Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2024
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37
  38  39  40

Jak jsme kupovali video...


  Článek ze dne: 29.06.2003Přečteno: 13647 x  

Jak jistě víte, v týdnu nám odešlo video. Asi se jedná o následek úterní vydatné bouřky. V každém případě se Martinka nemohla dívat na svoje oblíbené Večerníčkové pohádky. V pátek u babičky jsem hned po příjezdu naložil Martinku a jeli jsme společně koupit Martince nový videorekordér.
Po příchodu do specializovaného obchodu se Martinka okamžitě pustilaa do zkoumání zboží,"Tady sou pračký, tady myčký, tadý sou ledničký, copak je todle tatínku?" Martinka se zahleděla na stojan s vysavači. Takovéhle stroje z domu nezná, neboť náš vysavač sídlí v dílně a po domě jsou k vidění pouze zásuvky centrálního vysávání. Proto jsem Martince vysvětlil,"To jsou Martinko vysavače!" Martinka se zamyslela,"To sou takový divný vysavače, takový specijální vysavače, viď?"
Konečně jsme se dostali až k pultu. Rozhodl jsem se pojmout celý nákup mírně recesisticky, proto jsem na prodavačovu otázku,"Jaké máte přání?", odpověděl,"Víte, tady Martince se rozbilo video a potřebovala by nějaké nové!" Pán se na nás sice s údivem zahleděl, ale neřekl ani slovo. Šli jsme se podívat k vitríně a tam nám vychvaloval různé typy. Já však byl dávno rozhodnutý, proto jsem pověděl,"Martince se líbí tohle, viď Martinko?" Martinka přikyvovala,"To je móc hezký videjóó, nojó!" :o)
Prodavač došel do skladu pro krabici a Martinka se na mě sápala - chtěla zvednou aby dobře viděla. Vzal jsem ji tedy do náruče a sledovali jsme předvádění. Martinka pánovo počínání náležitě komentovala, až prodavač očividně znejistěl. Povídala,"Podívej tatínku, pán vyndal videjó, jéjé, moc hezkej ovadač, líbí se míí. Podívej dává do něj batérijé, to se musí opatrněé, správně plus mínus. Dáme tam kazetů těma kolečkama dolů, jasněé. Jetě musíme zapojit kabél, nojó tam dozadů!" Prodavač se snažil Martinčiny komentáře neposlouchat, ale to se nedalo. Martinka je poučená, já ji pokaždé dokonale vysvětluji jak se co dělá. Doma také Danu ve čtvrtek poučovala,"Podívej maminko, todle je konzentátor to se dává drátama tady k motóru!" Pro nezasvěcené - zprovozňovali jsme s Marťou pískovou filtraci k bazénku a vysvětloval jsem Martince,"Tohle je Martinko kondenzátor na roztočení motoru čerpadla a musí se zapojit k motoru drátama!" Martinku přitom moc zajímají takovéhle technické věci ;-)
Nechali jsme si video předvést a zabalit do krabice. Po zaplacení nezbývalo nic jiného, než se s panem prodavačem pěkně rozloučit a jet k zpátky k babičce. Martinka se tvářila naprosto spokojeně. Konečně se bude moci dívat na své oblíbence - Mapefíka, Makovou panenku a Vílu Amálku :o)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


 Články na serveru

29 měsíců

 (13647) 29.06.2003
Jak jsme kupovali video...

© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist