Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 22.07.2004
Martinčin věk - měsíce: 42
Rubrika: Deníček


Víte, co je to kekeke...?

Martinka pije Jupíka :o)
Dneska se u nás odpoledne přehnala slušná bouřka. Díky ní nemohla přijít na návštěvu Martinčina kamarádka ze školky s maminkou a malým bráškou. Martinka tesknila ještě před chvilkou,"Próč nemohli pšijít, ždyť pšestalo pršét. Ošklivý a zlobivý počasí, ty ty ty!" Pověděli jsme jí,"Martinko, třeba příjdou zítra!" Martinka se hned našich slov chytla,"No jó, pšijdou zejtra. Néé, oni pšijdou až se dneska vyspinkám, tak pšídou dneska ráno!" Snažil jsem se Martinku maličko opravit,"Né, až se dneska vyspinkáš, tak bude zejtra ráno!" Martinka si však vedla svou. Není to jednoduché na tom světě, viďte? ;-)
Po svačince začala zahrádka na sluníčku osychat. Dana oblékla děti a poslala je řádit na travičku. Vojtíšek se jako obvykle vrhl na kryt pískoviště. Za chvíli už seděl uvnitř a s ním i Martinka. Abyste to věděli - Vojtíšek dokáže sám do pískoviště vlézt a následně i vylézt. Chcete vědět, jak si Vojtíšek na písku hraje? Dnes například honil dva pavouky. Oni totiž v pískovišti normálně bydlí. Zatímco Martinka se je snažila vystrnadit, Vojtíšek je naopak prstíčkem postrkoval a povídal,"Kekeke, kekeke!" Vy nevíte, co je to Kekeke? Hmm, to my také. Při přezouvání z bot do bačkůrek ukazoval Vojtíšek na puzzle obraz s koťaty a volal,"Kekeke!" Tak nevím. Následně se zahleděl na předmět ležící vedle mého kufru - krabici s nápisem Mitsubishi Electric, obsahující software pro průmyslové počítače. Ťukal na ni prstíkem a tázal se mě,"Kekeke? Kekeke?" No vyberte si, my mu prozatím nerozumíme ;-) Vojtíšek se sápe na malé rádio :-)
Zpátky na pískoviště - Vojtíšek se ještě snažil ochutnávat kameny a pak jsem mu uplácal pěknou bábovičku ve tvaru bábovky. Povídám mu,"Vojtíšku, tady máš bábovku!" Vojtíšek nelenil, udrapsnul kousek bábovky a šup s ní do pusinky. Doslova, neboť prskal jako křeček. No, takhle jsem to nemyslel. Vidíte? Vojtíšek nám rozumí, vždyť opravdovskou bábovku již jedl :o)
Dana nás zavolala k večeři a děti chtě nechtě(Spíše nechtě) opustily zahrádku. Vojtíškovu chůzi jsem komentoval,"Vojta by mohl v zimě sypat silnice pískem. Kudy chodí, tudy trousí!" Skutečně, z plínky a bodíčka se mu sypal písek. Martinka spolu se mnou zamířila domů. Zato Vojtíšek na nás během chůze po cestě zamával pápá a pokračoval směrem pryč. Tak to tedy ne! Byl mnou odchycen po několika desítkách metrech a následně deportován domů na důkladné odpískování ;-)
Po vykoupání dětí a jejich uložení do postýlek začala Dana balit. Již včera mi povídala,"Musíme zabalit ve čtvrtek večer. Přes den by to s dětmi bez problémů nešlo. No a v pátek už musíme nakládat do auta!" Pokud to nevíte, na dovolenou odjíždíme v sobotu časně ráno. Zítřejší webová aktulizace bude prozatím i poslední. Znovu se setkáme až za týden v neděli. Vydržte ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist