Stránky miminka,neplodnost,zajímavosti o dětech

 Hlavní menu
 NOVÝ BLOG
  - úvodní stránka
 ODKAZOVNÍK
  - naši partneři
 TĚHOTENSTVÍ
  - naše bříško Vojtíšek
 VOJTÍŠEK
  - novinky - deníček
  - míry a váhy
  - moje první...
 MARTINKA
  - novinky - deníček
  - Martinka po narození
  - míry a váhy
  - moje první...
 NAŠE NEPLODNOST
  - něco o rodičích
  - Martinka
 NEPLODNOST - léčba
  - metody IUI,IVF
  - metoda p.Mojžíšové
  - lidstvo má problém
 ARCHIV ČLÁNKŮ
  - deníček
 FOTOALBUM
  - naše fotografie
 ODKAZY
  - katalog odkazů
 DOMA
  - domácí pekárny chleba
  - u nás doma
  - rekonstrukce domu
  - písková filtrace bazénu
 WEBMASTER
  - vývoj eMartinky
 FAQ
  - co je to eMartinka?

 Kniha návštěv
- Napište nám
- Přečtěte si

Poslední zápis:
8.7.2006  10:58:29 Webmaster
Pište nám na adresu dopisy@emartinka.cz

WEBMASTER
© LTX 2001 - 2020
Radek Lehký
Tel: 602138084
ICQ: 297193369

Veškeré dotazy a technické připomínky mi adresujte na
webmaster@emartinka.cz


Vyberte si články podle Martinčina věku(měsíce):
  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42
  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59
  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75

Zobrazit stránku:  1  2  3  

Martinka  - Santa Claus :-)10.12.2006
Santa Claus a ti další...
Včera jsem na psaní neměl ani pomyšlení - trávili jsme totiž poslední předvánoční víkend u babičky dědy. Vše napravuji dnes. Dnešní odpoledne jsme se zastavili u hradecké babičky a Martinka si tam navlékla na hlavu čepičku Santa Clause. Přesně tak jsem ji vyfotil. Jak se věcí mají, Martinka již ví, neboť mi loni před Vánocemi sdělovala,"Tatínku, a nemohl by nám dárečky přinýst Ježíšek večer a Santa Claus ráno ještě jednou?" Nemá to špatně vymyšlené, dvakrát tolik dárečků. Na Nový rok by se tu mohl z Ruska otočit na návštěvu Děda Mráz a bylo by hotovo. No, nevychází to časově hezky? ;-)
Včerejší den jsme po ránu odjeli k babičce a já se hned odpoledne vracel domů. To víte, zapomněl jsem doma převodník analogového videa na DVD - Dazzle DVD-130. Děda potřeboval vyrobit nějaké video z VHS kazet, takže jsem se rozjel zpět. Celé to ovšem mělo ještě vyřešení jednoho problému - jak dostat domů vánoční stromek bez přítomnosti dětí. Stejně bych musel podobnou činnost podniknout. Takhle jsem se stavil v Hornbachu a zakoupil překrásnou jedličku, vypěstovanou na plantáži kdesi v Dánsku. Už je schovaná ve stodole a čeká na den D :-) Sfoukáváni adventního věnce ;-)
Navečer se pak u babičky objevili čerti spolu s Mikulášem. Maličko opožděně, ale dětem dárkové tašky přinesli(Jenom jako - babička imaginární čerty odháněla od domu a žádné z dětí se tam preventivně nešlo kouknout ;-) )Však Vojtíšek značně zpozorněl, když se za oknem ozvalo zvonění. Hned opakoval,"Já už jsem hodnej, já tady čerty nechcí!" Jak je vidět, úterní čertovská návštěva na něho měla pozitivní vliv. Snaží se být hodným klukem ;-)
Na druhé fotce pak máte možnsot shlédnou, jak děti sfoukávaly po večeři dvě svíčky na adventním věnci. Vánoce blíží hodně rychle ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Vojtíšek se chystá do postýlky :-)11.12.2006
Hned zítra jedeme pro kapříka...
Dnes jsem se z práce vrátil poněkud později, neboť jsem řešil velký problém s elektronikou od Mitsubishi. Nakonec se mi to povedlo spravit páječkou a náhradním řešením. Ani to tak nevadilo, neboť se dětičky vydaly spolu s maminkou ke kamarádce. Všechny čtyři mrňousové si vyhráli a já si ty naše vyzvedl po sedmé hodině. Následovala zastávka v hospodě a tak jsme si předplatili Silvestrovskou zábavu. To jsem ještě předtím musel domluvit s hradeckou babičkou hlídání. Po letech strávených na Silvestra doma, jdeme pařit do společnosti ;-)
Zítra čeká na děti odchod ze školky po o. Poté jedeme vstříc Velkému městu. Jsme objednání na očním - na kontrolu. Vojtíšek byl již před nedávnem instruován, jak má natáčet hřebínek, dle toho, co vidí. Jde mu to, takže zítra žádný problém. Marťa je v pohodě a dětičky se už moc těší, kam pak půjdeme. Zajedeme do sádek, koupit nějakého kapříka. Ten si pak poplave několik dní ve vaně. Vodu máme studniční a kapřík je i po týdnu stráveném ve vaně náramný čilouš. Vánoce jsou opravdu za dveřmi :-)
Již o víkendu jsem zakoupil do našeho akvárka nové filtrační zařízení. To rok staré dosti rámusí, neboť se u motorku vychodila ložiska - futra. Dětem se při tom rámusu jistě špatně spí a nám také. Už je to vyřešeno - obzvláště Vojtíšek se zajímal,"Tatínků, co je to za divnou a oškivou kostku ve voděé?!" Není divu - jedná se molitanový filtr poháněný vzduchem z kompresoru. Jinak nás ve vodě trápí černá řasa Ruducha. Nevím, jak s ní naložit. Proto hledám na internetu.

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti vyrábějí cukroví :-)13.12.2006
Dětem se po ránu nechce vstávat...
Právě zuřivě pracuji na internetovských stránkách pro naši školku. Prozatím navrhuji základní design a maluji obrázky v softwaru Zoner Callisto. Celkem se učím, takže výsledek předčil moje očekávání. Prapůvodně jsem nechtěl psát nic na eMartinku, jsem však velice potěšen výsledky své práce, takže proč ne :-)
Pokud si myslíte, že děti o půl desáté již spí, jste na omylu. Poslední dobou si nějak naši miláčkové rozhodili režim. Po ránu se jim pak nechce vstávat. Dnes jsem kupříkladu vojtíška tahal málem heverem. Půl hodiny intenzivního buzení, než otevřel očka. Takže jsem nakonec do práce přijel se čtvrthodinovým zpožděním. To se zítra nesmí opakovat, potřebuji z firmy zmizet minimálně o půl hodinky dříve - ve školce se totiž koná vánoční besídka ;-)
Venku svítí vánoční stromy, doma se peče cukroví za vydatné asistence dětí, ve vaně si plave kapřík a ta vánoční nálada stále nepřichází. Ach jo, v práci toho máme moc. Ještě že vedoucí odsouhlasil odstávku výroby již příští pondělí. Až do pátku budeme udržbovat strojový park, abychom tam nemuseli mezi svátky ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti se chystají na kapříka :-)14.12.2006
Vánoční besídka a kapřík v mrazáku...
Dnešní odpoledne jsem se musel poněkud uvolnit v práci. Nedalo se nic dělat, já pracuji normálně do tří a ve čtvrt na čtyři začínala ve školce vánoční besídka. To jsem si přece nemohl nechat ujít. Navíc jsem celou akci natáčel na video. Děti se moc snažily, ovšem bez Vojtíška. I když celou dobu školkové docházky pilně trénoval vystoupení, na poslední chvíli to vzdal a přešel do role diváka. A to dosti hlučného ;-)
Besídka se nám moc zamlouvala - trvala asi dvacet minut a to bohatě postačí jak pro rodiče, tak pro účinkující. Po návratu domů nás čekalo mírné překvapení v koupelně - kapr ve vaně značně zlenivěl. Tak jsem ho raději praštil paličkou, zatímco děti sledovaly Kouzelnou školku v televizi. Zato při následném kuchání a krájení ryby mi nadšeně asistovaly. Oba dva si přitáhli stoličky a už bylo kolem mé práce spousta zvídavých otázek,"Tatínku, co je tohle? Je to fuj, nebo z toho bude polívčička? Ty to maso rozkrájíš a pak ho budeme jíst?" Polévka na nás čeká již o víkendu(Martinka už kapříka ochutnala, když jsem obíral uvařenou hlavu - prý je to mňam) a zbytek je v mrazáku, rozdělen na tři díly. Jeden si slupneme na Štědrý večer k večeři :-)
Stále tu do počítače buším skripty aktivních stránek pro školku. To je momentálně moje hlavní náplň práce, doma u počítače. Jde to však celkem dobře ;-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Děti před kamiónem :-)15.12.2006
Santa Claus naživo - Ho Ho Ho... ;-)
V naší školce dnes končili poněkud dřívěji, než je obvyklé. Tak jsem šel domů z práce po o, abych vyzvedl děti do půl jedné. Přišel jsem tam a třída byla ještě relativně plná. Jenomže nás vítala paní učitelka,"Vojtíšek někde ztratil svoje nové autíčko a já nevím kde!" Vojtík s sebou plácl na podlahu a začal se předvádět, jak se umí vztekat. Prý domů nepůjde, dokud auto nenajdeme. Naštěstí se posléze rozběhl vstříc školkovému kumbálu. Poněkud rozházel velké molitanové kostky, autíčko za nimi našel, za naší výpomoci.
Kolem druhé hodiny jsem děti naložil do auta a pak jsme jeli na delší výlet - za Santa Clausem. Do onoho města měl přijet velký vánoční kamion firmy Coca Cola. Ten jsme vzápětí spatřili pod náměstím, jak ho blokovalo policejní auto. Že by Santa dostal pokutu? Je to možné. Kamión na náměstí dojel celkem včas. Obklopil ho dav lidí s dětmi. My se tam také podívali, jenomže nebylo nic vidět, zkrzevá ten nával. Tak jsme se přesunuli ke stanu se soutěžemi. Měli jsme štěstí - u soutěže v prolézání Santa Clausovského komínu jsme se vyskytli jako druzí. Děti vyfasovaly dárečky a zanořily se do útrob pětimetrového tunelu ve tvaru horizontálně položeného komínu. Sotva tam zmizel Vojtíšek, už mi blesklo hlavou - jak se za Vojtou dostanu na druhou stranu. Vlevo to nešlo, tam byla zábrana. Vpravo stála fronta lidí. Tak jsem vyběhl, co mi síly stačily. Sotva jsem se prodral davem, tak se stalo to nejhorší - Vojta zmizel! Ta beznaděj! Volal jsem, marně. Dalo mi dosti práce, udržet na dohled Martinku. Nakonec jsem Vojtíška našel. Pohyboval se mezitím na opačné straně, asi tak deset metrů ode mne mezi lidmi. Huráá. To se mi stalo poprvé ;-) Vojtíšek na kolotoči  ;-)
Dnešní fotky pocházejí z odpoledne. Na první stojí děti před kamiónem a druhé pak je kolotoče, na němž se děti povozily :-)

Verze pro tisk...

Přidat komentář...


Zobrazit stránku:  1  2  3  

 Aktuálně
Doma - Novinky
24.5.2007
 (102393) Nové čerpadlo k pískovému filtru......
21.11.2006
 (33931) Djerba - výlet na pirátské lodi...
03.10.2006
 (8634) Jak je to s alkoholem v Tunisku...

Webmaster

27.2.2006
 (36888) Analogové video na DVD...

 Rodinné stránky
MojeMiminko.cz - vše pro Vaše nejmilovanější
moje-miminko.cz
Mimísek.cz - dovolené s dětmi, plavání, tábory
Mimísek.cz
Hubnutí.mimísek.cz - cvičení na hubnutí pro ženy
Hubnutí.mimísek.cz
ČeskýKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu
CeskyKutil.cz - inspirace pro vaší zahradu
Triberusky.cz - Bazárek u tří berušek
Triberusky.cz
Emimino.cz
vše o dětech, rodina...
eMIMINO.cz
Rodina.cz - rodina, děti a více zajímavostí
Rodina OnLine
Sexus.cz - o sexu konečně slušně
Sexus.cz


 Odkazy
Quick klubko -
klubko maminky a děti
Klubko maminky a dětičky
AltaVista.com -
portál - vyhledávač
AltaVista
Google.com -
vyhledávač - umí česky
Goooogle
Yahoo.com -
portál - vyhledávač
Yahoo!
Geocities.com -
Yahoo! - webhosting
Tvoje místo na netu
msn - Atlas.com -
portál - vyhledávač
Atlas
Quick.cz -
portál - vyhledávač
Rychlejší než šnek
Seznam.cz -
portál - vyhledávač
Najdu tam co neznám
© LTX 2001 - 2020  Všechna práva vyhrazena
Kontaktujte nás na: webmaster(zavináč)emartinka(tečka)cz nebo dopisy(zavináč)emartinka(tečka)cz


[CNW:Counter] TOPlist