Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 17.04.2003
Martinčin věk - měsíce: 27
Rubrika: Deníček
Martinka krmí slepičky :-)
Konečně jsem doma a dopisuji články. Po celé dopoledne jsme se v Krakowě strachovali, zdali vůbec přijedeme domů. Problém se vyskytl s autodopravci, neboť smluvené dva kamiony přijely s denním zpožděním. Nakonec všechno dobře dopadlo a po naložení všech strojů jsme se mohli vydat k domovu :-)
V dopoledních hodinách se mi konečně povedlo zavolat Daně a vysondovat nějaké aktualitky. Dana se prý cítí v pohodě a Martinka je snad už bez teplot. Také jsem vysvětlil důvod včerejšího večerního nezavolání. Jednalo se prostě o posílení vzájemných vztahů mezi Českem a Polskem ;-) Mimo jiné šlo o vzájemnou výměnu zkušeností, ale musím Vám říci, všude se vyskytují stejné problémy.
Před chvílí - v 1915, jsem dnes podruhé hovořil telefonicky s Danou. Martinka právě sledovala svého oblíbeného a nezbytného krtečka z videokazety. Přitom se napájela Sunarem. Dana mi líčila jejich dnešní aktivity. Dopoledne se šly holky projít po vsi, podívat se na pejsky a kočičky. Odpoledne pak strávila Martinka na dvorku ježděním na odstrkovadle a náklaďáku. V pondělí jsme s sebou vzali i kolo v bláhové to představě, že by se na něm Martinka chtěla učit jezdit. Nechce. V jednu chvíli si na sedlo vylezla, dvakrát šlápla na šlapky a konec.
Dnešní fotografie není samozřejmě aktuální - pochází z nedělního dopoledne. Martinka trhala zelenou travičku a krmila slepičky u sousedů. Nové fotky budou, ale až v sobotu, neboť to se s holkama po týdnu poprvé setkám :o)
Ještě k víkendu - v sobotu jsme šli doprovodit babičku k vlaku. Chodíme cestou po záhumenní, tak zaručeně nejezdí auta. Martinka se hnala kupředu a najednou z jednoho dvora vystartoval obrovský černý pes. Babička strašlivým hlasem zaječela,"Martinkóó, utíkej, to je obrovskej pes!" Myslím, že by v tu chvíli babička nejraději vylezla na strom ;-) Jenomže Martinka se k tomu psovi hnala s nataženýma ručkama a chlácholila babičku,"Babičko nebóój, to je Čert, nic nedělá, nebóój!" V tu chvíli vyšel jeho majitel spolu se dvěma malými dětmi. Povídal,"Nebojte se ho, opravdu nic nedělá, Čert se jmenuje proto, že jsme si ho jako štěně přivezli z vesničky jménem Peklo!" :o)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist