Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 20.7.2006
Martinčin věk - měsíce: 65
Rubrika: Deníček


Poslední den bez dětí...

Dana telefonuje s Martinkou :-)
Tak jsme si prožili poslední historický večer bez dětí. A to pěkně naostro - v předzahrádce hospody na horním konci naší obce. Smažák k večeři to jistil a k tomu jsme dohnali dehydrataci našich organismů čtyřmi kousky od Gambrinusu. Prostě pohoda a známí. Přece jenom nám ten dnešní den nadělil opravdu horké počasí. I moje cesta na kole z práce byla zpestřena protivětrem, jinak bych asi padl někam do příkopu ;-)
Dnešek je opravdu poslední bezdětný - hned zítra se s našimi miláčky opět setkáme. Už se nám po nich moc a moc stýská. Dana jim chtěla původně telefonovat z mého služebního Eurotelu, avšak okolo hospody nebyl signál. Tak sáhla po svém T-mobile. Mluvila i s dětmi a těm se evidentně po nás nestýská. Však uvidíme zítra ;-)
Těsně před odjezdem do hospody jsem se zase trápil s naší čističkou odpadních vod. Abych to zkrátil - je to ČOV. Kaly ucpaly výstupní trubku a já se v těch sra***ch hrabal rukama. Co se dá dělat, že? Fungovat to musí, když už jsme to zařízení museli před deseti lety nainstalovat. Ještě tak by se měl k čističce vést deník, ale to byste po nás chtěli moc ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2019  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist