Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 17.7.2005
Martinčin věk - měsíce: 54
Rubrika: Deníček


Jedli jsem k obědu zajíčka, nebo kočičku ?...

Martinka rozbaluje dárečky :o)
Vojtíšek během dne několikrát slovně exceloval, čímž nás dohnal až ke smíchu. Není divu. Při obědě sám vybagroval talíř polívčičky a pak již netrpělivě čekal na maso s bramborovými špalíčky. Dana neopomněla okomentovat právě masíčko,"To je Vojtíšku ze zajíčka!" Vojtík hned opadl stehýnko, začal ho okusovat a přitom i prohlížet,"Tady je zajíček. Depak je zajíček, tadý, vidím ho. Zajíčků, králíčků!" Dana Vojtíka maličko opravila,"Vojtíšku, to celé je ze zajíčka a uvnitř masíčka je kostička!" Vojtíšek si však vedl svou,"No jó, tadyto je kočička, pejsek, né zajíček!" Až jsem Daně ve smíchu položil otázku,"Copak jsi nám to k obědu vlastně upekla?" Prý na 100% zajíčka ;-)
Po obědě jsem velice špinavého Vojtíka popadl a donesl ho na chodbu k umyvadlu. Cestou jsme se ještě na sebe podívali do velkého zrcadla. Sotva se Vojtík zahlédl, hned radostně volal,"Dívéj, mám pinavou hubu, teda pusinku!" Málem jsem ho přitom upustil na zem kvůli smíchu. Vojtíšek se na mě ohlédl a prohlásil,"To nemůžeš taťkó!" :-)
Odpoledne k nám přijely babičky, děda a prababička. Jak jste si jistě v kalendáři všimli, Martinka dnes oslavila svůj svátek. Všichni jí pogratulovali a předali dárečky. Martinka si hned k sobě přitulila vytouženou věc - malého ponyho s kartáčkem na vlasy. Česacího koníčka má vyhlédnutého již delší dobu z televizní reklamy. Vojtíšek se při rozbalování dárků maličko čílil - on ještě řádně nechápe, proč Martinka dostala dárky a on ne ;-)
Oslavě svátku předcházelo Martinčino poslouchání rádia právě v okamžiku, kdy tam moderátorka gratulovala všem Martinám. Martinka hned povídala,"Jejej, oni tam přejou tetě Martině z ameriky!" Já ji však upozornil,"Ale Martinko, ty máš také svátek, vždyť se jmenuješ Martina!" Martinka zavrtěla hlavičkou,"Kdepák, já sem přece Martinka. Teta z ameriky je Martina. To je přece rozdíl!" A mám to ;-) Jinak tetě přejeme za Velkou louži také vše nejlepší k svátku :-) Vojtíšek na traktoru ;-)
Jelikož nedaleko nás vznikla nová asfaltová silnice, Vojtíšek se tam jel projet na traktoru, repektive natrénovat šlapání. Děda si ho přivázal na provázek a pomáhal Vojtíškovi rozpohybovat traktor. Pomalu, ale jistě se Vojtík učí šlapat sám.
Slává, Český Telecom dosáhl svého slibu a k dnešnímu dni nás odpojil ze sítě. Tím skončily vysoké měsíční platby. Od této chvíle jsme závislí pouze na vysokorychlostním internetu přes bezdrát, mobilním telefonu a pevné lince internetového VoIP telefonu FAYN. Pro známé se vlastně nic nemění, pouze číslo pevné linky. My vše pocítíme hlavně na nižších nákladech :-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist