, a byla dosti překvapena. To se jim zítra nebude chtít vstávat ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti vyrábí perníčky :-)5.12.2006
Čerti málem odnesli tatínka...
Před chvílí odešli z našich dveří čerti s Mikulášem a andělem. Vše proběhlo v čertovské režii dvou rozdováděných čertů. Hrdinný Vojtíšek jim šel otevřít a vzápětí s křikem zdrhal do kuchyně. Čerti za ním. Vojta hledal ochranu u nás a tak si ho mírně bečícího vzala maminka do náruče. Tam se zklidnil a celkem pobaveně pozoroval, jak se mezitím čerti snaží posadit Martinku na lopatu a poté ji i cpali do pytle. Marťa to brala víceméně s pobavením, i když nějaká ta pochybnost v ní také dřímala. Nemůže totiž na sto procent říci, že nezlobí. Kdo také, že? ;-)
Já celou scénu s čerty natáčel na video. Pojednou jeden čert vyskočil,"Kdo nás to točí? Vezmeme ho do pekla!" Ve chvíli mne dva čerti cpali do pytle. A víte, že jsem se tam do půli těla vešel? Tak byl málem odnesen tatínek. Marťa mě bránila, a čerti se nakonec slitovali. Děti dostaly od Mikuláše a anděla taštičky s nadílkou a čerti vyběhli do tmy za obrovského řinčení řetězů a zvonců. Jeden se po chvíli vrátil,"My se vracíme neradi, ble ble ble, buďte hodní!" Cestou ještě mimoděk otevřel mikrovlnku a prohlásil,"To je ale čertovské dílo!" Všichni zmizeli, jenom ten čertovský zápach a špinavá podlaha zůstaly. Martinka to hned okomentovala,"Oni si ty čerti fakt v pekle moc neuklízej!" Honem jsem pro Vás nastříhal kraťoučké video z akce. Celé to má tak 1MB a je to ve formátu MPEG-1, což je přehratelné ve Windows Media Playeru. Jenom zvuk chybí, ten jsem raději pro slabší povahy nezveřejňoval. Klikněte si ZDE. ;-) Naši malí čertíci ;-)
Čerti k nám dnes přišli až o půl osmé. Pěkně dlouho, viďte? Děti se již nemohly dočkat. Čekání si všichni krátili výrobou vánočních perníčků. Dnes je vykrájeli, upekli a zítra se bude zdobit. Jenom se podívejte na první fotku. Druhá pak ukazuje naše dva čertíky s maskami ze školky ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Dětičky modelují :-)6.12.2006
Nedá se nic dělat, poslouchat se musí...
Odpoledne a navečer jsem věnoval malování stěn v tělocvičně Primalexem. Když ono počasí stavebním akcím náramně přeje - prozatím nemrzne a sníh také nepadá. Je mi jasné, že jsou provozovatelé horských středisek značně nespokojeni. Jenomže tu prý máme nejteplejší podzim od roku 1961. Nebo ne? Ještě se vracím k malování - po nanesení barvy na stěnu tam šoupnu sušičku vzduchu a ta veškeré vodní páry přemění ve vodu. To se to pak suší stěny. Děti se zatím věnovaly v kuchyni modelářské činnosti. Mikuláš jim totiž včera přinesl kromě sladkostí i novou plastelínu, nesmíchanou. Stavěli spolu Mikuláše. Alespoň Vojtíšek mi to povídal. Je to zajímavé - z dětství si pamatuji, jak vypada plastelína zamíchaná do sebe. Dnes je ošklivá zrovna tak :-)
Včera jsem stříhal poslední videa ze školkové mikulášské besídky a včerejší čertovské návštěvy. Momentálně velký počítač vytváří cílové DVD, abychom ho mohli poskytnou babičce a dědovi. To, aby měli na co koukat. Martinka pomáhala odpoledne mamince se zdobením perníčků. Celkem jí to šlo, jak můžete posoudit na druhé fotce. Rozhodně se lepší, oproti loňským výkonům. Vojtíšek se pro změnu tázal,"Maminkó, tatínků, když už budou konečně ty Vánocéé?!" Moc se na Vánoce těší, když už ho včera neodnesli čerti. Martinčiny perníčky ;-)
Konkrétně Vojtík, nás poslední dobou příliš neposlouchá. Přišlo takové období vzdoru a vztekání. Když není po jeho, dokáže se pěkně nepěkně předvést. Hází s hračkami, kope do skříní a zatíná zuby. V tom horším případě se na Vás vrhne pěstičkama. To není vůbec hezké a křikem se nic nespraví. Navečer se podobným způsobem vztekali spolu s Martinkou, proto jim byl zakázán televizní Večerníček. Nedá se nic dělat, poslouchat se musí ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek jezdí vláčkodráhu :-)7.12.2006
Martinka se zajímá o elektřinu...
Možná se Vám může zdát, se si neustále stěžuji, ale práce je hodně, jak ve firmě tak doma. Čím bychom se ale jinak bavili, že? Prostě jsem se dnes dosti unavil. Po ránu to byla práce na odloučeném pracovišti a odpoledne se jednalo o montáž frekvenčního měniče do linky přivezené z Itálie. Prostě samá odborná a náročná práce.
Martinka navečer žadonila,"Tatínku, máš nějaký cédéčko s koledama? Já bysem si ho chtěla vzít zítra do školky!" Žádný problém - máme doma cédo od firmy Carmen Jiřího Zmožka, které jsem zakoupil kdysi před čtrnácti lety za stovku. To jsou ty správné ceny za média, to by se potom nic nepálilo ;-) Děti ho právě poslouchají na dobrou noc.
Když jsme s Marťou hledali to správné cédéčko mezi tou hromadou originálek, tak jsem našel i další - Svatou mši Vánoční, od Jana Jakuba Ryby. Martinka chtěla vědět podrobnosti a poté mi sdělovala,"Tatínku, ten pán je takovej rybovej, takovej kaprovej, když složil vánoční hudbu!" Nebudu jí to příliš vymlouvat ;-)
Martinka za mnou právě přišla s jedním objevem. Jak si jistě vzpomínáte, před nedávnem jsem dětem zelektrizoval lampičky na cestu broučků do školky. Jednalo se o vypínač, tvořený dvěma zkrutidráty namísto běžného vypínače. Marťa povídala,"Tatínku, podívej - když dám mezi ty dva dráty kousek železa, tak to svítí. Ta elektrika běhá i tím železem. Jak je to možný?" Tak jsem jí vysvětlil, že elektřinu vede většina kovů. Na to, že jsem elektrikář - elektronik, tak jsem v jejích letech podobné starosti neměl. Potěšila mne :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti si stavějí bunkr v  kuchyni :-)8.12.2006
Těšíme se na Vánoce...
Dnes po ránu mne děti vyloženě překvapily. Martinka vyskočila z postele pět minut po šesté, jelikož potřebovala na záchod. Po návratu probudila Vojtíška a oba dva miláčkové stáli nastoupeni před půlou. Díky nim jsem stihl dojet do práce včas. Po týdnu poprvé. To se musí oslavit, že? ;-)
Ach jo, dětičky neustále něco chtějí. Právě za mnou přiběhl Vojtíšek s prosbou,"Tatínku, kdy už mě uděláš to pití!" Zajímavé je, že když je to ve dne, tak si dětičky pití dělají samy. Má to však jeden podstatný háček - spotřebují láhev sirupu v rekordně krátkém termínu. Prostě si tam toho lijí moc. Raději zaběhnu připravit pití sám. Pro změnu za mnou přišla Martinka,"Tatínku a proč nám maminka zakazuje, koukat se na televizi večer?" Odpovídám,"To proto, že už máte spát a v televizi není nic pro děti!" Martinka se ohrazuje,"Ale tatí, na čété dvojce dávaj právě film o zvířatech a na já se na zvířátka dívám moc ráda!" Kdepak, už mají spinkat ;-) Vánoční zátiší ;-)
Na druhé fotce jsem pro Vás vyfotil nefalšované vánoční zátiší - to naleznete na okně mezi kuchyňskými linkami. Na více než půlmetrovém okenním parapetu se nachází kytička vánoční hvězda a vpravo vedle ní i stojan se žárovičkama. Ty se odrážejí v okenním skle a za ním září žárovičky na venkovním stromku. Moc hezký pohled a já se tam pokaždé kochám. Přiznávám, že se už na Vánoce těším i já. Nejenom děti.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (102331) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (33918) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (8628) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (36871) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist