Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 20.01.2003
Martinčin věk - měsíce: 24
Rubrika: Deníček
Péťa předčítá Martince :-)
Už to tak vypadá, že si Martinka musí vynahradit čas strávený doma v její nedávné nemoci. Jezdí s Danou na návštěvy a k nám chodí návštěvy hlavně v souvislosti s jejím dvouletým výročím :-)
Dnes dopoledne naložila Dana Martinku na kočárek (Už ani nepamatujeme, kdy se na kočáru vezla naposledy :-) ) a společně vyjely směrem horní konec obce na návštěvu k Lucince. Cesta je to daleká a tak se kočárek ukázal jako naprostá nutnost. Dana totiž nemůže nosit Martinku za krkem na koníčku a Martinka po svých nikam dál nedojde kvůli jiným zájmům.
Lucinka je o čtyři měsíce starší a Dana konstatovala,"Na těch dětech je znát každý měsíc. Lucinka si hraje úplně jinak. Posadí například plyšáky kolem stolu, dá jim pastelky a přemlouvá je aby malovali s ní. Také se neskutečně vzteká, doufám že na Martinku něco takového nepřijde!" :o)
Při svačince se Martinka neskutečně vztekala, v obličeji rudá, slzičky se jí koulely jako hrachy a křičela,"Nechci Bobíka, chci čokoládovej, nechci kakavo, nechci!" Tak jsme ji nechali chvíli vybrečet, seděli jsme s Danou naproti sobě a dělali, že ji jako neslyšíme. Martinku opravdu přestalo po chvíli bavit se vztekat, možná i díky nezájmu z naší strany. Rozhodně zhamala celého vanilkového Bobíka a sem tam ho proložila lžičkou s trochou sypkého kakaa. :o)
Navečer k nám přišli sousedi s Péťou, hlavně na opožděnou oslavu Martinčiných dvou let. Martinka řádila ostošet, hlavně s Péťou. Schovával se před ní do stanu, bafal na ni, kopali si s míčem a prováděli ještě spoustu dalších vylomenin. I strejda nepřišel zkrátka, Martinka mu provokativně nosila polštářek, podala mu ho, ustoupila o kousek a volala,"Stejdo dělej bubububu-kuk na Matinku!" :-) Tak jsem jí to naučil já ;-)
Vedle mě na stole leží dvě obálky s fotkami, nějaké naskenuji a samozřejmě zveřejním. Rozhodně tam jsou kousky které za to stojí ;-)
Právě jsme se s Danou moc dosmáli. Martinka leží vedle v posteli a už skoro spinkala. V televizi běží Na ČT1 seriál Ranč u zelené sedmy a zrovna tam měli vánoce a hráli koledu Narodil se Kristus Pán, veselme se a Martinka ihned hlasitě reagovala "Vidíš, to zvonil Ježíšek, pšinesl dárečky Martince, jo jóó!" :-)))

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist