Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2019
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

Martinka s Kristýnkou11.6.2002

Právě u nás panuje předcestovní horečka. Zítra ráno v osm hodin odjíždí Dana s Martinkou poprvé sama na výlet. Jedou autobusem od školky do ZOO na zvířátka. Dana už má vše připraveno a Martinka si vedle v postýlce povídá, pusinka se jí nezastaví. Je opět nějaká rozjetá, jsme zvědaví v kolik hodin usne.
Odpoledne šla okolo Martinčina kamarádka Kristýnka s maminkou a bráchou. Martinka vytáhla na cestičku náklaďák a obě holky sbíraly do korbičky kamínky. Moc se jim společná činnost líbila. To jsme zjistili, jakmile měla Kristýnka pokračovat v cestě do obchodu. Maminka ji musela téměř táhnout, pouhé přesvědčování nezabralo. Martinka s naloženým autem vjela zpátky na zahrádku, jak vidíte na fotografii a po chvilce kamínky vysypala do travičky. Samozřejmě k mojí velké radosti, právě jsem se chystal sekat travičku.
Dana odešla domů a my s Marťou začali sekání. Pro Martinku je velice zábavné mě honit. Pravděpodobně již pochopila po mém vysvětlování, že motor sekačky pálí, tudíž na něj nesmí sahat a tak pouze pobíhá okolo. Jakmile je Martinka příliš blízko, otočím sekačku a jedu na druhou stranu. Ohromná zábava :-) Měli byste potom vidět můj systém sekání. Naprostý chaos. Martinka má dostat od babičky k svátku plastovou sekačku a tak doufám získám brzy zdatného pomocníka.
Po několika minutách přestalo Marťu bavit honit se za mnou, našla si jiný objekt zábavy. Sousedovic pejska Beníčka. Přišla k plotu s rohlíkem, nejdříve ho lákala a strkala hlavu mezi tyčky až měla celý obličej černý od špinavého plotu. Beníček se jí v nestřežené chvilce snažil packou sebrat rohlík, na to Martinka podnikla protiůtok a zmocnila se rohlíku sama. Nakonec ho stejně nechala :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

12.6.2002   12:58:41   Táňa
   
Tak ať se v ZOO Martince moc líbí!Jsem zvědavá na její dojmy.My jsme byli s naším Tomíkem,když mu byl téměř rok v malé ZOO ve Vyškově (moc hezká malá ZOO,spíš takový zookoutek,ale mají tam i dříve běžná domácí zvířata),ale moc ho to ještě nezaujalo.

12.6.2002   13:08:24   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Děkuji, právě mi přišla od Dany SMSka, Martinka plna dojmů usnula v kočárku :-)


Martinka v ZOO se slony12.6.2002

Odpoledne, téměř v 1730 se holky vrátily z výletu do ZOO. Plny nových zážitků, dojmů a náležitě unaveny. Přesněji řečeno Dana, Martinka celou cestu zpět nespinkala a byla pěkně rozjetá. Výlet se jí moc líbil a nejraději by se se zvířátkama pomuchlovala osobně. Bohužel jsem s nimi nebyl, tak píši vše, co mi Dana povídala.
Na titulní stránku vybírám fotografii Martinky společně se slony. Však jich Dana nafotila asi 50, více či méně povedených. Těšte se výběr ve fotoalbu, nějaké vyberu a okomentuji. Jak říkala, není jednoduché vyfotit Martinku společně se zvířátky, kromě toho jsou například lvi a tygři za sklem. V záběru jsou potom vidět veškeré odrazy od skla.
Největší zážitky si Martinka odnesla asi z pavilónu opic. Jak říká,"Opi opi!" Opičky se nachází za sklem a skákaly směrem k divákům. Zatímco se jiné děti lekaly, naše Martinka výskala radostí a byla nadšená z poskakujících opiček.
Přes poledne se všichni i se známými zastavili v dětské koutku ( Spíše koutu ), kde se děti dosyta vyřádily. Martinka se houpala i na dřevěném koníčku, stojícím na velké pružině.
Po poledni uložila Dana Martinku v kočárku naležato a Martinka krásně celou hodinku prospinkala, aby získala sílu na další prohlídku. Všichni nakonec odjížděli autobusem o více než půl hodinu déle, proto ten pozdější příjezd domů.
A můj největší zážitek z dnešního dne? Představte si, navečer zvoní telefon, vezmu sluchátko a na druhém konci je Václav Klaus. No řekněte, kolikrát za život se Vám může něco takového stát! :-) Kdyby nebyly volby za dveřmi, myslel bych si, že mám asi halucinace.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...

13.6.2002   8:55:57   Alena - teta
   
A to ti volal proto, že shání voliče? Má asi nahnáno, že by jsi volil nekoho jiného, ne? Kdo by ho ale volil, když nám zruinoval republiku.

13.6.2002   11:38:21   Radek Lehký
   webmaster(zavinac)emartinka.cz
Omlouvám se za výpadek serveru v době mezi 1030 a 1130. Byl to můj problém, ve špatně odladěném kódu se vyskytla chybička. :-)


Martinka na zahrádce s Tatrou13.6.2002

Včera, po náročném dni usnula Martinka asi o půl deváté. Není divu byla na ní znát únava i přes známý fakt, že děti jsou neunavitelné :-)
Nejlepší je s ní rozebírat jaká že zvířátka viděla v zoologické zahradě. Řeknete,"Martinko, byla tam opička?" Martinka odpoví,"Opí opí tam tam hamí távu!" Já bych tomu nevěřil, ale podle slov Dany jedna velká opice hamala skutečně trávu. Od té doby, co jsme si s Martinkou při výletě na kole vysvětlovali, že posekaná travička je krmení pro koníčky, by nejraději cpala každému zvířátku trávu. Dokonce se snaží natrhanou trávou krmit i sousedovic pejska Beníčka. Beníka nenalákáte na lepší věci, natož na trávu.
Před včerejším výletem do ZOO ukazovala Dana Martince různá zvířátka v knížce a ani ve snu by ji nenapadlo, že jedno exotické zvířátko mají sousedi na zahrádce. Volně tam pobíhá a hamá trávu. Že nevíte jaké? Tím zvířátkem je želva, prý 25 let stará, přivezli si ji sousedi z Bulharska jako malé želvátko. Martinka z ní byla úplně paf, stejně jako z každého jiného nového zvířátka. Dokonce se naučila krásně říkat,"žejva," nebo tak nějak. Ono je někdy složité zapsat Martinčin výrok. Mimo jiné dokáže Martinka povídat říkanku. Dana si vzpomněla, jak před lety stejnou říkanku vyprávěla neteřinka Petruška.

Mámo, táto v komoře je ( Martinka řekne,"Míí!" ),
pustíme tam kocoura, on tu myšku vyšťourá,
mámo, táto myška už je ( Martinka,"Pryč!" )
:-)


Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Nakládáme kočárek14.6.2002

Odpoledne jsme po mém příchodu z práce sbalili věci do auta a jeli k babičkám. Martinka mi asistovala při nakládání věcí do auta, na fotografii ji můžete vidět jak mi schvaluje umístění kočárku.
Nejeli jsme rovnou směrem na Hradec, naše první zastávka byla u Obecního úřadu. Místní lidé si museli ťukat na čelo, že jedeme autem celých dvěstě metrů od domu a strkáme Marťu do autosedačky :-) Šli jsme společně volit. Martinka poprvé, alespoň se volební komise trošku rozptýlila. Účast nic moc, před námi pusto a prázdno. Po nás přišla jedna paní, ale možná je to tím časem. Přece jenom se volí od 2hodin. Zatímco jsme s Danou třídili lístek do obálky každý za jednou zástěnou, Martinka nás bedlivě pozorovala, zdali neděláme něco špatně :-)
Sousedka povídala, že jí také volal Václav Klaus, dokonce byla probuzena telefonem dopoledne po noční směně. Alespoň si ujasnila, koho volit nebude ;-)
Martinka v autě očička nezamhouřila, jak je již tradičně jejím zvykem. Zato celou cestu sledovala okolí, nic jí neunikne. Největším zážitkem byl průjezd Hradcem, dostali jsme se do celkem solidní dopravní zácpy a kolem nás se nacházelo plno vrčících a smrdících aut. Martinka se samozřejmě přidala také vrčením. V poslední době jsem ji nejhlasitěji slyšel vrčet na nízko letící vojenský vrtulník. Musela ho za každou cenu svým,"Brrrrm, brrrrrrrrrrm!" převrčet.
Dopoledne byla Martinka opět ve svém živlu, šly s Danou na návštěvu za známou přes silnici. Mají doma maličkého pokojového psíka jménem Sheila. Sheila se po chvíli s Martinkou moc skamarádila, nechala se od Marti muchlovat a tahat za ouška. Pokládala Martinku za svou přítelkyni, přece jenom si jsou velikostně blízko :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zamazaná od malin15.6.2002

Není jednoduché napsat v blázinci zde panujícím nový článek. Přesto se mi podařilo najít si chviličku než půjdu roztopit gril. Budeme mít k večeři makrely, mňam, myslím, že si dá i Martinka.
Počasí dnes celkem jde i když původně slibovali meteorologové více sluníčka a tepla. V tomto okamžiku se venku honí mraky a někde asi prší. Není divu, je takové dusno. Martinka celé odpoledne běhala poprvé úplně nahatá. Dana jí dala na hamání maliny a Martinka posléze vypadala, že má ručičky, obličej, bříško a nožičky od krve. Navíc se vylepšila Jupíkem červené barvy :-) Dana ji musela umýt a za tím účelem putovala Marťa do bazénku. Abych vám řekl pravdu, ve vodě se jí moc nelíbí a křičí. Buď se bojí té spousty vody, nebo má v paměti nedávný pád po hlavičce do bazénku. Kdo ví, zatím nám to neřekne.
Teta zkusila Martince obléknout kalhotky bez plínky. Martinka byla upozorněná, že si musí říct až bude chtít jít čůrat. Samozřejmě se tak nestalo a Martinka běhala po čtvrt hodince opět s holým zadečkem.
Neteřinka Petruška neustále Martinku tahá a nechce si hrát sama. Není se čemu divit že Martinka její společnost odmítá, je celá nevrlá a křičí. Pravděpodobně jí navíc lezou zoubky. Při breku si strká ručičku do pusinky přesně tam, kde ještě nemá vylezlé zoubky trojky.
Martinka chce mít občas také klid, dala to najevo odpoledne na houpačce. Houpám ji, je naprosto spokojená a najednou se blíží Petra. Martinka se zamračí a jen jí Petruška sáhne na houpačku, začne Marťa kopat nožičkama a křičí,"Ne ne ne!" Myslím, že po dnešku má Petrušky už dost.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  4  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (100647) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (33334) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (8429) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (35985) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist