Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 22.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Vánoce za dveřmi a Zima jakbysmet...

Dětičky se rozplývají nad vánoční výzdobou :-)
Vánoce se blíží raketovým tempem, až z toho mám deprese. To, že na nás již delší čas útočí reklamy tak nějak flegmuju, ale nedá se již odolávat. Minulý víkend rozsvítili první venkovní vánoční strom, tuším, že v České Lípě. Nebo se mýlím? Dnes jsem donesl z půdy materiál na výrobu adventního věnce a poté vyběhl do deště, abych nastříhal nějaké větvičky z jedličky - jak jinak, než na věnec. Už je hotový a vypadá moc skvěle. V neděli nám to už začíná naostro. Děti se moc radovaly nad krabicí s ozdobičkami.
To, že je velikým mazlíkem Martinka, mě nepřekvapuje. Pokaždé večer na mne zavolá a já ji chovám na zádíčkách, bříšku, vsedě a ještě jinak. Celé zakončujeme pusinkou na dobrou noc. Vojtíšek se poslední dobou hlásí a chce totéž. Co s ním mám dělat, chovám ho v náručí jako malé miminko. Kdeže jsou ty časy, kdy jsem ho měl u počítače v zabalovačce. A víte, že na to moc rád vzpomínám?
Pochovaný Vojtíšek si před chvílí namísto na polštář, lehl na noční stolek. To víte, že bylo křiku. Sotva jsem ho utišil, už vzlykal,"Tatínků, já chci jít hnéd do školký!" Horko těžko jsme ho přesvědčovali, že je ve školce tma, a že tam nemůže. To chci vidět ráno, jak procitne a bude chtít jít. Známe své lidi ;-) Adventní věnec ;-)
Nastal čas konečně nazout naše auto do zimních pneumatik. Zimáky jsem na nové auto teprve vybíral. Hlavně dle ceny. V pneuservisu mi nabídli pár modelů a já se rozhodoval mezi levnými Kormoran SnowPro a Kleber Krisalp HP. Nakonec zvítězila ta druhá volba, neboť je prodejcem vozů Renault doporučována. Mégane je přece jenom celkem velký vůz a bezpečnost by měla být na prvním místě. I přesto stojí jedna levnější "guma" v patnáctipalcovém rozměru přes šestnáct set. Co se dá dělat, to jsou ta velká auta ;-) Hned zítra tam jedu, sníh může napadnou každou chvilku.

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist