Článek na serveru:  http://www.emartinka.cz

Aneb Internetová rodina, miminka, děti, neplodnost a metody její léčby

Ze dne: 28.11.2006
Martinčin věk - měsíce: 69
Rubrika: Deníček


Děti a předvánoční televizní reklama...

Dětičky sledují televizi :-)
Reklama v televizi opravdu funguje. Obzvláště ta, zaměřená na děti. Zákeřně vysílaná v době dětských pořadů, jak jinak. Děti tak naprosto s přehledem zvládají problematiku předvánočního hračkového trhu. Až rodičům padá brada nad jejich znalostmi. Martinka dokáže levou zadní popsat, co která hračka provádí. Není divu, jakmile se na obrazovce objeví nějaká novinka, předhání se s Vojtíškem, kdo první vykřikně onu větu,"Tohle bysem chtěél/la pod stromečéék!" Chodí to u Vás také tak? Myslím si, že ano. Děti jsou moc chytlavé. Jenom, kdyby ty hračky vydržely jako za našich mladých časů.
Dnes jsem příliš nefotil, proto se spokojte s dětičkama sledujícíma televizi. Právě sledovaly od strejdy zapůjčené DVD s titulem Scooby Doo in Arabian Nights. Ta originálka disponuje pouze zvukem v angličtině a švédštině. Titulky jsou ovšem české, jenomže dětičky neumějí číst. Tak na to koukají a učí se anglicky. To DVD má ještě jednu zvláštnost - je hratelné z obou stran. Pokaždé v jiném jazyce ;-)
Co se týče vánoční výzdoby, Martinka se těší, až budeme věšet žárovičky na venkovní stromy. Má to však malý háček - ještě musím některé žárovičky povyměňovat. Mám to vlastní výroby na bezpečných dvacetčtyři voltů, narozdíl od těch řetězů, které přivezla teta z ameriky. Tam používají i na ven běžné síťové napětí ze zásuvky - 115 voltů. To mám ovšem vyřešené, neboť našich dvěstětřicet transformuji(Jak jinak, než transformátorem) na americké parametry. Trafo navíc oddělí naši síť a tak je to celé naprosto bezpečné. Stejně navíc umisťuji žárovičky dostatečně vysoko. Nejenom kvůli nebezpečnému dotyku, ale aby je někdo náhodou nepotáhl ;-)
Včerejší nahazovací zednické práce pokračovaly i dnes. Zbývalo sanační omítku přeštukovat. Za tím účelem jsem se odpoledne zastavil ve stavebninách. Bohužel, sanační štukovou omítku nevedou. Naštěstí mi nabídli velice skvělou náhradu - jedná se o sanační chemickou přísadu do normální malty - Balsan. Prý to funguje a sympatická je i cena - 130,- Kč. Na jeden 40kg-mový pytel malty stačí 0,3l té přísady. Takže jsem nakonec ušetřil a navíc mohu zpracovat zbylý vápenný štuk v pytli :-) To víte, zedník amatér ;-)

Pro více informací a vstup na server si klikněte na http://www.emartinka.cz

© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist