Článek ze serveru:  http://www.emartinka.cz

Z kategorie:  ...Rodina


Titul článku:  Vojtíšek jde po měsíci do školy

Po delší době odmlky se opět hlásím. To víte, nebyla příliš nálada na psaní, neboť Vojtíškovy problémy s úporným kašlem nebraly konce. Díky nim se Vojtíšek letos nedostal pořádně na lyže a ještě se nenaučil jezdit na vleku. Mno, příští zimu se do toho musíme pustit s novou vervou. Prozatím venku zuří obleva a před víkendem nám navíc spadl sníh ze střechy a auto musím parkovat před domem. Ještě že nespadla celá střecha - jako na sousedním opuštěném domě. Střechu se chystáme letos totálně zrekonstruovat, takže by ještě nějaký ten měsíc mohla vydržet ;-)

Vojtíšek strávil doma tři týdny a poslední týden měly děti jarní prázdniny. Nebylo to vůbec jednoduché, neboť měsíc nechození do školy v první třídě může být znát, jenomže my každý den chodili do školy za paní učitelkou pro čerstvé informace a úkoly. Takže jsme vlastně měsíc učili Vojtíška doma sami dva. Hlavně tedy maminka, se mnou nedosahoval potřebné úrovně kvality psaní. Matematika mu nedělá absolutně žádné problémy, vše má vypočtené a vymalované za chvilku. Jenomže jakmile jde o písanku, to je Vám řečí. Kdyby to napsal hned, nemá za deset minut co řešit. Jenomže Vojtíšek to píše s různými komentáři klidně i hodinu. Ale ne, dodržovali jsme doma vyučovací hodiny a i přestávky.

Vojtíšek jde zítra do školy po měsíci. Už se celkem těší a je to velká změna. I my se těšíme, že se život dostane zpět do nějakých normálních kolejí.

Vložil: LTX   Dne: 28.02.2010   Čas: 20:21:56