Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 27.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Martinku trápí rýma jako trám...

Děti hrají Člověče, nezlob se :-)
Dnes jsem děti ani nefotil, neboť nebylo pořádně kdy. Po odchodu ze školky jeli všichni na návštěvu ke kamárádce a já se zatím pustil do posledních zednických prací v nové minitělocvičně. Zbývalo doštukovat ve čtvrtek naházené stěny a hlavně pomocí speciální sanační omítky nahodit kamenný sokl bez izolace. Dva pytle maltové směsi jsem zakoupil v sobotu, v hradeckém Baumaxu. Jedná se o výrobek firmy Baumit a izoluje to nejenom vodu - i teplo, neboť je to plněné namísto písku perlitem. Však se podívejte na druhou fotku ;-)
Dnešní první fotku jsem pořídil již v sobotu, u babičky a dědy. Naše děti si s neteřinkami občas i vyhrály. Celkem vyjímečně, neboť se po většinu času všichni tísnili v malých prostorách - a rvali se, jak jinak. Zlatě, když je možno jít ven. Nahozená tělocvična ;-)
Na Martinku leze rýma a je to znát i dle řádně rozdrbaného nosánku. Vojtíšek si také před chvilkou stěžoval,"Tatínku, mě nějak bolí nós! Tadýý!" Přitom ukazoval na jeho špičku. Dá se tedy předpokládat, že to Vojta prodělá také. Ale jinak se dětičky dosti drží. O víkendu na ně čeká školkové vystoupení pro seniory, tak jsme moc zvědaví, zdali se ho zůčastní. Paní učitelka by je tam moc ráda viděla. Uvídíme, poreferuji :-)
Počásí mi až neskutečně přeje. Díky němu nemusím nosit vodu do malty z domu a vůbec mi nic nemrzne. Až je to s podivem, že teploměr koncem listopadu ukazuje přes den teplotu 12 stupňů. Fakt podivné. Asi na nás čeká hodně zasněžená Zima, jenom si vzpoměňte na loňský průběh ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist