Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2019
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle měsíce těhotenství:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Moc rád se pochlubím...


  Článek ze dne: 10.01.2003Přečteno: 3104 x  


Událost, jenž se stala při mojí včerejší návštěvě supermarketu, mě inspirovala k napsání dalšího článku o našem těhotenství.
O víkendu slavíme Martinčiny již druhé narozeniny a tak jsem jel na nákup. Stojím u pokladny v zamyšlení a najednou slyším hlas zleva,"Ahoj Radku, jak se máš, co dělá rodina!" Podívám se, tvář mi známá připadá, ale nevím kam si ji zařadit. Jistě se Vám něco podobného také stalo. Stáli jsme posléze paralelní frontu, každý z jedné strany pokladny. Až za chvíli mi to došlo, vždyť to je manžel paní, která ležela s Danou v nemocnici před Martinčiným narozením! Narodila se jim zdravá holčička Lucinka a je o tři měsíce mladší než Martinka. Paní tenkrát ležela na pokoji vedle Dany a zašívali jí děložní hrdlo, neboť se začala otevírat.
Dušan - jak se jmenuje můj neznámý známý vyzvídal,"Tak jak Vám roste Martinka?" Já se hned pochlubil,"Martinka nám dělá jenom radost a navíc čekáme druhé miminko!" Odpovědi se mi dostalo ve formě překvapené tváře,"Oopravdu, tak to Ti moc gratuluji, musím to ihned povědět manželce!" Před marketem jsme se rozloučili a zdálo se mi, že nějak moc rychle nakládá nákup do auta a po chvíli mizí v prachu směrem k domovu.
Až doma se ukázalo, proč ten spěch. Ve dveřích mě vítala Dana s novinkou,"Ahoj Radku, představ si, kdo mi volal, to by jsi neuhádl. Maminka od Lucinky!" Dušan prý přijel domů a vychrlil na manželku,"Honem volej Danu, má pro tebe velkou novinku!" Dokonce se povedlo dohodnout, aby se na nás přijeli podívat. Dana celou situaci komentovala,"To je milé, jak jsou všichni na takovou zprávu nažhavení. Ale nemusíš to říkat každému na počkání!" Já na to,"Ale prosím Tě, vždyť si našem miminku může každý přečíst na internetu. Mimo to jsem moc šťastný a na miminko se těším, tak proč se o tu radost nepodělit s ostatními!"
Když už jsem toto téma nakousl - něco podobného se mi vlastně stalo i na Silvestra. Posílám si tak SMSky z mobilu (Z internetu to nemělo smysl ani zkoušet :-) ) a připojil jsem nakonec přejí Radek, Dana, Martinka a miminko v bříšku. Najednou mi zvoní telefon a na druhém konci slyším rozrušený hlas našich známých, co mají malého Zbyňdíka,"Ahoj, to je novinka, gratulujeme!" Udiveně se ptám,"Jak to, vy jste to ještě nevěděli?" Opravdu to nevěděli a já jim tu novinku prozradil. To už se k telefonu hnala Dana a jala se vysvětlovat další podrobnosti.
Jak jinak se máme? I na tuto otázku Vám rád odpovím. Dana přestala konečně kašlat a pomalu se navrací k normálu. Miminko si v klidu roste v bříšku a navenek se prozatím nikterak neprojevuje. Uvidíme, co Daně řekne v úterý doktorka, jedeme totiž do těhotenské poradny.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


 Články na serveru

3 měsíce

 (14803) 17.01.2003
Začínáme 15.týden...

 (3975) 14.01.2003
První problémy ?

 (3104) 10.01.2003
Moc rád se pochlubím...

 (4760) 08.01.2003
A máme tu konec 13.týdne

 (3601) 02.01.2003
Druhé těhotenství...

 (4484) 27.12.2002
První fotografie ;-)...

© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist