Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 24.11.2005
Martinčin věk - měsíce: 57
Rubrika: Deníček


Děti se pomalu léčí a Vánoce již klepou na dveře...

Martinka léčí nemocnou šušu Pavlínku :-)
Již za měsíc tu bude Štědrý den a večer. Už se nám ty Vánoce přiblížily na dosah. Venku hromada sněhu a po ránu teploty mínus deset. Zima je tu v plné kráse. Děti tráví bohužel celý den doma, kvůli nemocem. Martinka se lepší a dnes poprvé nedostala na noc Paralen. I Vojtíkovi spadla teplota. Vojtíšek pouze kašle. Sice ne často, ale zato pořádně. Vykašlává, co mu síly stačí. Zítra má Dana telefonovat paní doktorce a domluví se s ní na dalším postupu. Mám na mysli - navštívit ordinaci, či nenavštívit? Uvidíme. Ráno moudřejší večera ;-)
Po návratu z práce mi Dana povídala,"Tak si to přestav, sousedi už vařili z letošního zelí, co kdybychom ho také otestovali?" Proč ne. Já se zanořil do hlubokého sklepa, abych se po chvíli vynořil s miskou čerstvě vykysaného zelí. To je Vám dobrůtka. My si pomlaskávali, až se přiblížil Vojta,"Já těla taky ochutnat!" Dostal kousek do pusinky. Následoval podivný škleb a prohlášení,"Zelíčko bléééé!" Asi mu nechutná, nemyslíte? ;-)
Vojtík je kluk a chová se zcela jinak, než Martinka. Včera mu nešla rozsvítit lampička-pejsek a tak ji rozbil o zeď. Dnes se mu nedařilo otevřít Martinčin mobil s bonbonky, tak zvolil stejnou taktiku. Je to lump, nemyslíte ;-)
Vojtíšek změnil své některé hlášky. Mezi ně patří třeba citoslovce označují bolest. Dnes jsem mu nedopatřením při koupání přišlápl v koupelně nožičku a Vojta hned křičel,"Auvíís!" Marťa okamžitě reagovala,"Taťkó, hehehe, to teď říká Vojta bezvadně, viď?" Děti jsem měl totiž na starost a na koupání sám, neboť Dana navečer odjela do Velkého města za kolegy z firmy. Vojtíšek je v kýblu  ;-)
Dnes se mi konečně podařilo sestavit DVD z dovolené v Bulharsku. Právě vypaluji kopie dvou video disků ve více kopiích - pro nás, dědu, a švagra. Bohužel, musím používat jako čisté médium naposledy zakoupené DVD SONY. Po nezdařené sérii Emgeton jsem zakoupil dva Cake Boxy(Komínky) značky Verbatim, čítající podvakráte po deseti kusech. Jenomže po vložení do mechaniky, Nero zahlásí Vypalování rychlostí 4x se nezdařilo. Šup s médiem do koše. Na obalu přitom výrobce píše - Dříve vyrobené mechaniky budou v některém případě požadovat upgrade. Pro více informací navštivte www.dhdhs.com. Záměrně nevytvářím z výše uvedené adresy klikací odkaz, neboť Vás spolehlivě dovede na erotické stránky. Jak je to možné? Značka Verbatim u mě tím pádem pro naprostou ztrátu důvěry skončila :-(

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2024  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist