Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 19.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Vojtíšek vzdoruje...

Veliká věž :-)
Tak se opět hlásím. Protentokrát datluji na serveru, neboť velký počítač právě vyrábí nové video z podzimu. Konečně jsem nastříhal všechny resty a DVD je tak připraveno k použití.
Poslední dny nám počasí vyloženě přeje. Teplíčko a dnes odpoledne i sluníčko vysvitlo. Dnes jsem řádil po venku s dětičkama. Votíšek vznesl požadavek,"Tatínků, já bysem chtěéél jezdít na autěé!" Bohužel, bateriové Twingo jsem včera zarovnal ostatníma hračkama v kumbálu. Včera dopoledne jsme totiž rušili venkovní pískoviště a všechny hračky byly zazimovány do igelitek. Co se dalo dělat, auto jsem nakonec vytáhl a Vojtíšek drandil po zahrádce ostošest. Chvíli předtím totiž konstatoval,"Dnes mě to pojedé, všechno listí je pyč!" Aby ne, vždyť jsme ho v pátek shrabali. Na listí mu totiž hrabalo pravé zadní kolo, na nějž má motor náhon ;-)
Dana trávila dopoledne na velkém cvičení. Vojtíšek ji jednu chvíli vyloženě požadoval,"Kdepak je moje maminká? Já chci svoji maminků!" Křičel ostošest. Posléze změnil svoje prohlášení,"Tatínkůů. já už chcí do školkýý!" To je celý Vojta. Poslední dobou se nechce nechat přesvědčit. Nechce do školky, nechce ze školky, nechce dělat tohle, nechce onohle. Prostě nám tak nějak vzdoruje. Kdypak už tohle období skončí? Kdo ví ;-) Poníčci vítězové  ;-)
Následuje malý komentář k fotkám - na první vidíte věž z kostiček, tu jsem stavěl já. Zbořil ji pro změnu Vojtíšek. Druhé foto pak ukazuje vítěze ve velké koňské soutěži, kterou uspořádala Martinka. Navečer povídala,"Tatínku, maluju velkou koňodráhu a na tý budeme soutěžit. A víte, že po papírech běhali opravdovský hračkoví poníci? Konkrétně My Little Pony. Ale ty vidíte na fotu :-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist