Článek ze serveru:  http://www.emartinka.cz

Z kategorie:  ...Rodina


Titul článku:  První zápis do databáze na nové eMartince.cz

Právě jsem dokončil tvář nového blogu, takže přepisuji úvodní text - tyto stránky vytvářím od roku 2001, kdy se nám narodila dcera Martinka. V jejím Deníčku jsem každodenně popisoval pokroky a zajímavosti ze života. V roce 2003 pak Martinku následoval bratříček Vojtíšek. V psaní jsem vydržel celkem dlouho - do roku 2007. Poslední dva roky byly stránky prakticky mrtvé, ale začátkem tohoto týdne(Že by to souviselo se začátkem Adventu? ;-) ) jsem dostal nápad - všechno, co jsem doposud napsal, zůstane netknuté v databázi a Vám i nadále přístupné Přepracuji tuto úvodní stránku a začnu psát úplně jinak a v jiném formátu. Už to programuji a brzy se můžete těšit na nové články - ovšem ne v každodenní aktualizaci a proto si myslím, že budou hodnotnější :-)

Pokud mi chcete něco sdělit, případně i nějak psychicky podpořit, použijte prosím email webmaster(zavinac)emartinka.cz. Budu moc potěšen. Každopádně si užijte adventní období a také Vánoce. Já to tady doufám stihnu přepracovat v co nejkratší době :-)

Poslední pozitivní článek z této první stránky je samozřejmě v archívu a můžete jej komentovat do komentáře pod článkem dále a dále - vše funguje - klikněte si SEM

Komentáře prozatím nefungují - ještě musím doprogramovat zdrojový kód stránky. Ale i přes nastávající předvánoční shon na tom pracuji, seč mohu. Už jsem včera napsal i první velký článek, který se chystám zveřejnit na tomto novém blogu. Těšte se :-)

Vložil: LTX   Dne: 6.12.2009   Čas: 22:12:23