Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 17.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Sedmnácté výročí 17.listopadu...

Vojtíšek v Twingu :-)
Počasí nám přeje, viďte? V pohodě jsme dohrabali na zahrádce listí. Já dopoledne s dětmi a zbytek pak maminka po o. Dětičky tou dobou sledovaly skvělou pohádku Tři veteráni. Martinka tu psinu komentovala,"Tatí, to je skvělá pohádka, ty tři vegetariáni!" Já se začal smát, že jsem málem spadl z gauče. A to se smát nemohu, neboť jsem si v úterý narazil pravé dolní žebro. A smích rázem dosti bolí. Hlavně když pohádku sledujete pořádně a neunikne Vám všudypřítomný svěrákovský humor. A že se celé divadlo Járy Cimrmana v pohádce náležitě vyřádilo :-)
Dopoledne jsme hrabali listí a Vojtíšek drandil ve svém elektrickém Twingu po zahrádce. Auto nechtělo moc jezdit, neboť kluzká tráva a listí je jeden velký problém. Co chvíli mu jediné poháněné zadní kolo hrabalo. A to jsem ho opatřil dvěma gumovými kroužky. Stejně je to málo. Zkušený řidič Vojta se kymácel v sedadle dopředu a dozadu, až se kolo chytlo a mohl tak pokračovat v krasojízdě. Za chvíli napadne sníh a to auto nepojede už vůbec. Však jsem ho zazimoval do kumbálu mezi ostatní letní hračky ;-) Martinka hrabe zahrádku ;-)
V souvislost s dnešním sedmnáctým výročím 17.listopadu 1989 mi na mysli vytane ta doba, jíž jsem právě trávil v základní vojenské službě. Jednalo se město Hlohovec. Tenkrát jsem provedl jistou věc, když jsem coby zástupce tzv. Výkonného praporčíka napsal na služebním psacím stroji petici Havel na Hrad. To nebylo to pravé ořechové, jak mi povídali ti "milí" pánové z jedné nejmenované tajné a státní organizace, jímž jsem se následně dostal do drápů,"Milý pane, Vy jste skončil, neboť se vše obrátí jako v šedesátém osmém!" Jo, jo, byl to velký zločin. Prý to na mě mají všechno poznamenané, takže budu raději, když se nic "neobrátí" Všichni si to dnešním dnem uvědomte. To myslím zcela vážně, neboť "oni" tenkrát mluvili zrovna tak.

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist