Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 19.5.2002
Martinčin věk - měsíce: 16
Rubrika: Deníček
Martinka v sedačce na kolo
Konečně jsme doma po náročném víkendu. Podařilo se mi nafotit asi 140 fotek, musím je probrat a podělit se o ně s Vámi. Uvidíte, brzo se objeví ve fotoalbu. Nafotil jsem i neteřinku Danielku společně s Martinkou. Danielka překrásně pase hříbátka, předvedla nám to včera na stole. Dnes jsme ji také poprvé slyšeli smát se od ucha k uchu, maminka ji poškádlila plínkou pod krčkem a bylo to. My se s Martinkou takhle škádlíme a lechtáme před koupáním. Stačí, abych nad ležící Martinkou zahýbal prstíčkama, ona hned tuší co bude dál a začne se smát :-)
Včera ráno jsem byl s tchánem na nákupu v Globusu a zakoupil tam Martince sedačku na kolo. Venku je moc pěkně a můžeme konečně spolu vyjet na výlet. Jak se Martince v sedačce líbí, můžete posoudit na fotografii. Posadil jsem jí tam ráno po snídani a nechtěla sundat. Dana využila situace a dala Martince do ručičky jablko aby ho zhamala. Jakmile jsem chtěl rozepnout pásy, Martinka se zamračila a začala brečet. Nakonec ji sedačka omrzela asi po dvaceti minutách. Zítra jede Dana odpoledne do Ústí, namontujeme s Martinkou sedačku na moje kolo a trochu se projedeme. Samozřejmě, pokud nám bude přát počasí, po našem dnešním příjezdu začalo pršet.
Právě je 3/4 na devět a Martinka má vedle v ložnici velkou zábavu. Směje se, muchluje medvídka s plínkou a nahlas si povídá. Nějak se nám přes víkend rozjela :-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist