Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 21.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Co všechno umí tatínek uvařit...

Dnes jsem se hlavně věnoval psaní článku o našem dovolenkovém výletu na pirátské lodi, kde jinde než v Tunisku. Klikněte si na nové čtení ZDE. Stojí to za to ;-)
Co se týče firmy, stále se nemohu hodit do klidu. Dělám práci jíž bych se ještě před rokem celkem děsil a dnes aplikuji frekvenční měniče a programuji je mávnutím levačky. Chce to prostě cvik a ono to jde. Dana se odpoledne zasekla v práci při programování nějaké důležité zakázky na PC a tak jsem pro dětičky jel do školky já. Dosti pozdě, těsně před čtvrtou. Naštěstí to nebyl problém, neboť dnes probíhalo odpoledne přeškolkových dětí. Takže jsme nakonec nešli ze školky poslední. Maminka přijela domů po páté, takže nám nakonec večeři uvařila. Byla plánována bramborová kaše s párkem. U Martinky mám důvěru, neboť hlásila mamce,"Maminko, tatínek umí uvařit párečky!" Ale nejenom to, já umím uvařit, když jde do tuhého, cokoliv. Ideální jsou krizové situace a jde to ;-)
Víte, jaké jídlo poslední dobou Vojtíšek vyhledává? Jedná se o omáčku. Co chvíli se ptá,"Bude dnes omáčka?" Jak ho zklame záporná odpověď. Co se dá dělat, že? ; -)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist