Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 23.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Do vánoc máme vymalováno...

Martinka s opičkou :-)
Naše auto je dneškem počínaje, nazuto do zimních botiček značky Kléber KrisAlp HP. Byl jsem v pneuservisu odpoledne, poněkud dřívěji z práce. Martinka hned konstatovala,"Tatínku, to je skvělý, už může konečně napadnout ten sníh. Auto si s náma bude moct hrát na koulovanou a jezdit za námi na kopec!" To tedy nevím, ale na hory bychom zajet mohli. Dětičky by potřebovaly řádný placený kurz výuky lyžování. Jenom ještě musíme sehnat Vojtíškovi pořádné lyže a ne ty dětské imitace ;-)
Zatímco se děti navečer bavily v kuchyni, já se vrhnul na dohození posledních stěn v nové minitělocvičně. Jak vidíte na druhé fotce, jednalo se o celkem velký kus. Jen tak tak mi stačily zásoby písku. Alespoň jsem před zimou dodělal pytel s vápenným hydrátem a také s cementem. Už tam vrčí sušička vzduchu a suší stěny. Zbývá to ještě naštukovat a vymalovat. Myslím, že do Vánoc máme vymalováno ;-)
Celá ta pracovní akce má ještě jeden háček - musím zakoupit minimálně dva pytle sanační omítky, abych doházel ty kamenné sokly. Přece jenom se jedná o bývalý chlév a stěny jsou nasáklé kdovíčím. Minimálně vodou, neboť náš dům nemá řádné izolace, pominu-li vodorovně skládanou opuku. Tělocvična ;-)
Vojtíka poslední dobou drezůrujeme. On je totiž moc šikovný, jenomže se mu nechce. Přes den musí chodit čůrat na záchod. To překousl a docela ho to baví. A dokonce i splachuje, narozdíl od Martinky. Horší je to se samostatným oblékáním a následným svlékáním. Pokud se jedná o rychlovku, tak mu pomůžeme. Jenomže normálně dosti vzdoruje. Jde jenom o to, neslevit ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist