Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 23.04.2003
Martinčin věk - měsíce: 27
Rubrika: Deníček
Dana s Martinkou sledují krtečka v televizi :-)
Během dopoledne Dana téměř stihla oset a osázet naše záhonky. Martinka jí přitom pomáhala a nejvíce ji zaujalo sázení malých cibulek do dírek. Jenom je tam strkala napřeskáčku a Dana tak ztrácela přehled, kde cibule je a kde není.
Odpoledne spolu šly do krámu. Martinka se od svého návratu domů od babičky, celkově zhoršila s jídlem. Lízátko by však chtěla. Už během oběda jí Dana pobízela,"Martinko, když hezky zhamáš oběd, půjdeme koupit lízátko!" Oběd ale nejedla, tak neměla nárok. Dana i přesto lízátko koupila a zkusila další fintu. Před obchodem dostala Martinka rohlík a radu,"Sněz alespoň kousek rohlíku, abych ti mohla dát lízátko!" Ani náhodou, Martinka rohlík nechtěla, takže lízátko skončilo ve skříni. Když to tak pozoruji, ty vykoledované zásoby sladkostí těžko stihneme skonzumovat do konce tohoto roku ;-)
To ještě není všechno - já dnes přišel z práce až po páté hodině, zapojuji totiž stroje dovezené minulý týden z Polska. Dana mi vyprávěla o lízátku a já si také trochu přidal. Začal jsem výchovně,"Víš Martinko, lízátko není jídlo, to je za odměnu když hezky hamáš!" Martinka mi však přesně vysvětlila, jak se věci mají,"Nené, lízátko je na lízání pšece!" :o)
Na dnešní podvečer připadlo mytí místo koupání. Až doposud jsem přitom Martinku prostě omyl žínkou. Jenomže minulý týden ji babička začala zvykat na sprchu. Martinka se totiž sprchovat nechtěla, prý se bojí. Babička má však pádný argument,"Martinko, musíš se naučit sprchovat, to by jsi s námi nemohla jet o prázdninách k moři. Tam mají pouze sprchy!"
Už v neděli jsem zkoušel doma Martinku dostat do sprchového koutu,"Martinko, pojď, jdeme se osprchovat do sprcháče!" Martinka však zastávala zcela opačný názor,"Nejdu do spcháče, já se bojíím!" Zeptal jsem se,"Martinko, u babičky jsi se přece sprchovala!" Martinčina odpověď mě dostala,"U babičky nebojím se, tady se bojíím!" Tím naše konverzace skončila a do sprchy stejně nešla :o)
Dnes se nám podařilo Martinku přesvědčit, aby si do sprcháče alespoň vlezla. Pustil jsem vodu , Martinka držela kropítko a opatrně si stříkala na nožičky. Dana jí povídala,"Martinko, musíš si ještě umýt zádíčka, tam si nedosáhneš, podej sprchu tatínkovi!" Vzal jsem sprchu a namířil vodní proud Martince na záda. To byste měli slyšet ten křik. Martinka křičela na celé kolo,"Néé, nené, to páálíí!" Jak by mohlo pálit, vždyť jsem namixoval vodu spíše studenou ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist