Článek ze serveru:  http://www.emartinka.cz

Z kategorie:  ...Rodina


Titul článku:  Velikonoce s Vojtíškem

Jelikož jsou dnes Velikonoce, vše se točí okolo nich. Vojtíšek byl značně natěšený, abychom spolu vyrazili na koledu. Martinka tráví Velikonoce znovu doma, neboť jí mamka nechce upřít přítomnost, aby za ní koledníci chodili. Abyste tomu rozumněli, v minulosti jsme trávili Velikonoce u babičky a dědy, ne doma. Sama zažila, že trávila chvíle dětství mimo svoje bydliště a pak za ní kluci nechodili už ze zvyku - že není doma. Dnes nás po ránu z postele vytáhnul ponejprv kolega z práce(Jednalo se o dosti vážnou poruchu stroje, ale to budu řešit až zítra ráno). Já si dovolil vstát po osmé a to mi Votíšek neustále připomínal,"Tatínku, už jdeme na tu koledu?" No problem, já měl k dispozici včera upletenou pomlázku z proutků, které jsem nařezal při mé letošně první projížďce na kole - včera. A kdo přišel první na koledu? Byl to Martinčin kamarád Bertík :-)

Takže jsme spolu s Vojtíškem vyrazili někdy po půl desáté. A byl to opět zážitek. Vojtíšek mne co chvíli komandýroval,"Tatínku, nemůžeš si tady dát to kafe, musíme jít dál !" To mi naprosto nevadilo, já musel odmítat alkohol, páč jsem měl po poledni jet pro babičku na nádraží do blízkého Potštejna. Není o co stát, poněvadž jsem byl už půl roku bez řidičáku :-(

Vojtíškovi se koleda moc zamlouvala a to říkal koledu značně složitou. Příště pro Vás připravím i nějaké to video - mám to v plánu.

Vložil: LTX   Dne: 05.04.2010   Čas: 20:32:56