Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 01.08.2004
Martinčin věk - měsíce: 42
Rubrika: Deníček


Vojtíškovo obědvání...

Vojtíšek testuje svoji autosedačku :o)
Dnešní dopoledne jsem věnoval důkladné očistě auta. To víte, dětičky strávily určitou část dovolené upoutané v autosedačkách a přitom i sem tam něco sluply. Vojtíška například musela Dana kolikrát obdarovat piškotkem, jinak bychom s ním v autě nevydrželi. Mám na mysli Vojtíškovy hlasité a nespokojené projevy. Uklízet mi pomáhala i Martinka spolu s Vojtíškem, jak, vidíte na fotografii. Jakmile jsem vytáhl dětské autosedačky a začal důkladně luxovat interiér vozu, Martinka se jako první zmocnila svojí a hned se do sedačky uvelebila rovnou na náspu. Vojtíšek její příklad následoval a za chvíli se na nás culil také. Dana se na nás posléze přišla podívat a konstatovala,"Teda děti, děti, to jste strávily v sedačkách málo času?" Přesně tak, vždyť včera se Vojtíšek nemohl dočkat návratu a v sedačce se mu už vůbec nelíbilo ;-)
Přišel čas oběda, my si umyli ručičky a usadili se ke stolu. Vojtíšek dnes dostal úplně stejnou polívčičku jako my. Dana totiž na Slovensku zakoupila v Bille polévkové koření bez glutamanu. Jedná se o nějaký Polský výrobek a objevila ho zcela náhodou. Vojtíškovi polívčička chutnala a za chvíli zel jeho talířek prázdnotou. Dalo by se říci, že snědl více polívčičky než Marťa.
I další jídlo měl Vojtíšek stejné. Na talířku rozložené brambory se sýrovou omáčkou. My k ní navíc měli masový závitek, jenomže Vojta maso zásadně odmítal. Dana se zpočátku snažila Vojtíška krmit brambory napíchnutými na vidličku a omočenými v omáčce. No, nic moc. Vojtíšek je plival ven. Nakonec brambory rozmačkala, zamíchala s omáčkou a vrazila Vojtíškovi do pravé ručky lžičku. Měli byste vidět, jak Vojta dlabal. Nabíral si a cpal plnou lžičku do pusinky. Za chvíli nebylo co řešit. Vše snědl. I já zůstal stát s otevřenou pusou. Jenom při své činnosti dokázal nadělat tak odhadem třikrát více nepořádku na stole a podlaze, než Martinka. Ale jedl sám :o) Martinka vylupuje na zahrádce hrášek :-)
Martinka se již moc těší na Mallorku, kam odlétá spolu s dědou, babičkou a dvěma neteřinkami. Ptáte se kdy? V sobotu časně ráno. Dovezeme ji v pátek k babičce a tentýž den pofrčíme zpátky. Hned bych si to s ní vyměnil, jenomže Martinka nechce. Neustále na potkání vykládá, jak moc se těší. Na otázku,"Martinko, bude se ti stýskat?", zavrtí hlavičkou,"Nebudé, ždyť nebudu samá, pšecé!" Tak to vidíte ;-)
Dnes se mi konečně podařilo dopsat první článek z dovolené. Není to jednoduché, neboť jsem si dával týden klidu a notebook používal pouze na archivaci fotek z digiťáku. Proto musím vše dopsat dodatečně. Přečtěte si tedy nový článek o Dobývání Lietavského hradu a prohlédněte si fotodokumentaci. Není vůbec lehké vybrat z té hromady fotek nějaké na net ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist