Článek ze serveru:  http://www.emartinka.cz

Z kategorie:  ...Rodina


Titul článku:  Vojtíšek nám dnes moc pomáhal

Konečně se venku udělalo hezky a my mohli vykouknout na zahrádku. Vždyť jsem naposledy sekal trávu před třemi týdny a dnes s tou spustou trávy měla sekačka co dělat. Já samozřejmě také - těch vynesených košů bylo nepočítaně ;-)

Vojtíšek sází rajčata :-)

Maminka se odpoledne rozhodla zasázet sazenice rajčat na záhonek. Vojtíšek se hned hnal, aby pomáhal. Nosil květináče a podával je zodpovědně mamince. Rajčata nám snad slimáci nesežerou - letošní deštivé jaro pro ně je opravdovým rájem - na těch pár záhoncích žerou úplně všechno :-(

Vojtíšek pracuje se mnou :-)

Zatímco Martinka řádila odpoledne s dětmi z okolí, Vojtíšek mi pomáhal při osazování rozvaděče. V externí firmě musím vyměnit řídící systém paletovacího stroje a tak to dělám pořádně. Vojtíšek mi povídal,"Tatí, tohle znám to velký, to je přeci transformátor. Ale ty ostatní věci mi musíš vysvětlit, abysem tomu rozumněl!" No problem, vysvětloval jsem. Alespoň se Vojtíšek něčemu přiučí.

Vojtík má náramnou radost ze školní docházky. Kdyby jenom se do školy nemuselo po ránu vstávat. I když, poslední dobou se s Martinkou co se ranního vstávání - nevstávání střídají. Jednou jde s mamkou Vojtíšek a Martinka se loudá a jde do družiny až se mnou, jindy je to naopak. Vojtíšek se ve škole naučil číst, což bere jako naprosto skvělou věc a čte, kde se co namane. Teď už ho nikdo neoblafne :-)

Vložil: LTX   Dne: 29.05.2010   Čas: 20:05:56