Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 19.07.204
Martinčin věk - měsíce: 42
Rubrika: Deníček


Jsme zdravííí...

Vojtíšek se prochází po náměstí :o)
V dopoledních hodinách jsem zamířil k domovu, abychom následně zajeli do města k paní doktorce na kontrolu obou dětí. Čekal nás konečný verdikt, zdali skutečně v sobotu odjedeme na dovolenou. Doktorka si po příchodu do ordinace prohlédla nejprve Martinku. Po chvíli poslouchání stetoskopem prohlásila,"Nic zvláštního na průduškách neslyším, Martinka je zdravá!" To samé konstatovala i u Vojtíška. Ještě navíc se mu zahleděla za pomoci špachtle do pusinky,"Hmm, zahleněný už také není a koukám, že Vojtíškovi nedorostly žádné další zoubky. Má jich celkem osm, viďte?" Ano ano, navíc se Vojtíškovi klube jedna stolička kdesi vpravo nahoře. Jenomže prozatím nestojí za archivaci do Očkovacího průkazu.
Následovala Vojtíškova blesková roční prohlídka. Nejprve posazení na váhu a pak i změření vestoje u metru na zdi. Jste zvědaví? Vojtíšek měří 80cm a váží 10,45kg. Slušné, že? Váha v normě, ale jinak pěkně povyrostl. Doktorka nám schválila i nastávající dovolenou. Jenom koupat by se děti měly cca 3 dny od ukončení užívání antibiotik.
Ufff, spadl nám kámen ze srdce a v klidu jsme mohli pokračovat ve spanilé jízdě na náměstí, kde se nachází i pasové oddělení. Jak jste jistě postřehli, v sobotu odjíždíme na Slovensko a Vojtíška bylo nutné nechat zapsat do našich pasů. Martinka má svůj vlastní, vždyť loni letěla poprvé s dědou a babičkou na Korfu. Letos se chystá na Mallorku a docela jí takovou dovolenou závidíme ;-)
Zatímco Dana vyřizovala s Martinkou zápis do pasu(Do mého nemá cenu Vojtu zapisovat, má totiž platnost do začátku příštího roku), já hlídal Vojtíška pochodujícího po chodbě nově zrekonstruovaného úřadu. Vojtíška moc zajímaly všechny dveře a pak na jedny s nápisem Matrika začal mohutně bušit oběma ručkama. Nikdo ale nevykoukl :o) Martinka si užívá pobytu venku ;-) Aáááá, právě jsem se vrátil z venkovního vykoupání se v bazénu. Copak se dalo odolat? Teď ve 21 hodin, teplotě vzduchu 22oC a teplotě vody 26oC ? Prostě labůžo. Ale pokračujme v tématu - odpoledne směřovala moje cesta z práce opět domů. Stejný rituál - nakládání a připoutání dětí a odjezd ke známým, s nimiž máme jet na dovolenou. Následovala strategická porada. Mezi hlavní body patřila hodina odjezdu a za další nezbytnosti, které je potřeba pobalit. V té první věci máme jasno - odjíždíme časně ráno, abychom nejdelší část cesty absolvovali během nízkých venkovních teplot. S majitelem objektu(Chaty) nacházejícím se v oblasti Rajeckého údolí se máme domluvit někdy ve středu a to telefonicky. Zbytek vyřídíme na místě v sobotu odpoledne.
Dospělí se radili a dětičky mezitím řídily spolu. Martinka jezdila s Radečkem na skluzavce v dětském pokoji a Vojtíšek se zmocnil všech hraček, které mu doma zakazujeme. Jedná se o hračky obsahující malé části. Však to znáte, takové ty nevhodné pro děti do tří let. Ale ty jsou snad všechny ;-))

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist