Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 22.5.2002
Martinčin věk - měsíce: 16
Rubrika: Deníček
Martinka a mlýnek
Martinka posledních několik dní vstává po ránu nezvykle brzo. To jest například o půl osmé. Na druhou stranu se časné ranní vstávání projevuje dřívějším večerním usnutím. Včera i předevčírem usnula o půl deváté. Při včerejší svačince Dana povídala,"Až se Martinka ráno vzbudí, zkusím dělat mrtvého brouka, třeba znovu usne." Jak říkala, ráno uskutečnila. Sotva Martinka procitla ve čtvrt na sedm, Dana dělala, že spí. Martinka chvíli skákala v postýlce a po chvíli začala křičet,"Mamí, mamí, dolů, dolů!" Co naplat, Dana Martinku nakojila, Marťa nakonec usnula a spinkala do půl osmé :-)
Slovo dolů se Martinka naučila perfektně. Používá ho vždy, když chce dolů. Ať už ze židle, stoličky nebo houpačky. Na druhou stranu používá stejné slovo chce-li se dostat i směrem opačným. Natahuje k vám ručičky a přitom křičí,"Dolů, dolů!" Samozřejmě, že v takové chvíli chce nahoru.
Na dnešní fotografii z odpoledne se Martinka snaží udržet v chodu mlýnek na písek. Dokud jsem neviděl toto soustrojí na vlastní oči, neměl jsem o jeho existenci sebemenší zdání. Samozřejmě že si s ním také rád hraji. Funguje pouze na suchý a navíc přesátý písek. To Martinka prozatím nechápe a tak do násypky pokaždé přisype buď mokrý, nepřesátý písek a v lepším případě samotné kamínky mnou před chvílí vysypané ze sítka. Následně se diví, proč se mlýnek netočí a zkouší ho obracet dnem vzhůru, chvíli s ním cloumá a nakonec i zahodí... :-)
Konečně ode dneška funguje stránka s možností nalistování starších záznamů z této úvodní stránky. Doufám, že se Vám tak líbí.

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist