Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 15.5.2002
Martinčin věk - měsíce: 16
Rubrika: Deníček
Martinka pomáhá v kuchyni
Abych nezapomněl, Martinka dnes oslavila svoje 16-ti měsíční narozeniny :-)
K večeři měla s námi chleba namazaný pomazánkou z tvarohu. Snědla celou půlku chleba a tím to končilo. Martinka má teď období, kdy nechce vůbec jíst mléčné výrobky ( U Martinky jsme doposud nezaznamenali období, kdy by jedla všechno a ochotně ). Nechce jogurt, křičí jenom ho zahlédne. Sýr jenom někdy, krupicovou kašičku prakticky vůbec, možná ještě tak pribináček, musí však být vanilkový. S jakoukoliv jinou příchutí jsme nepochodili. Mezi námi, já ochutnával skoro všechny a chutnal mi maximálně jeden a to čokoládový. Ostatní nám připadají, že mají takovou příliš chemickou chuť a jsou moc sladké. Nechci zde dělat antireklamu, jiným dětem naopak chutnají.
Jelikož Martinka opravdu nechtěla hamat, byla vysazena ze židle na zem. Obratem přicupitala z obyváku s plínkou v ruce a začala tahat Danu. Samozřejmě, žadonila o mlíčko. Mateřské mlíčko je jediné, které pije ochotně. Problémem je, že už ho příliš není. "Odnaučování bude asi kruté", konstatovala Dana.
Vybral jsem dnešní fotografii z doby těsně před večeří. Martinka si přitáhla židli a chtěla vysadit aby mohla pomáhat Daně s večeří. Přitom všem se jí podařilo kompletně rozložit kšíry na židli a musela při večeři sedět nepřipoutaná. Naštěstí nechtěla vystupovat :-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist