Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 23.5.2002
Martinčin věk - měsíce: 16
Rubrika: Deníček
Martinka a pes Beníček
Odpoledne jsem při svačince zkoušel dát Martince po delší době smetanový jogurt s jahůdkama. Minulý týden v pondělí ho absolutně odmítala. Zatímco jsem Marťě vázal bryndáček, Dana jogurt otevřela a zamíchala. Po nabrání první lžičky, aniž by ochutnala, začala Martinka křičet. Dana preventivně odešla a jenom zmizela za rohem, Martinka zhamala celý jogurtek :-)
Po svačince se tu objevil Péťa od sousedů aby si pohrál s Martinkou. U sousedů suší seno, tak se Péťa zašil k nám. Martinka byla samozřejmě celá nadšená. Pokud se nacházíme na zahrádce, Péťa se před námi neodváží s Martinkou moc blbnout. Jakmile však zajdeme za roh a necháme je samotné, hned jsou slyšet Martinčiny radostné výkřiky a pištění. Péťa se o Martinku stará jako opravdová chůva, dává jí napít, pusinku jí otře, prostě všechno a sám.
Jak můžete vidět na fotografii, obrovskou zábavou je házení míčku sousedovic Beníčkovi a následný aport. Nejsem si jistý, pro koho je to větší zábava, ale Beníček vypadá i po půl hodině naprosto čile a chce míček házet znovu a znovu, zatímco vy jste už dávno otrávení a unavení :-)
Beníček ( Martinka říká,"Benííí, Benííí!" ) položí míček k plotu, Martinka se pro něj natahuje a křičí,"Beníí Beníí ham balóó!" Jakmile drží míček v ručičce, snaží se ho strčit Beníkovi do tlamy. Jenomže on chce míček hodit a to co nejdál, aby ho přinesl zpátky. Péťa tedy vzal pokaždé Martinku do náruče, aby sama hodila míček přes plot.
Dnes jsem přidal do rubriky Doma článek o útoku slimáků na naši zahrádku. Také se mi povedlo doprogramovat možnost přidání komentáře i v této rubrice.

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist