Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 16.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Kterak se díky myčce na nádobí přesunují problémy...

Vojtíšek vyklízí myčku na nádobí :-)
Dnes se naše území dostalo do místa rozpuštivší se inverze, tak po celý den zářilo sluníčko. Skoro by se chtělo říci,"Konečně je tu Jaro!" Kéž by. Jenomže se na nás paní Zima teprve připravuje. Dle nějaké předpovědi má až do Vánoc panovat teplé počasí. Maličko mi to připomíná loňský vývin počasí, nemyslíte? ;-)
Začíná nám díky zítřejšímu svátku prodloužený víkend a já si snad konečně odpočinu po nezvykle vysokém pracovním nasazení. Vždyť jsem ani včera nic na web nenapsal. Raději jsem šel v devět hodin spát se slepicema, promiňte, s dětmi. Když se Dana vrátila domů ze schůze, už jsme všichni chrněli.
Cestou z práce jsem se ještě zastavil na větším nákupu v supermarketu. Ten uklidila maminka a Vojtíšek se pro změnu pustil do vyklízení myčky. Chyběly mu totiž lžíce a tam je právě umyté našel. stává se Vám to také? Když nemáte myčku, je problém, kdo umyje nádobí. Jakmile si myčku pořídíte, problém se rázem přesouvá na jinou úroveň - kdo vyndá to umyté nádobí z myčky? :-)
Vojtíšek vytahoval příbory, opatrně ostré nože a v neposlední řadě i porcelánové hrníčky. K těm měl zvláštní připomínky,"Hlavně to nesmím vozbít, to bysme pak neměli nic!" Přesně tak. Nakonec se neopomněl pochválit,"Mamí, já sem to všeckó uklidíl, to sem ale hodnej kluk, viď?" To je. Pokud jej ovšem nemusím budit po ránu do školky a Dana ho pro změnu odpoledne tahat opačným směrem domů. Pokaždé chce být, kde momentálně je a kvůli tomu ztropí zpravidla řádné hlasové představení. Vojta si ještě nenechá nic diplomaticky vysvětlit ;-)
Snad nám bude i zítra přát počasí a pohrabeme celou zahrádku od listí. Dětičky se již moc těší, přece jenom se ve všední den moc ven nedostanou. Sluníčko zapadá v našem údolí příliš brzo a po čtvrté hodině je tu již stín.

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist