Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29



 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2019
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle měsíce těhotenství:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9

První fotografie ;-)...


  Článek ze dne: 27.12.2002Přečteno: 4485 x  


Na první ultrazvukové vyšetření nás paní doktorka poslala právě dnes. Zastavili jsem se v nemocnici při naší cestě od babičky domů. Zatímco si Dana držela místo v čekárně, my s Martinkou šli do nemocniční lékárny zakoupit Daně kapky do nosu. Samozřejmě takové vyloženě pro těhotné ;-)
V noci padal mrznoucí déšt a tak všechny chodníky nechutně klouzají. Martinka nechtěla vést za ručičku, díky čemuž se neustále koulela po zemi. Léky jsme zakoupili a Martinka stačila při odchodu ohromit veškeré osazenstvo lékárny svým hlasitým a jasným rozloučením,"Nashledanou!" :-)
Přesně ve dvanáct vkročil do ordinace pan doktor a vzal si na řadu první paní. Potěšilo nás, že vidíme známou tvář, tenhle pan doktor je jeden z nejlepších odborníků v nemocnici. Za chvíli šla na řadu Dana. Povídám jí,"Hlavně nezapomeň na fotku z ultrazvuku!" Tady se o ni musíte přihlásit a jedna stojí stovku :-)
Já s Marťou počkal v čekárně a Martinka mezitím bavila všechny přítomné. Naproti nám seděla mladá paní, Marťa popadla svůj svetýrek a povídala,"Vezmu Martinčin růžovej svetýrek!" Skutečně je růžový. Martinka pokračovala v zábavě,"Haló paní, dívej se. Bubububu - kuk!" Martinka se přitom schovávala za svetr a kukala na paní :o) Naše jedenáctitýdenní miminko :-)
Za chvíli vyšla rozzářená Dana z ordinace a my mohli jet domů na oběd. A jak je na tom miminko? Pan doktor povídal, že je všechno v pořádku. Miminku je 11 týdnů od posledních měsíčků a podle výpočtů doktorů o něco více - 11+3dny. Kdo se v tom má vyznat ;-) Jeden malý problém tu přece je - Dana má otočenou dělohu a tak by měla pokud možno často lehat na bříšku, aby se poloha srovnala. Při minulém těhotenství přitom na nic takového upozorňovaná nebyla.
Během vyšetření projevila Dana zájem o snímek. Pan doktor povídal,"Prosím Vás, co budete s tou změtí čar a fleků dělat? Vždyť tam není nic pořádného vidět!" Dana oponovala,"To mám pro manžela, aby měl radost!" Doktor snímek vytiskl a když později chtěla sestřička vypsat pokladní doklad, pan doktor mávl rukou se slovy,"Nechte to být, příště nám přinesete flašku rumu!" Samozřejmě to myslel z legrace ;-) A kdy že je to příště? Na příští utrazvuk jdeme až za tři měsíce, to bude miminko větší a uvidíme víc :-)
Na závěr ještě vysvětlivka k ultrazvukovému snímku - jak říkal pan doktor,"Miminko je ta světlejší svrna v té tmavé skvrně - to je děloha!" :o) (Snímek by možná mohl být ještě kvalitnější, jenomže doma nemám scanner. Prostě jsem ho ofotil ze vzdálenosti 10cm).

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


 Články na serveru

3 měsíce

 (14803) 17.01.2003
Začínáme 15.týden...

 (3975) 14.01.2003
První problémy ?

 (3104) 10.01.2003
Moc rád se pochlubím...

 (4760) 08.01.2003
A máme tu konec 13.týdne

 (3601) 02.01.2003
Druhé těhotenství...

 (4485) 27.12.2002
První fotografie ;-)...





© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist