Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 19.01.2003
Martinčin věk - měsíce: 24
Rubrika: Deníček
Martinka jde s Danou po ledu na procházce :-)
Hned po ránu jsem si dovolil uvařit Martince do konvice jiný čaj než ten již dříve zmiňovaný, neboť pije pouze jednu značku. Ani slůvkem jsem se před ní nezmínil. Po snídani tu chodila s lahvičkou v ruce a neustále opakovala,"Nechci s miminkem, nechci!" Nejdříve jsme nepochopili co tím myslí, ale vzápětí to Daně došlo. Na tom druhém čaji co jsem vařil, je totiž nahoře obrázek miminka. Nezbylo nic jiného, než uvařit Martinčin oblíbený čajíček :o)
Ač to tak na první pohled nevypadá, Martinka si pozorně všímá co Dana vaří v kuchyni. Dnes před obědem za ní přišla do kuchyně a se souhlasným přikyvováním hlavičkou povídala,"Hmm, budeme mít něco, koprovou, budeme mít něco, s vajíčkem, se šunčičkou!" Martinka sama poznala, že Dana vaří její oblíbenou koprovou omáčku s vajíčkem a nakrájeným měkkým salámem. Mňam, tu také moc můžu :-)
Odpoledne k nám přijela již půl roku plánovaná návštěva - Danin kolega z práce Láďa s rodinou. Martinka se na malého Marečka a Pavlínku moc těšila a nemohla ani dospat. Probudila se už po půl druhé, stála v postýlce a opakovala,"Pšijeli už, Mareček, Pavlínka?" :-)
Děti tu spolu řádily a Martinku nejvíce zaujal Marečkův vánoční dárek, který si přivezl s sebou - hračkový akušroubovák a k němu motorku. Z té se dají vyšroubovat tím šroubovákem šroubky a následně ji můžete rozebrat. Martinka zvládla šroubování za chvilku, přece jenom má zácvik s opravdovou vrtačkou :o)
Martinka celé odpoledne pila ochucenou minerálku z hrníčku. Podle toho také vypadala. Každou chviličku na sebe vylila obsah hrníčku a musela se několikrát převlékat. Přitom překvapila všechny přítomné svojí šikovností - sama si dokáže mikinu svléknout a následně i obléknout novou ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist